1

Najciekawsze jest to że najgorsi na boisku to część tzw starszyzny, dopóki sie z nimi nie pożegnamy to zapomnijcie i jakiejkolwiek zmianie w grze

0

Nasza psychika w grze na wyjazdach naprawdę nadaje sie do tematu jakiejś pracy doktorskiej

2

Jak ja nie lubię Alby to sie w pale nie mieści

7

Za łatwo, trzeba poczekać na jakiegoś woleja czy przewrotkę

0

@pomi11 No w tej akcji pokazał swoją szybkość, niczym wóz z węglem

0

Ale jajcarze z City i Juve

0

I to by było na tyle

0

Czibo obrona :D

0

Galata jakie wylewy, to sie skończy 3 minimum dla Realu

1

@czosnekfcb Poczekaj na jego wpisy na insta jak Messi wygra ZP, wtedy będzie jazda

0

Klopp zara ich tam zabije chyba :D

0

Był faul wg was?

0

@kuz Ma być realistycznie i jest :D

0

@PrinceDamon Co za dzban :D

63

https://streamja.com/kJP1
Kurna jakie wylewy, tutaj to nawet FIFA wymięka :D

0

LaZabawa

56

De Jong jest najpiękniejszy

0

@BarcaInfo Bo tak jest..

1

@Elosek Ciekawe jest to że pewna osoba uważa że gra genialnie :D

1

@Janiama Eibar gra bardzo wysoko, agresywnie więc to jest ten mecz gdzie trzeba więcej biegać, nie ma zmiłuj zwłaszcza że mamy Leo i Suareza z wysokim peselem

0

@Rewolucja123 Ja mam nadzieje że Griez zamknie mi japę na koniec sezonu ale obawiam sie że zmarnujemy chłopaka

4

@LuisSalvano Przesadziłeś i to mocno, kilka niepotrzebnych strat, no i marna decyzyjność pod polem karnym

0

@lambard Nie od dziś wiadomo że inteligencją nie grzeszy

7

Leo trzeba trochę podjudzić więc napiszę: ale słabiutko dzisiaj

2

Busi dalej z formą w lesie

0

@Rewolucja123 Po jednym zagraniu to stwierdziłeś? Za szybko na takie tezy

16

Lenglet co za podanie

0

@Losiex Alba z Valencią też w finale mu wrzucił :D

1

Grosik co za oszołom

1

@Janiama W przypadku LM to już będzie zależało od piłkarzy, tam już nie chodzi o ładne granie ale pokazanie jaj a starszyzna od lat na LM ich nie ma tylko na CN żeby odpłacić sie kibicom za kasę na bilety, Messi w wywiadzie zaznaczył że porażka na Anfield idzie przede wszystkim na konto piłkarzy. Za Romę miałem do niego pretensje że za późno reagował ale za Anfield ciężko , to nie jego wina że Alba miał wylew a inni zmarnowali 3-4 sam na sam z Allisonem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?