sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Janiama Tutaj chyba jest najwięcej chorągiewek. Po meczu z Napoli: wara od Dembele, Ney nie potrzebny. Po wczorajszym meczu: Dembele ma spieprzać, Neymar wróć :D
Jedyne co po tym meczu mogę wyciągnąć to to że Semedo nie jest piłkarzem na poziomie Barcelony, Aduriz strzelił piękną bramkę ale Portugalczyk po raz kolejny krył powietrze.
5
Obejrzałem skrócik, piękna bramka Aduriza. Będzie nas kurna do 50 prześladować gość :D
1
@norbi77 Mam zamiar, podstawkę zrobiłem na 100%, zostały mi wyzwania i ten tryb przetrwania, zobaczę jak czasowo sie wyrobie z innymi grami
1
@norbi77 Ja już wbiłem parę tygodni temu na platynę i pokonałem wszystkie dostępne hordy a tera robię Horizon Zero Dawn które też jest świetna i polecam jak nie grałeś. Ale kiedyś jeszcze do Days Gone wróce, ta horda w tartaku może być hardkorowa bo męczyłem sie z nią chyba z 20-30 min . A przecież jeszcze są wyzwania tygodniowe. Za dużo mi sie gier uzbierało i muszę nadgonić
1
@Polnar Polecam, wiele godzin przegrane, dla mnie lepsze od Origins które też było udaną produkcją i wlało trochę świeżości do serii.
0
@msmsms Mam nadzieje że Griez nam w LM pomoże bo Suarez jest w tych rozgrywkach żenująco słaby
4
Zawsze mnie zastanawiała motywacja tego człowieka. Osiągnął naprawdę dużo a dalej w LM gra tak jakby nigdy tych rozgrywek nie wygrał. Niewiarygodne
2
Może strzelał mniej niż Suarez ale w LM w finałach można było na nim polegać, dał remis z Arsenalem i wyprowadził nas na prowadzenie w Rzymie z United
0
@Yoshi94 Zapytaj sie naszych zawodników, w szczególności Alby, Rakitica oraz Pique
0
@MarioVeB! Obecny, moim zdaniem będzie wzmocnieniem ale jak nie przyjdzie to nie będę rozpaczał
0
@Kapitan hawk Wypatrzyłeś ten awatar w jakimś nowym katalogu mody?
0
@sawyer00 Niestety ale ten katastrofalny mecz z Liverpoolem i słaby z Valencią sprawił że zmarnował to na co on sam też pracował. A ten wywiad o tym że kibice są roszczeniowi tylko go pogrążył. Alba już od dawna pokazuje że inteligencją nie grzeszy.
1
@Headliner9 Nas rozwaliła pomoc Romy :D
0
@LuisSalvano Dobrze że nie tylko ja to widzę. Karne w tej grze to jakiś nieśmieszny żart, tak chcieli pójść w realizm że wygląda to jeszcze bardziej nienaturalnie niż powinno. W poprzedniej mechanice trafiałem praktycznie zawsze, teraz jak strzelę to jest jakieś święto
2
Jest życie bez Leo :D
0
@4drian0 Wtedy ich dojedziemy :D
1
Wytrzymać do dogrywki
5
Emery już ma flashbacki z pewnego pamiętnego marcowego wieczoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Cały Alba, nie ma znaczenia że to presezon bo gość robi to notorycznie
2
Alba myślami na Anfield ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Salah i Sterling dzisiaj twardo walczą o to kto spieprzy lepszą sytuacje. Może w karnych ktoś z tej dwójki odwali większą dywersją
1
Nie ukrywam że straciliśmy już genialnego DM'a który swoją inteligencją boiskową zjadał każdego na swojej pozycji a mamy teraz gościa który najlepsza lata ma za sobą i prezentuje takie kwiatki przez które rozmienia swoją legendę na drobne. I ja jak skończony debil będę w tym sezonie znowu liczył na to że Busi sie ogarnie i będzie stanowił główny trzon w pomocy. A wiemy doskonale jak będzie naprawdę....
1
@Janiama Ty sie przejmujesz, ja też sie przejmuje a taki Alba miał czelność w wywiadzie powiedzieć że jesteśmy roszczeniowi. Po tej wypowiedzi dałem sobie spokój, to nie ma sensu bo ja za taką amatorkę zostałbym wywalony z roboty. Po tej kompromitacji tylko dwóch zawodników podeszło do załamanych kibiców a najemnik Vidal najbardziej wypruwał płuca na boisku. A tego knypka niezależnie od tego co zrobił w tamtym sezonie to wywaliłbym na zbity pysk z klubu. Gość który już nie raz pokazał że ma IQ śrubokręta
1
@Janiama Wypracowali zaliczkę którą potem koncertowo zmarnowali, na dodatek zrobili to drugi raz z rzędu :).
1
@Janiama Jeśli oni sie osrali to co powiedzieć o Albie i starszyźnie którzy po raz kolejny wystawili klub na pośmiewisko na europejskiej arenie?
0
@Rewolucja123 Tryplet to najlepsza rzecz ale wymagająca potężnego wysiłku i także szczęścia. Barcelona jest jedyną ekipą która zrobiła to 2 razy. Co do ligi krajowej to ją wygrywa sie będąc regularnym gdzie trzeba wygrać ze średniakami. Można nie wygrać ani razu z takim Realem czy Atleti i mistrza zgarnąć. W LM to nie przejdzie. Tam grają już wielkie marki na których Barcelona z Messim nie robią już takiego wrażenia. Jeśli tam grasz źle i masz 5 kilo w spodniach ze strachu to lecisz z hukiem godnym wybuchu w Nagasaki czy Hiroszimie. Tam masz najlepsze ekipy i w tych meczach pokazujesz czy masz jaja czy nie, a nie z Betisem czy Levante.
0
@rk Dostają flashbacków i znowu mają nogi spętane z myślą że znów sie ośmieszą. I ośmieszają sie.
0
@ctid
0
Komentarz usunięty
2
@Bartek22 Miejsce Busiego jest poza klubem, uwielbiam go ale jego czas sie skończył, szkoda ale takie są fakty
@robsesh Akurat w tej sytuacji Rakitic musiałby zrobić drybling lub poczekać na ruch Frenkiego do przodu, dość ryzykowna opcja obarczona groźną stratą