sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MNSbEstEver Ja też tak mam, przez całą grę idziemy tak naprawdę w jednym celu a zakończenie można podsumować jak w tym kawale z buldogiem który został wystawiony na wyścigi hartów
0
@Striker No słyszałem, człowiek myśli że nic śmieszniejszego nie usłyszy czy zobaczy to ktoś wyciąga asa z rękawa i pokazuje że jak najbardziej można
4
https://epoznan.pl/news-news-107982-rodzina_gra_sobie_w_siatkowke_na_autostradowej_obwodnicy_poznania
Coś pięknego :D
0
@kamilop Tak ale Roma musi najpierw spuchnąć
5
@sendesara Brzmi to nieco absurdalnie ale jednak :D
2
@Janiama Dlatego śmiać mi sie chce tych komentarzy że jakby tak każdy rywal grał otwarto to Barcelona pakowałaby 5 goli w każdym meczu. Jakoś nie przypominam sobie że Liverpool czy taka Roma wrzuciła nam tyle bramek grając autobus. Jedna rzecz to grać ofensywną piłkę ale z głową tak że rywal ma problem wyjść spod pressingu a grać w stylu Rayo i nadziewać sie jak debile na kontry i tracić gole
0
@ObiektywnyKibic121 Na autobus to trzeba wrzucać w stylu Realu i mieć silną, wysoką dziewiątkę w stylu Kollera czy Ronaldo
7
Alaves jak Villarreal zostawia w ciul miejsca, w dodatku mecz o pietruchę to efekty widać gołym okiem. Z Osasuną już tak gładko nie było gdzie widać było organizacje gry i pełne skupienie
1
Matko Suarez...
2
Busquets zasłużył na ocenę minusową. Niestety ale dopóki nas trenuje jego fanboj to ten pan będzie dalej odwalał takie numery. Jego miejsce jest w Chinach albo innym MLS
1
Busi niezłe wejście zaliczył, jak z Levante w rundzie jesiennej :D
0
@Janiama Niestety ale tak to wygląda jak mamy parodystów którzy zarządzają tym klubem. Żeby zwalniać trenera po nie najgorszym meczu w połowie sezonu to trzeba być Bartomeu, oni pierwsi są do wylotu. Nie mają wizji, działają po omacku ściągając ludzi za kilkaset baniek bez pomysłu tylko i wyłącznie po to żeby cules udobruchać. Ale to tak nie działa bo gówno zawsze wypłynie na wierzch
8
Jest wywiad Messiego po meczu
0
GAME OVER
1
Teraz trzeba na chaos
2
typowy Suarez, zara na pustaka nie trafi
2
No w końcu
0
Firpo kryminał
2
@Chwytliwy Co chcesz, gola strzelił :)
5
Messi wygląda jakby miał już dość tego sezonu. Ciekawe czy w ostatnim meczu zagra
0
haha Arthur
1
Ej, którzy to Barcelona?
1
@NeroTFP Argentyna pięknie spieprzyła ten mecz, 3 razy mieli na bucie prowadzenie i sie razy zesrali
9
Sztab od przygotowania fizycznego to jedno ale pytanie na ile te granie co 3 dni miało wpływ na tą kontuzję
1
@Kapitan hawk Daj spokój, już sie człowiekowi od tych porównań Leo i CR'a słabo robi, niech tam sobie napina klatę we Włoszech, nie ma co takim odpisywać, bo czego taka osoba może tu szukać, na stronie Barcelony gdzie w swoich postach wywyższa Ronaldo od Messiego?
0
@LuisSalvano A ja mam dość twoich idiotycznych ciągłych komentarzy o Neymarze jako zbawcy problemów Barcelony i twoich problemów z biletami komunikacji miejskiej.
0
@LuisSalvano Na przyszłość ci powiem, nie pisz do mnie bo mam cie w ignorowanych. Obrzydzasz tą stronę swoim postami, mam cie już dość
14
@Firestone Po Anfield to już kompletny kabareciarz
0
Co za makabryczne 20 minut Antka
0
@Kwiatek1899 Nawet nie minęło 10 min i już odwalił