sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Środek pola nie żyje
4
Ter tegen obrona z kosmosu :D
0
Pique w klasykach wchodzi na nieosiągalny poziom :D
1
Busi gra dzisiaj naprawdę świetnie. Jestem w szoku, De Jong katastrofa, ten Fede to go zjada.
0
De Jong jaki dramat, Rakitic za niego
5
Dziurę mu załóż a nie po boku
13
Fede przy De Jongu wygląda jak młody Bóg, co sie z nim dzieje to jest smutne.
1
Chaos zaczął show, chociaż dla obu pajaców
5
Te nasze upośledzone wyjście spod pressingu jest naprawdę tematem na pracę dyplomową
2
De Jong strasznie ma pietra żeby zrobić coś rzykownego
0
No to ten, niech wygra lepszy
Albo Real..
4
Niestety ale Firpo fatalnymi występami raczej nie przekonał Setiena do siebie skro Alba ledwo wyleczony tafia od razu do składu, na dodatek z Realem
0
@MichalZZZ 1. Śledzie- jak to widze mam odruchy wymiotne
2. Flaki- naprawdę nie potrafię zrozumieć ludzi którzy to jedzą, wygląda to obrzydliwie już na samym starcie
3. Cebula w pizzy- wiem że to dziwne ale dla mnie to jest profanacja. Zjem ją wszędzie tylko nie w tej kombinacji
20
Liverpool widzę odwalił to samo co my z Levante pod koniec sezonu, jak przegrać w lidze to z hukiem w kompromitujący sposób. Arnold myślami przy tej trzeciej bramce był chyba na Anfield jak wykonywał rzut rożny
35
Świetny mecz sędziego, nie dał sobie w kaszę dmuchać, mierdki nawet nie dyskutowały za długo bo widziały że nie ma sensu
1
City co za wylew w defie, niech spadają na szczaw
0
Kurła broni kurła
1
Ale jajcarz z Viniciusa
21
@Arkadio90 Firpo jest jeszcze gorszy
0
Ramos prawie zasabotował
0
Dobrze że Vinicius nie uprawia biathlonu :)
2
Vinicius xDDDDD
1
Co za żenujące uderzenie Jesusa, Kurtuła musiałby sie bardziej postarać to wpuścić niż zrobił to z Levante
1
@Oskar00 Fitpo jest tragiczny w defie. Raz go tak wczoraj skręcili że aż przykro sie na to patrzyło
17
Firpo to jest komediant z innej bajki, wierzyłem w chłopa ale to co wczoraj on zaprezentował to jest po prostu masakra. Zidane jak ma trochę oleju w głowie to cały atak przerzuci na jego stronę. Busi to już dr jeckyll i mr hyde. Albo zagra genialnie albo zasabotuje tak że aż nogą sie trzeba przeżegnać.
0
Kolejny raz Messi gra bardzo słabo na wyjazdach LM, kontre 3 na 3 spierdzielił jak junior
9
Nie mamy piłkarzy do walki o LM. Jak Napoli nas przejdzie 3/4 składu jest do wywalenia po sezonie
0
Messi fleszbeki z Manolasa
2
@Sznejk Nie mają ataku, Benzema dalej robi przestrzenie dla Ronaldo
Problem polega na tym że Ronaldo już nie ma...
1
Messi sie zabawił dzisiaj :)