0

@student97r Niech przestanie drzeć ryja na kumpli po nieudanych zagraniach. To co zrobił z Granadą kiedy zjebał Fatiego jest niedopuszczalne. Poza tym Suarez nie nabierze mnie tym występem. Sezon temu czy dwa miał takich meczów multum. Na szczęście dla niego było to spotkanie w LM więc mogę mu tylko podziękować ale zdania nie zmieniam. Potrzebuje zmiennika i Griezmann na pewno nim nie jest

2

Kryczowiak xDD

1

Suarez strzelił dzisiaj tyle samo co przez 2 ostatnie edycje :D

0

Dembele gra ostatnie minuty jak amator

0

Jezus maria, Antek coś ty odjebał? Zara gol z przewrotki będzie

0

Liverpool jeszcze to przejebie

0

Zapomniałem że Suareza trzeba oceniać po końcowym gwizdku :)

1

Trzeba wpuścić own goala, zmieni oblicze meczu, tego meczu :D

0

Messi błagam cie, ja wiem że świeżo po kontuzji ale ratuj nas chłopie

1

Koniec żartów, dawać chłopaki bo tu sie liczy każdy punkt

0

Semedo 2 interwencjami ratuje swoją ocenę. Suarez do bazy, za niego niech wejdzie nawet Ernest, gorzej nie będzie :)

0

Jakim cudem Inter jeszcze nie zamknął tego spotkania to jestem naprawdę w szoku. Jakbyśmy grali na wyjeździe to nawet bym na to przymknął oko ale gramy źle na Camp Nou. Smutno mi strasznie

0

Gramy w środku tak źle że zara będę błagał o Ivana

0

@LuisSalvano To swoją drogą, Skomina jest dzisiaj fatalny ale Messi nie wiele lepszy

1

Messi to powinien dzisiaj wejść z ławki a nie od początku bo dzisiaj wyróżnia sie dyskusjami ze Skominą, a straty momentami skandaliczne

0

@Kamilos84 Barcelona ma bekę :D

2

Skomina chyba pijany jest

2

Ależ Inter wyszedł spod pressingu, jarałbym sie w kij jakbyśmy tak zrobili na Anfield :D

0

To jest niewiarygodne jak ta drużyna jest momentami taktycznie głupia. Środek pola zaryglowany a my sie pchamy tym środkiem zamiast ich rozciągnąć na skrzydłach.

4

Suarez mistrz, podał do zawodnika Interu i macha łapami zamiast ruszyć odebrać piłkę :D

0

Obrona komediowa, tu sie co sezon nic nie zmienia

0

@BaRcA!FaN Grał na 10, jeśli dla ciebie jest to samo jak gra na 8 to pozdrawiam

0

@SinMistico Odleciałeś i to sporo.

0

Totki rozwalone na czynniki pierwsze.

4

Matko jaki ten Courtois to ręcznik. Ta pierwsza bramka to parodia, on nie ma prawa czegoś takiego wpuścić

0

Widać jak aspekt mentalny ma znaczenie, z Sevillą i Atleti biali nie stracili bramki a tu Brugge, brak koncentracji i myślenie że sie samo wygra i bach. 2 bramki w plecy, nie zdziwie sie jak Real to jeszcze wyremontuje

0

Real gra na zwolnienie Zizou chyba :)

0

W Europie nie ma już słabych drużyn :)

5

Artykuł pokazujący postępująca degrengoladę w tym klubie. Zarząd jest do natychmiastowego wywalenia a potem trzeba sie pożegnać z starszyzną bo ich czas sie skończył. Są starymi wygami więc ze średniakami dadzą sobie rady ale im brak już żądzy mordu w LM gdzie na wyjazdach zamiast robić pod siebie to podjęliby walkę

1

@Barca17griezz10 Jak oglądam tą dwójkę to dostaje flashbacków. Tak samo jak widzę Manolasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?