2

@MNSbEstEver Ja też tak mam, przez całą grę idziemy tak naprawdę w jednym celu a zakończenie można podsumować jak w tym kawale z buldogiem który został wystawiony na wyścigi hartów

0

@Striker No słyszałem, człowiek myśli że nic śmieszniejszego nie usłyszy czy zobaczy to ktoś wyciąga asa z rękawa i pokazuje że jak najbardziej można

0

@kamilop Tak ale Roma musi najpierw spuchnąć

5

@sendesara Brzmi to nieco absurdalnie ale jednak :D

2

@Janiama Dlatego śmiać mi sie chce tych komentarzy że jakby tak każdy rywal grał otwarto to Barcelona pakowałaby 5 goli w każdym meczu. Jakoś nie przypominam sobie że Liverpool czy taka Roma wrzuciła nam tyle bramek grając autobus. Jedna rzecz to grać ofensywną piłkę ale z głową tak że rywal ma problem wyjść spod pressingu a grać w stylu Rayo i nadziewać sie jak debile na kontry i tracić gole

0

@ObiektywnyKibic121 Na autobus to trzeba wrzucać w stylu Realu i mieć silną, wysoką dziewiątkę w stylu Kollera czy Ronaldo

7

Alaves jak Villarreal zostawia w ciul miejsca, w dodatku mecz o pietruchę to efekty widać gołym okiem. Z Osasuną już tak gładko nie było gdzie widać było organizacje gry i pełne skupienie

1

Matko Suarez...

2

Busquets zasłużył na ocenę minusową. Niestety ale dopóki nas trenuje jego fanboj to ten pan będzie dalej odwalał takie numery. Jego miejsce jest w Chinach albo innym MLS

1

Busi niezłe wejście zaliczył, jak z Levante w rundzie jesiennej :D

0

@Janiama Niestety ale tak to wygląda jak mamy parodystów którzy zarządzają tym klubem. Żeby zwalniać trenera po nie najgorszym meczu w połowie sezonu to trzeba być Bartomeu, oni pierwsi są do wylotu. Nie mają wizji, działają po omacku ściągając ludzi za kilkaset baniek bez pomysłu tylko i wyłącznie po to żeby cules udobruchać. Ale to tak nie działa bo gówno zawsze wypłynie na wierzch

8



Jest wywiad Messiego po meczu

0

GAME OVER

1

Teraz trzeba na chaos

2

typowy Suarez, zara na pustaka nie trafi

2

No w końcu

0

Firpo kryminał

2

@Chwytliwy Co chcesz, gola strzelił :)

5

Messi wygląda jakby miał już dość tego sezonu. Ciekawe czy w ostatnim meczu zagra

0

haha Arthur

1

Ej, którzy to Barcelona?

1

@NeroTFP Argentyna pięknie spieprzyła ten mecz, 3 razy mieli na bucie prowadzenie i sie razy zesrali

9

Sztab od przygotowania fizycznego to jedno ale pytanie na ile te granie co 3 dni miało wpływ na tą kontuzję

1

@Kapitan hawk Daj spokój, już sie człowiekowi od tych porównań Leo i CR'a słabo robi, niech tam sobie napina klatę we Włoszech, nie ma co takim odpisywać, bo czego taka osoba może tu szukać, na stronie Barcelony gdzie w swoich postach wywyższa Ronaldo od Messiego?

0

@LuisSalvano A ja mam dość twoich idiotycznych ciągłych komentarzy o Neymarze jako zbawcy problemów Barcelony i twoich problemów z biletami komunikacji miejskiej.

0

@LuisSalvano Na przyszłość ci powiem, nie pisz do mnie bo mam cie w ignorowanych. Obrzydzasz tą stronę swoim postami, mam cie już dość

14

@Firestone Po Anfield to już kompletny kabareciarz

0

Co za makabryczne 20 minut Antka

0

@Kwiatek1899 Nawet nie minęło 10 min i już odwalił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?