sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najciekawsze jest to że najgorsi na boisku to część tzw starszyzny, dopóki sie z nimi nie pożegnamy to zapomnijcie i jakiejkolwiek zmianie w grze
0
Nasza psychika w grze na wyjazdach naprawdę nadaje sie do tematu jakiejś pracy doktorskiej
2
Jak ja nie lubię Alby to sie w pale nie mieści
7
Za łatwo, trzeba poczekać na jakiegoś woleja czy przewrotkę
0
@pomi11 No w tej akcji pokazał swoją szybkość, niczym wóz z węglem
0
Ale jajcarze z City i Juve
0
I to by było na tyle
0
Czibo obrona :D
0
Galata jakie wylewy, to sie skończy 3 minimum dla Realu
1
@czosnekfcb Poczekaj na jego wpisy na insta jak Messi wygra ZP, wtedy będzie jazda
0
Klopp zara ich tam zabije chyba :D
0
Był faul wg was?
0
@kuz Ma być realistycznie i jest :D
0
@PrinceDamon Co za dzban :D
63
https://streamja.com/kJP1
Kurna jakie wylewy, tutaj to nawet FIFA wymięka :D
0
LaZabawa
56
De Jong jest najpiękniejszy
0
@BarcaInfo Bo tak jest..
1
@Elosek Ciekawe jest to że pewna osoba uważa że gra genialnie :D
1
@Janiama Eibar gra bardzo wysoko, agresywnie więc to jest ten mecz gdzie trzeba więcej biegać, nie ma zmiłuj zwłaszcza że mamy Leo i Suareza z wysokim peselem
0
@Rewolucja123 Ja mam nadzieje że Griez zamknie mi japę na koniec sezonu ale obawiam sie że zmarnujemy chłopaka
4
@LuisSalvano Przesadziłeś i to mocno, kilka niepotrzebnych strat, no i marna decyzyjność pod polem karnym
0
@lambard Nie od dziś wiadomo że inteligencją nie grzeszy
7
Leo trzeba trochę podjudzić więc napiszę: ale słabiutko dzisiaj
2
Busi dalej z formą w lesie
0
@Rewolucja123 Po jednym zagraniu to stwierdziłeś? Za szybko na takie tezy
16
Lenglet co za podanie
0
@Losiex Alba z Valencią też w finale mu wrzucił :D
1
Grosik co za oszołom
1
@Janiama W przypadku LM to już będzie zależało od piłkarzy, tam już nie chodzi o ładne granie ale pokazanie jaj a starszyzna od lat na LM ich nie ma tylko na CN żeby odpłacić sie kibicom za kasę na bilety, Messi w wywiadzie zaznaczył że porażka na Anfield idzie przede wszystkim na konto piłkarzy. Za Romę miałem do niego pretensje że za późno reagował ale za Anfield ciężko , to nie jego wina że Alba miał wylew a inni zmarnowali 3-4 sam na sam z Allisonem