sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe co Thiago sie zapytał po meczu na Anfield xD
0
@LuisSalvano
A ta ps4 była bez niczego czy z jakąś grą?
0
@Q55
Może i tak ale z tego co pamiętam jeszcze przed tą bramką klaskał do reszty żeby sie skupili, bomby Origiego i tak by nie obronił bo strzał był świetny, musiałby przewidzieć że Arnold zagra tak i wybiec jakieś parę sekund wcześniej
2
Dla mnie kapitan tego klubu, jedyny który po 4 bramce na Anfield wziął piłkę i nawoływał naszych napchanych, sytych kotów by sie wzięli w garść i zaczęli grać
0
@Marjando
No będzie: kolejna kompromitacja w LM
0
@FC1899Barca
Zmiana trenera to za mało bo dalej pozostaje trzon piłkarzy którzy mają te oklepy bardziej w głowie. Jak przyjdzie Martinez czy Ten Hag to dalej Pique, Roberto, Rakitic czy Busquets z Messim są w zespole i flashbacki w stykowych sytuacjach sie włączą
0
@Mr8lack
Może ma romans z Bartkiem?
0
@Rewolucja123
Nie przesadzajmy, sam mnie niesamowicie wpienił tym sabotażem na Anfield ale jemu jest potrzebny zmiennik. Takie przerwy między meczami w maju nie spowoduje nagle że sie chłop zregeneruje zwłaszcza że ma swoje lata i naparza od początku sezonu na pełnej
4
@Shad @myscooter @Coutinho007
Alba ogólnie miał naprawdę znakomity sezon, 17 asyst robi wrażenie ale cały ten trud zniweczył meczem na Anfield, to on w głównej mierze jest odpowiedzialny za te odpadnięcie, podsumowanie tego występu jest podanie do tyłu do Messiego kiedy był sam na sam, tam Leo wsadził na takiego konia że Ronaldo miałby problem usiąść
0
@MarioVeB!
Nie widzę sensu pisania tego posta, chcesz gównoburzę wywołać czy o co ci chodzi? Takie komentarze sie zgłasza a niepotrzebnie rozdmuchuje temat.
0
@Kamiloza91
Na ten moment postawić na Wague i niech walczy z Roberto, bo topowi jak Kimmich czy Arnold są nie do wyjęcia
5
@BarcaInfo
Daj spokój, wyznawcy Semedo są najlepsi, najlepiej jak mówili że Roberto był kręcony przez Mane a ja se żadnej akcji takiej nie przypominam. Viniciusa potrafił trzymać a z Semedo młody zrobił taki wiatrak że aż smutno sie na to patrzyło. Nie to że robie z Sergiego jakiegoś terminatora na PO ale Nelson jest za słaby na ten klub, po prostu.
1
Obejrzałem sobie jeszcze raz na spokojnie skrót z finału CdR i co za kryminał odwalił Semedo przy bramce drugiej to nie mam pytań, wracał jakby miał wóz z węglem przyczepionym do pleców, oldboy mode mu sie włączył...
0
@Gappeq
Z Ernestem powinien powstać
Hold the door, kick the ball
0
@sk13
I z tego zajechania postanowił odwalić sabotaż, on z Celtą przecież nie grał, miał trochę czasu sie zregenerować, jak czuł sie zmęczony to mógł do Valverde podejść i jakoś to załatwić, język w gębie przecież posiada. Ale nie od dziś wiadomo że Alba mądrością nie grzeszy, wiele razy swoją pajacerką to udowadniał. Ale miał dobre statystyki dzięki Messiemu to mu wiele osób odpuszczało, ja w sumie też ale tego meczu mu nie odpuszcze, takie babole to niech sobie sadzi jak z dzieckiem gra na ogrodzie albo na orliku
0
@ryba84
Suarez to jest ciekawy przypadek, potrafi spieprzyć najprostsze rzeczy piłkarskiego rzemiosła by w tym samym meczu strzelić coś takiego że Messi z Ronaldem mogli by przyklasnąć. Niestety ale w LM takie coś nie przejdzie dlatego nie wygrywamy LM, tam Suarez nie może odwalać maniany bo będzie mało okazji
0
@adrian89
Owszem, to był genialny występ ale Ney z Suarezem swoje strzelali, Luis wtedy w Lm był kozakiem. Teraz jest memem, od 4 lat na wyjeździe bramki nie strzelił, przecież to jest jakaś katastrofa, w 2 ostatnich edycjach 2 bramki :/
0
@marcin000019
Messi to już ZP raczej przegrał, dopełnienie tego będzie Copa America gdzie razem z Argentyną dostanie taki oklep że na dupach będzie to widoczne
1
@pero1983
Amerykę żeś odkrył, pamiętam jak w 14/15 czy 15/16 na wiosnę Ney czy Suarez brali grę na siebie. Nie byliśmy tak przewidywalni, dlatego trzasnęliśmy tryplet.
0
@LuisSalvano
Mecz na Anfield, zeszło ciśnienie po prostu. Im sie już nie chce grać, myślami są przy swoich żonach i dzieciach. Albo roimy rewolucje albo w przyszłym sezonie powtórka z rozrywki, ja mam już dość patrzenia na to jak sie w europejskich rozgrywkach ośmieszamy.
0
@Janiama
A ja napiszę tak, że jeśli w przyszłym sezonie będzie znowu to samo to nawet przyjście dwóch holenderskich cracków i również Griezza w niczym nie pomoże. W przyszłym sezonie nie wygramy niczego
1
Pamiętam jak pisałem przed rewanżem na Anfield że zasługuje na 11 sezonu, pięknie postanowił spieprzyć to na co sam pracował. Składam mu serdeczne gratulacje, meczu na Anfield nigdy mu nie zapomnę, śmiem twierdzić że to on jest głównym winowajcą tej kompromitacji
0
@Misanthrope
Napisz to do Mario i Luisa na priv, bo oni najbardziej żyją w alternatywnej rzeczywistości, jak plują to oni chyba twierdzą że deszcz pada
0
@Gaucho
Ta wywrotka z Liverpoolem przy 3:0 :D
2
Ivan przestań proszę bo ostatnim wywiadami sprawiasz że tracę do ciebie co raz bardziej sympatie
3
Uwielbiam te sceny jak Busi przy atakach Valencii był poza kadrem, to właściwie jest podsumowanie formy tego piłkarza. Niech on już odejdzie bo rozmienia swoją legendę na drobne, i to takie super drobne
1
@Cochise
Można sie nie przejmować ale gdzie nie pójdę to osoby które mnie znają wiedzą że jestem fanem Barcy i na dzień dobry: jak tam po meczu z Liverpoolem, już sie doczekać nie mogę jak jutro wstanę..
0
Gratulacje dla Valencii, u nas czas na zmiany i nie tylko na stanowisku trenerskim, bo jeśli przyszedłby wizjoner który ma freaka na punkcie piłki ofensywnej to niewiele by to zmieniło, niektórzy piłkarze to syte koty które najwięcej zaangażowania pokazują w dyskusjach z arbitrem czy starania sie o podwyżkę. Z miejsca podziękowałbym Busquetsowi i Rakitciowi, nie ukrywam że nie mam ochoty oglądać ich w tym klubie.
3
@cules96
Mnie to dotknęło i to bardzo, obrona LM była dla mnie marzeniem, nie zrobiła tego Barcelona Pepa z Messim, zrobił to Real wyśmiewanego tutaj Zidane'a z Ronaldo. Na dodatek wygrali te rozgrywki 3 razy z rzędu 4 razy w 5 lat. A my ostatnio tam jedynie co robimy to ośmieszamy sie notując co raz to nowe kompromitujące porażki.
0
@hoeniker
nawet jakbyśmy wyłapali manitę a wszystkie strzelił Parejo to i tak Ernest zostanie :D