0

Środek pola nie żyje

4

Ter tegen obrona z kosmosu :D

0

Pique w klasykach wchodzi na nieosiągalny poziom :D

1

Busi gra dzisiaj naprawdę świetnie. Jestem w szoku, De Jong katastrofa, ten Fede to go zjada.

0

De Jong jaki dramat, Rakitic za niego

5

Dziurę mu załóż a nie po boku

13

Fede przy De Jongu wygląda jak młody Bóg, co sie z nim dzieje to jest smutne.

1

Chaos zaczął show, chociaż dla obu pajaców

5

Te nasze upośledzone wyjście spod pressingu jest naprawdę tematem na pracę dyplomową

2

De Jong strasznie ma pietra żeby zrobić coś rzykownego

0

No to ten, niech wygra lepszy
Albo Real..

4

Niestety ale Firpo fatalnymi występami raczej nie przekonał Setiena do siebie skro Alba ledwo wyleczony tafia od razu do składu, na dodatek z Realem

0

@MichalZZZ 1. Śledzie- jak to widze mam odruchy wymiotne
2. Flaki- naprawdę nie potrafię zrozumieć ludzi którzy to jedzą, wygląda to obrzydliwie już na samym starcie
3. Cebula w pizzy- wiem że to dziwne ale dla mnie to jest profanacja. Zjem ją wszędzie tylko nie w tej kombinacji

20

Liverpool widzę odwalił to samo co my z Levante pod koniec sezonu, jak przegrać w lidze to z hukiem w kompromitujący sposób. Arnold myślami przy tej trzeciej bramce był chyba na Anfield jak wykonywał rzut rożny

35

Świetny mecz sędziego, nie dał sobie w kaszę dmuchać, mierdki nawet nie dyskutowały za długo bo widziały że nie ma sensu

1

City co za wylew w defie, niech spadają na szczaw

0

Kurła broni kurła

1

Ale jajcarz z Viniciusa

21

@Arkadio90 Firpo jest jeszcze gorszy

0

Ramos prawie zasabotował

0

Dobrze że Vinicius nie uprawia biathlonu :)

2

Vinicius xDDDDD

1

Co za żenujące uderzenie Jesusa, Kurtuła musiałby sie bardziej postarać to wpuścić niż zrobił to z Levante

1

@Oskar00 Fitpo jest tragiczny w defie. Raz go tak wczoraj skręcili że aż przykro sie na to patrzyło

17

Firpo to jest komediant z innej bajki, wierzyłem w chłopa ale to co wczoraj on zaprezentował to jest po prostu masakra. Zidane jak ma trochę oleju w głowie to cały atak przerzuci na jego stronę. Busi to już dr jeckyll i mr hyde. Albo zagra genialnie albo zasabotuje tak że aż nogą sie trzeba przeżegnać.

0

Kolejny raz Messi gra bardzo słabo na wyjazdach LM, kontre 3 na 3 spierdzielił jak junior

9

Nie mamy piłkarzy do walki o LM. Jak Napoli nas przejdzie 3/4 składu jest do wywalenia po sezonie

0

Messi fleszbeki z Manolasa

2

@Sznejk Nie mają ataku, Benzema dalej robi przestrzenie dla Ronaldo
Problem polega na tym że Ronaldo już nie ma...

1

Messi sie zabawił dzisiaj :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?