0

Zwróć uwagę na straty w środku pola i powrót naszych pomocników do kontr Realu, kryminał

1

Całe szczęście że Krysia już odszedł z Realu bo by już wturlał ze 2 bramki na spokojnie

0

Brawo Pique, piękny sabotaż

1

Zwróćcie uwagę na zachowanie Busiego przy tym kiksie Alby, kryminał za który powinien zostać zmieniony w przerwie

0

Dembele na ten moment bardzo niedokładny

1

Busquets....

1

Im bliżej meczu tym co raz większe nerwy, od rana chodzą za mną złe myśli że nam wdupią z 2-3 bramy a my będziemy wyglądali jak dzieci we mgle. Oby nie bo ich wygrana da im potężnego kopa motywacyjnego oraz ta napinka ze strony białych będzie nie do zniesienia i face'a czy inne portale będzie można sobie darować do soboty xD.

4

kontuzjogenny to jest Ramos :D

0

Spoko, sędzia "pomoże" nam w klasyku, pójdzie przekaż że my kradniemy jeszcze bardziej i karawana jedzie dalej.

Pamiętacie jak było rok temu po meczu Realu z Bayernem gdzie był ręka Marcelo, potem był klasyk gdzie zdobyliśmy gola po faulu Suareza na Varanie. Od razu poszło UEFALONA.

5

Hula Mateją z Sapporo 2007

8

0

TO powinna być czerwona dla tego pajaca

9

Alba to ogarnia że jest obrońcą? Co kontra to Sevilla ma jego stronie autostrade, Umtiti dramat. Lenglet wracaj

0

Messi ewidentnie jest bez formy, patrzcie jak on na boisku sie porusza

0

Koncertowo spieprzyli tą sytuacje

1

To że słabo gra to jest pikuś, to jak zachowuje się względem reszty zawodników jest po prostu skandaliczne, przypomina to machanie łapami CR'a które było tutaj piętnowane. Takie zachowania są niedopuszczalne i jak ma sie tak zachowywać to trzeba sie z nim pożegnać bo nie tak powinien radzić sobie z problemami. Psuje to tylko relacje w zespole.

0

Maxi Gomez, tylko on mi przychodzi na myśl

1





Ja pamiętam to, co to za za czasy były. Aż sie łezka kręci w oku :D

@Misanthrope

Trzeba było wrzucić K-Rose, idealna stacja do jazdy po różnych wsiach :D

1

Gol de Cristiano..

2

Gdyby tak wczoraj zrobił Suarez to już byłby ukrzyżowany i wysłany w piździec z klubu :D

2

Widać że jak chce to potrafi jeszcze zagrać jak DM z prawdziwego zdarzenia, wczoraj świetny występ, jeden z nielicznych do którego nie mogę sie przyczepić. No i dołożył jeszcze strzały co w jego wypadku jest ewenementem, szkoda że ten z drugiej połowy nie wpadł

0

Moim zdaniem Iniesta nie jest jedynym powodem naszej kiepskiej gry. Pamiętajmy że on też uczestniczył kompromitujących porażkach w LM gdzie sam wyglądał jak we mgle. Problemem jest na pewno wiek naszych piłkarzy. Widać że bardzo chcą ale motorycznie wyglądają po prostu źle. Messi bardzo stracił na szybkości a po tej kontuzji widać jeszcze inne braki, Suareza nie ma co komentować. Musimy kupić 9 która z miejsca wskoczy do pierwszego składu

0

W sumie jak sobie przypominam twój wpis że mamy słabsza kadrę niż sezon temu to nie chciałem sie z tym zgodzić w żadnym wypadku ale jak teraz o tym pomyśle...

4

Fajny ten Suarez, taki nie za dobry

0

Messi widać że chce ale po kontuzji musi dojść do formy. Problem polega na tym że wszystko opiera sie na nim, środek pola za grosz kreatywności

8

Malcom uciekaj póki możesz

1

Valverde za tą zmianę powinien dostać trenera roku :D

0

Prawa strona to u nas funkcjonuje czy nie bardzo? Bo ciągle jak osły lecimy lewą a na prawej dziura jak w budżecie Zimbabwe

5

Koniec świata, Busquets oddał strzał :D

0

3 na 2 i spieprzyć koncertowo? Da się, Suarez właśnie te wyzwanie wykonał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?