0

@Chwytliwy Nie dogadamy sie w tej kwestii. Dla mnie to Robben jest prawoskrzydłowy, Messi jest nim tylko na papierze. Ronaldo teraz bardziej operuje jako napastnik po lewej stronie. Skrzydłowy z kolei bardziej operuje na boku niż w samym polu karnym

1

@Kapitan hawk Kółko wzajemnej adoracji, tak to chyba leciało :D

1

@Kapitan hawk To już podchodzi u nich pod jakąś chorobę psychiczną :). Za tekst o eutanazji natychmiastowy ban powinien polecieć ale to hala strona więc w sumie to u nich normalne

1

@Kapitan hawk Właśnie czytam, pięknie go tam wyjaśniłeś :D

1

@Chwytliwy Messi na papierze gra na prawej stronie a w trakcie meczu operuje bardzo często jak wolny elektron. Crisitiano z kolei gra bardziej już jako lewy napastnik niż lewo skrzydłowy. W obu przypadkach jest to normalne, chłopaki już mają wysokie pesele i naturalnie nie będą zapierniczać jak kiedyś. I niestety ale Ronaldo to obecnie jeden z lepszych zawodników grających głową, na autobusy działa wręcz jak receptura.

4

@Nano22 Napisz tak na ekstraklasa troll albo na troll football to zaraz zlecą sie mierdki i będą wrzucać gify z Manolasem albo rożnego Arnolda. A i pewnie znajdą sie jeszcze jakieś gole Ronaldo w klasykach jak robił calmę :D

0

@amanter Bzdury to ty opowiadasz, jego koledzy nie mają tutaj żadnego znaczenia. Po raz kolejny widzisz tylko to co chcesz widzieć, Kiedy Liverpool nas dymał w drugiej połowie i byliśmy pod ścianą to Leo tak samo wyglądał jak reszta. Miał zresztą piłkę na 6 metrze pod bramką Allisona i zamiast uderzyć z prawej nogi co przecież umie doskonale to sie wdał w jakiś przekładanie na lewą i wybił mu Matip w dziecinny sposób. Całe szczęście że potem pokazali że tam był spalony bo jeszcze bardziej by go obwinili za tamten blamaż.

0

@Kengo Ale trzeba se jasno powiedzieć. Messi na wyjeździe to jest zupełnie inny piłkarz, jego dorobek w fazie pucharowej w tych meczach jest naprawdę przykry

2

@LuisSalvano Kalifornia zdecydowanie, a miasto to zdecydowanie Los Angeles, mam do tego miejsca słabość.

0

@Chakalaka Mnie bardziej bolał fakt żę w tamtym meczu gola strzelił akurat Ronald. Na szczęście Messi mi to potem osłodził w LM kiedy objechał madryli jak pachołki. Natomiast Anfield to był cios który do dzisiaj siedzi i nie wiem czy ponowne wygranie LM przez Barcelonę mi pozwoli o tym zapomnieć. Zwłaszcza ten upokarzający 4 gol, na tym poziomie to jest strzał w pysk.

0

@Colon
Extreme


Eagles

Elvis Presley

Eminem





1

@BarcaInfo O to to, pięknie opisał nasze gwiazdki. Jak tylko idzie to jest super ale jak nie to pretensje do wszystkich tylko nie do siebie, dlatego blamaże w LM będą zawsze dopóki te zbiorowisko piłkarzy tu jest. Pięknie to pasuje choćby do naszego biznesemena który po oklepie od Realu był w stanie powiedzieć że tak słabego Madrytu w pierwszej połowie to dawno nie widział.

0

@Colon Dżem





Disturbed



Def Leppard


Deep Purple


0

@Colon
Creedence Clearwater Revival



Coldplay





1

@Janiama Ta Barcelona stanie sie inna wtedy kiedy odejdzie stara gwardia z Messim włącznie. Oni mają już tak duże wpływy na obecną sytuacje w klubie że kto by z trenerów czy nowych piłkarzy nie przyszedł to i tak wiele sie nie zmieni. Wystarczy że na wyjeździe nas mocny rywal w LM dociśnie i poprzednie oklepy migną Messiemu i reszcie przed oczami i sie skończy standardowo. Co do samego składu to sie zgadzam, jest okrutnym żartem. Brak skrzydłowego na jakiejkolwiek stronie boiska rozciągającego grę, bezczelnego w pojedynkach 1vs 1. Brak typowego napastnika poza Suarezem. Griezmann czy Messi to nie są typowi napastnicy grający na ścianę i szukających swojego miejsca. Brak ofensywnego pomocnika który popędzi z akcją. Tylko dalej to nie sprawi że nagle Messi przestanie sie cofać do pomocy rozgrywać, sam przyznał że jego gra ewoluowała, stał sie bardziej wolnym elektronem robiącego jak wielofunkcyjny robot. Ostatni raz Messiego jako tryb działającej maszyny widziałem w sezonie 14/15 gdzie był po prostu skrzydłowym. Z Leo gra w 4-3-3 nie ma sensu bo luka na prawej stronie będzie widoczna a dawanie go na 9 z kolei tworzyć będzie lej po bombie na pozycji napastnika bo Messi z automatu będzie sie cofał do pomocy.

0

@Colon
Blue Oyster Cult



Black Sabbath


Bon Jovi



Black Label Society

1

@DLFCB Chyba test trzeźwości :D

1

@norbi77 A daj spokój, niektórzy tu mają klapki na oczach i uważają nasze gwiazdy za Bogów i nie mogą znieść faktu że ktoś może uważać że Messi nie jest najlepszym piłkarzem w historii

1

@kamzar Nikt już nie natchnie tych piłkarzy, w sensie starą gwardię. To są piłkarze którzy są najedzeni i już ci z przysłowiowej wątroby nie dadzą. Są święcie przekonani że są najlepsi i jaki trener by tu nie przyszedł to nic to nie da, wpuszczą jednym uchem a drugim wypuszczą. Myślisz że taktyka wszystko na Messiego to jest wola trenerów? To już występuje od czasów zamierzchłych, ludzie myślą że jak przyjdzie tu De Bruyne czy inny Veratti to nagle Messi sie przestanie cofać do pomocy. A guzik prawda bo dalej to będzie robił, to już ma tak zakorzenione w sobie że mu sie tego nie wywali z głowy

1

@krzychu1526 A najlepsze jest to że na tej stronie dalej znajdą sie ludzie którzy będą go deprecjonować. Takiemu Atletico od 2016 roku walnął 3 hattricki. To jest kosmos

0

@Colon ABBA




Alice Cooper


Alice in Chaines


Aerosmith



2

@Popitek12 Origi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Colon ZZ Top




1

@Veb1233 Dokłanie, Coutinho nie powinien grać w pomocy bo sie do tego nie nadaje. Ofensywny pomocnik to nie tylko gra do przodu ale także inicjowanie pressingu, zamykanie opcji do podania. Brazol w tym aspekcie jest po prostu dramatyczny, potruchta 2 albo 3 metry i stanie jak widły w gnoju

0

@Colon The Who



WWO

0

@Colon Van Halen- było tego sporo ale daje takie 4 z moich ulubionych






Villiage People


1

@Kapitan hawk



Muzyczka z tego filmiku idealnie do tego komentarza pasuje :D

2

@Colon Tenacious D





Thin Lizzy



Tina Turner


Twisted Sister


0

@norbi77 Moim zdaniem zawinił, wychodząc odsłonił zbyt dużo miejsca dla Ronaldo

1

@itmustbejoke Ja sie do tej pory zastanawiam po Valdes wychodził z tej bramki. Zaryzykuje tezę że zawalił nam końcówkę tamtego sezonu, najpierw w klasyku gdzie zasabotował przy wszystkich straconych bramkach a potem to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?