0

@RichardWinters @VamosRakieta My już powtórzyliśmy :D

3

0

@Colon Slipknot




Scooter



Springsteen Bruce



0

@Hiacynk Wciąż przed oczami jak zeszmacił naszą obronę w Rzymie

0

@Colon Roxette





Rush



Rage Against The Machine


2

@Arkon
Queen- Innuendo



Pet Shop Boys- Suburbia


The Police- Message in a bottle


Pantera- Cowboys from hell

0

@Baron W rewanżu zagrał średnio moim zdaniem, natomiast w Paryżu był 12 zawodnikiem PSG. To był chyba najgorszy mecz Messiego w ostatnich latach, nie wiem czy mu gospodarze przed meczem nie posmarowali ale to był jakiś kryminał

0

@Colon Nie wiem czy było ale Oasis


0

@Rogalson Boczny obrońca to w obecnym fubtolu już nie tylko gość od obrony ale także od gry ofensywnej. Marcelo był jednym z głównych architektów 3 zwycięstw w LM Madrytu. Ostatnie wyczyny Alby w LM sobie pominę bo rana jest zbyt głęboka

0

@4drian0 Jak superwulkan walnie to nie będzie co zbierać.

4

@NeroTFP Nie mamy już takiego gościa w szatni. Pamiętam jak Benzema walnął nam 1 minucie w klasyku. Był szok i konsternacja ale nie dla Pyuola, od razu swoimi gestami nas podniósł tak że ten mecz wyciągnęliśmy na swoją korzyść. Zaryzykuje tezę że z nim Romy i Liverpoolu by nie było. Dostaliby wszyscy z plaskacza w przerwie i od razu by te pipy chodziły jak w zegarku

0

@HansLanda Uczestniczy bo kończy to co partnerzy wykreują, jest częścią tego co sie dzieje na boisku. Ustawia sie tam gdzie trzeba więc wykonuje swoją pracę na rzecz zespołu, jakby to było takie proste to czemu np Suarez tak nie strzela, przecież ma kreatora Messiego? Od 2015 roku chłop na wyjeździe bramki w LM nie strzelił. Nie dogadamy sie bo ty widzisz swoje a ja swoje. Twoja sprawa, twój świat, twoja bajka.

0

@mr_robot Nie tak kluczowe jak gole bo to one decydują o tym czy wygrywasz mecz czy nie, zresztą z tego co wiem w asystach Ronaldo jest też pierwszy.

1

@Hiacynk Jakiś arytkuł? Bo aż nie wierzę w to co napisałeś, mental też ma znaczenie. Jeśli twoje podejście mentalne jest słabe to w krytycznych momentach twoje umiejętności stają sie w moment bezużyteczne. I dlatego właśnie Barcelona w ostatnich latach finały LM ogląda w TV

5

@HansLanda To skoro strzela gole to istnieje. Kompletnie nie ogarniam tego jak można w takim układzie nie istnieć. Jakby to było takie proste to czemu inni nie mają takich statystyk?

4

@kuz Nikt nie będzie deprecjonował tego co robi Leo. Ale Ronaldo w tych najważniejszych meczach po prostu bryluje. Nawet w pierwszym sezonie z Juve strzelił jako jedyny z zespołu bramki w fazie pucharowej. Walnąć hattricka Atletico w ostatnich latach to jest naprawdę rzecz wielka a on to zrobił od 2016 roku chyba z 3 razy. Dla mnie ostatnie lata w LM to srogie rozczarowanie, Messi na CN gra jak z nut, normalnie aż sie łezka roni. Ale przychodzi wyjazdowy mecz i wygląda jak ci z kosmicznego meczu co im pozabierali talenty. Spięty, na miękkich nogach podejmujący czasami kuriozalnie i dramatyczne decyzje. Pamiętam sezon 17/18 przed meczem z Romą, w lidze walił pięknie rzuty wolne w samo okno. Przyszedł mecz na Stadio Olimpico, zaczęło sie piekło i Leo zaczął walić po trybunach. Od sezonu 2016/2017 Messi na wyjazdach w fazie pucharowej walnął tylko 1 gola, z Chelsea. Przykra prawda że bohaterów kreują wielkie mecze, te najbardziej prestiżowe. I dlatego nie dziwcie sie że Ronaldo dziennikarze czy ludzie związani z futbolem stawiają na równi z Messim, właśnie przez takie mecze.

0

@Hiacynk Genialne funkcjonowała, a zostali zgwałceni w finale z Realem, dawno tak jednostronnego finału nie widziałem. Druga połowa to był pogrom

0

@FranzMaurer Do momentu kiedy było 1:0 to tak, mieliśmy swoje okazje ale co z tego? Trzeba było przypieprzyć raz porządnie a nie strzelać tak że Allison musiałby sie postarać żeby to wpadło. Kiedy wpadła druga bramka to już był nasz koniec. Jak zobaczyłem twarz Messiego czy Suareza to już byłem pewien że odpadniemy. Za długo ich oglądam żeby nie wiedzieć jak to sie skończy. Tak byli obsrani jak juniorzy że nawet ta 5 bramka nie byłaby dla ekipy Kloppa problemem

0

@FranzMaurer Nawet jakby to strzelił to nic by to nie dało. Na Anfield od momentu kiedy było 2:0 grał Liverpool kontra wkłady do koszulek. Oni nas tego wieczoru zmietli i jakby trzeba było wrąbali by 5, ewentualnie sami byśmy ją sobie strzelili

0

@itmustbejoke Jeśli wspominasz o Higuaina to niestety ale Messi miał sam na sam w drugiej połowie także. Więc niestety ale dla mnie to będzie sytuacja Leo, powinien a nawet musiał to strzelić

0

@Janiama No właśnie, straty mogą być nie do odratowania więc ze strachu będą chcieli dograć bez udziału kibiców. Chociaż nie wiem jak to będzie wyglądać

0

@Janiama Myślisz że lepiej by było ten sezon anulować czy nie? Jest w ogóle możliwe? Co z LM czy LE?

0

@FC1899Barca Napisałem że nie dla nas :D

0

Dziś mija 2 rocznica spektaklu w Rzymie, cóż to był za mecz
Tylko nie dla nas....


0

@Colon Paolo Rossi- ten który miał nie pojechać na ten munidal a walnął w tym meczu hattricka grzebiąc marzenia Brazylii na wygraną

5

@Pawlak1992 A jeśli mess to bałagan to Messi znaczy Bałagani?

0

@BarcaInfo ramosik do dzisiaj ma fleszbeki :D

1

@VamosRakieta Ja bardziej nie rozumiem większych pretensji do Valverde niż do naszych gwiazdorów. Z Romą i Liverpoolem Valverde zawalił jedynie personalnie ale to nie on stał na boisku jak szpak w pizdę i sie przyglądał jak rywal nas puka gdzie chce i jak chce. Jedna bramka w każdym z tych spotkań i byłoby pozamiatane ale to najwyraźniej za dużo dla ludzi najlepiej opłacanych który stawka spotkania przerosła już przed pierwszym gwizdkiem

1

@VamosRakieta Porażka w Rzymie jak i na Anfield dyskwalifikuje jednak Ernesto ale także piłkarzy. Dla mnie po tamtym sezonie większość starej gwardii powinna odejść lub zostać sprzedana przez zarząd(to raczej mało prawdopodobne bo mamy tchórza za prezydenta który woli żyć w strefie komfortu bojąc sie podjąć radykalnych decyzji). Pokazali że w krytycznych momentach nie mają pewnej partii między udami i ich wielkie umiejętności są bezużyteczne kiedy naprzeciw nim pojawi sie ekipa mocna która zawsze gra do końca i pluje krwią. Taki Alba na przykład, świetny sezon a wystarczył jeden babol z jego strony i sie chłop posypał jak mała dziewczynka kiedy Anfield zawrzało. Potem dostał piłkę sam na sam i był tak obsrany że wycofał do Messiego, całe szczęście że wtedy był spalony bo by chyba ich zabili za tamtą okazję. A najlepsze to było w czasie przerwy: 1-0 dla ekipy Kloppa, która potrzebuje teoretycznie jeszcze 3 goli by awansować a ten płacze, serio kurwa? Przy takim wyniku chłop sie rozpłakał, nigdy mu tego spotkania nie daruje. Po tamtym spektaklu nie chce już tego typa widzieć w Barcelonie.

0

@kordyl1010 No grałem na początku jak zdobywałem sobie skilla. Już wtedy byli wymiatacze a z każdym kolejnym dniem ich przybywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?