sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r Niech przestanie drzeć ryja na kumpli po nieudanych zagraniach. To co zrobił z Granadą kiedy zjebał Fatiego jest niedopuszczalne. Poza tym Suarez nie nabierze mnie tym występem. Sezon temu czy dwa miał takich meczów multum. Na szczęście dla niego było to spotkanie w LM więc mogę mu tylko podziękować ale zdania nie zmieniam. Potrzebuje zmiennika i Griezmann na pewno nim nie jest
2
Kryczowiak xDD
1
Suarez strzelił dzisiaj tyle samo co przez 2 ostatnie edycje :D
0
Dembele gra ostatnie minuty jak amator
0
Jezus maria, Antek coś ty odjebał? Zara gol z przewrotki będzie
0
Liverpool jeszcze to przejebie
0
Zapomniałem że Suareza trzeba oceniać po końcowym gwizdku :)
1
Trzeba wpuścić own goala, zmieni oblicze meczu, tego meczu :D
0
Messi błagam cie, ja wiem że świeżo po kontuzji ale ratuj nas chłopie
1
Koniec żartów, dawać chłopaki bo tu sie liczy każdy punkt
0
Semedo 2 interwencjami ratuje swoją ocenę. Suarez do bazy, za niego niech wejdzie nawet Ernest, gorzej nie będzie :)
0
Jakim cudem Inter jeszcze nie zamknął tego spotkania to jestem naprawdę w szoku. Jakbyśmy grali na wyjeździe to nawet bym na to przymknął oko ale gramy źle na Camp Nou. Smutno mi strasznie
0
Gramy w środku tak źle że zara będę błagał o Ivana
0
@LuisSalvano To swoją drogą, Skomina jest dzisiaj fatalny ale Messi nie wiele lepszy
1
Messi to powinien dzisiaj wejść z ławki a nie od początku bo dzisiaj wyróżnia sie dyskusjami ze Skominą, a straty momentami skandaliczne
0
@Kamilos84 Barcelona ma bekę :D
2
Skomina chyba pijany jest
2
Ależ Inter wyszedł spod pressingu, jarałbym sie w kij jakbyśmy tak zrobili na Anfield :D
0
To jest niewiarygodne jak ta drużyna jest momentami taktycznie głupia. Środek pola zaryglowany a my sie pchamy tym środkiem zamiast ich rozciągnąć na skrzydłach.
4
Suarez mistrz, podał do zawodnika Interu i macha łapami zamiast ruszyć odebrać piłkę :D
0
Obrona komediowa, tu sie co sezon nic nie zmienia
0
@BaRcA!FaN Grał na 10, jeśli dla ciebie jest to samo jak gra na 8 to pozdrawiam
0
@SinMistico Odleciałeś i to sporo.
0
Totki rozwalone na czynniki pierwsze.
4
Matko jaki ten Courtois to ręcznik. Ta pierwsza bramka to parodia, on nie ma prawa czegoś takiego wpuścić
0
Widać jak aspekt mentalny ma znaczenie, z Sevillą i Atleti biali nie stracili bramki a tu Brugge, brak koncentracji i myślenie że sie samo wygra i bach. 2 bramki w plecy, nie zdziwie sie jak Real to jeszcze wyremontuje
0
Real gra na zwolnienie Zizou chyba :)
0
W Europie nie ma już słabych drużyn :)
5
Artykuł pokazujący postępująca degrengoladę w tym klubie. Zarząd jest do natychmiastowego wywalenia a potem trzeba sie pożegnać z starszyzną bo ich czas sie skończył. Są starymi wygami więc ze średniakami dadzą sobie rady ale im brak już żądzy mordu w LM gdzie na wyjazdach zamiast robić pod siebie to podjęliby walkę
1
@Barca17griezz10 Jak oglądam tą dwójkę to dostaje flashbacków. Tak samo jak widzę Manolasa