sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zdziwiłbym sie jakbyśmy grali na wyjeździe ale takie gówno na CN? Ta drużyna chyba do zejzdni zjeżdża
13
Griezmann posłał sondę za piłką Ramosa
0
Nasi pomocnicy grają po prostu jedno wielkie gówno, czasami sie wkurzam że Messi sie cofa ale patrzę na ich granie w poprzek to sie nie dziwie
0
@FC1899Barca Przecież to był człowiek Pique, o czym ty teraz gadasz?
0
Nyom dzisiaj pakiet Casemiro wykupił?
7
Dla mnie najważniejsza była asysta Firpo, on potrzebuje co raz więcej takich akcji by sie przełamać bo chłop ma kija w dupie. Już w tej ostatniej akcji w końcu wybiegł na prostopadłą ale Messi z niewiadomych przyczyn mu nie podał. Sam Leo aktywny ale widać że nie gra w 100%. Jest blokada a ta seria bez gola nie pomaga, niech mu podadzą do pustaka
1
@Volk JUż przegrywamy :D
1
Przedłużyć z Busquetsem kontrakt do 2030 roku
0
@SinMistico HAHA, nawet jakbyśmy mieli pełny skład to o LM nie ma co marzyć
5
No i po Albie...
1
@sendesara Ten mecz z PSG to był chyba najgorszy mecz na szczeblu europejskim Barcelony. Wiele osób pewnie powie że mecz na Anfield był gorszy ale tam do pewnego momentu nie graliśmy źle. Ale na Parc De Preins to był istna demolka. Tam Messi był wg mnie 12 zawodnikiem paryżan a to jak niszczyli Veratti z Rabiotem było aż przykre do oglądania
1
@Nano22 Właśnie w taktyce 4-4-2 jak pomocnik box to box wygląda rewelacyjnie. Wystarczy że przeszliśmy w to pokraczne 4-3-3 gdzie trzeba łatać prawy bok przez schodzenie Messiego do środka i jest zjazd do bazy. Prawda jest taka że Ivan jako cofnięty rozgrywający łatający dziury gra słabo, nawet gorzej niż słabo. Są przebłyski ale widać ewidentnie że to nie jest to. Ale w taktyce dwóch pivotów gdzie jest cios za cios to gra jak z nut.
0
@Nano22 Tak jak z Romą ale tu chodzi o coś innego. Te mecze wyglądają tak jakbyśmy byli obsrani już od początku a jak wpada bramka dla rywala to już wzrok w buty i liczenie na egzekucje. Z Juve i PSG graliśmy na początku inie było presji obrony wyniku a i tak mieliśmy brązowe majty i pod pressingiem gubiliśmy sie jak dzieci
0
@Nano22 Barcelona od lat ma problem z meczami wyjazdowymi i to jeszcze przed Valverde.3:0 z Juve, 4:0 z PSG, 4:0 z Bilbao Ernesto :D
0
@LuisSalvano Jeśli dalej będziemy kaleczyć Grieza na lewej to jeśli Neymar ma być jedyną opcją na tą stronę to niech już tu przyjdzie, nie mam ochoty już patrzeć jak biega tam ktoś kto nie powinien tam grać. Chociaż wiem że pewnie znowu dostanie horrendalną kasę
2
@LuisSalvano Na konto ci sie włamali?
xD
2
Lol, takiej bzdury to dawno nie widziałem. Artykuł do zaorania
0
Roberto to jest jakiś dramat dzisiaj, powinien na piechotę do domu wracać
2
Mamy swojego Ramosa
0
Bramkarz zrobił Wawrzyniaka
1
@Gaucho Olek nie toleruje takiego zachowania
0
Jak tak dalej pójdzie to sie Messi przełamie opłatkiem :D
0
Umtiti to jest karykatura piłkarza
0
ALe my gówno gramy niesamowite, wrzucają każdego na minę
3
Serio kop na ryj i cisza?
1
Busquets powinien już chyba zawiesić buty na kołku
3
Tak jeszcze dla zainteresowanych, Busi był odpowiedzialny za krycie Williamsa i w efekcie to on walnął wtedy pechowo samobója. Na dodatek tą całą akcje wcześniej uruchomił baskom właśnie również on gdzie zamiast zagrać do Alby walnął jakiego wygibasa w srodek i piłkę przejęli gracze Bilbao, potem już wiadomo co sie stało
https://gifyu.com/image/7bXS Tu filmik który pokazuje całe zajście
0
@pax Coś co kiedy było naszą wizytówką stało się naszą kulą u nogi. Nie wiem czy to chodzi o mentalność, jakiś strach który powoduje czasami tak głupie błędy ale odnoszę wrażenie że Rakitic pod wysokim pressingiem ma łyżwę na gaciach. Szczególnie smutne to było na Anfield jak go Wijnaldum z Hendersonem zaszczuli. Taki Suarez dalej ma naprawdę świetne statystyki ale w meczu wyjazdowym w LM nie ma co na niego liczyć
0
@LuisSalvano To za co? Tam gdzie Mario wyłapał to nie był przypadkiem poruszany temat Neya?
4
@LuisSalvano A i jeszcze jedno, Albę krytykować/hejtować jest bardzo łatwo. Dostaje najwięcej kartek za głupie pyskówki mimo że doskonale wie że sędziowie nie tolerują takiego pajacowania. Na dodatek zagrywa do Messiego w każdym pieprzonym momencie nawet kiedy ma 3-4 rywali na plecach i jest odcinany i ma innych partnerów do podania. To było fajne jakiś czas temu ale dla twojej wiadomości świat sie rozwija a ten kto tego nie robi nawet nie stoi w miejscu tylko sie cofa. Najwyraźniej ogarnięte kluby czytają to już z zamkniętymi oczami.