4

Ależ kapitalnie zrobił to Pjanic, jak klasowy pomocnik, najpierw świetne wyjście na wyprzedzenie a potem świetne podanie

0

Ten Zagadou to jakiś klaun a nie piłkarz, jeśli BVB ma takich ogórasów na obronie to oni mogą sobie ligę wygrać w FM'ie co najwyżej

1

Bardziej cieszy brak pajaca Reguilona, zawsze jest szansa że może sie wkurzy jak będzie miał mało minut i odejdzie mimo tego że jest wychowankiem.

12

W żadnym wypadku, chłop wypruwa flaki w każdym meczu

2

No właśnie bo ponownie obejrzałem sobie skrót meczu i tam faktycznie tak było, warto też wspomnieć o tym że to on złamał linie przy bramce Iborry na 3:2. A Sport czepił sie Samuela który nie dość że nie ma rytmu meczowego to jeszcze grał nie po swojej stronie. Dla mnie ludzie którzy twierdzą że dwóch lewo czy prawonożnych stoperów grający razem to nie problem wczoraj zostali zweryfikowani ze swoją tezą.

0

Skoro w tej kwestii sie zgadzamy, to czy wg ciebie Alba zawalił pierwszą bramkę? Moim zdaniem był w stanie zrobić w tej akcji zdecydowanie więcej niż powinien

0

Ja sam przy 4:2 bluzgałem co nie miara ale nie wyłączyłem, by podsumować nasze dokonania trzeba obejrzeć cały mecz. I nawet wtedy ciężko cokolwiek napisać bo taki Suarez partoli niemal wszystko by w ostatniej akcji strzelić bramę na miarę gola kolejki

1

Dość często dochodziło do sytuacji kiedy Lenglet i Umtiti byli sami, Alba w tym meczu zagrał słabo w obronie, Busquetsowi z szacunku odpuszczę i napiszę tylko że dla gracza z taką renomą i doświadczeniem nie przystoi odstawiać momentami takich strat

5

Ależ mi szkoda Cazorli po tym meczu, tyle co chłop przeszedł a dzisiaj zagrał partidazo

2

Jak z Sevillą sezon temu

0

Porażkę można zrozumieć, to jest wpisane w ligowe rozgrywki, ale przegrać jak ostatni frajerzy mając do cholery wynik 0:2.

5

Roma nic nas nie nauczyła, i to boli a także nie pokoi.

0

Z Romą zagrał gorzej chociaż to marne pocieszenie

20

Nikt mi nie wmówi że my nie mamy umiejętności żeby dzisiaj wygrać, po raz kolejny mentalność że już wygraliśmy, bardzo dobrze że dzisiaj dostaniemy lanie. Może przestaniemy bujać głową w chmurach bo jeszcze nic nie wygraliśmy

0

Remis będzie boskim cudem, Żółci zrobią wszystko żeby tego nie przegrać

2

Busiemu to niech balkonik podstawią bo mu sie już ciężko przemieszcza

1

Busi niech gra tak dalej to bardziej opłaca sie jego pożegnać niż Rakitica

1

Tak pół żartem pół serio kiedy Messi wszedł na boisko to nie przegrywaliśmy, jak wszedł no to wiadomo co sie stało :D

0

Obronę to my mamy kosmiczną, jak Pique będzie myślami w LM między udami Shakiry to będzie ciekawie

1

Ta drużyna to jednak nie myśli, mając bardzo dbory wynik nadziewamy sie na kontry jak jacyś frajerzy i zostawiamy autostrady dla szybkie skrzydła Villarrealu, zara dostaniemy na 2:3

0

Ten murzynek kręci nami jak gównem w przeręblu

0

Kompletnie sie nie zgadzam, obrona to dość specyficzna formacja w której potrzeba zgrania a dzisiejsza gra właśnie wynika z tego że nie grają zgranie zawodnicy

4

Busquets znowu sabotaż, jak będzie tak grał z United to zawały będą co minutę

0

Ale Alba ostatnio jest żałosny w obronie

7

Ernest stwierdził że chyba czas rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady

0

Ernest liczył że Malcom nic nie pokaże w tym składzie a tu pach :D

0

I cyk 0:1 Ernest ma pakt z Zidanem :D

68

Jak La Rambli skład sie podoba to oznacza tylko jedno: będą męczarnie :D

1

OO cie, nawet El Jarek nie wytrzymał, Klatus już pewnie namierza jego adres :D

1

Progresja Lengleta jest po prostu niesamowita, mam nadzieje że to nie wszystko co ma w defie do pokazania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?