sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zwróć uwagę na straty w środku pola i powrót naszych pomocników do kontr Realu, kryminał
1
Całe szczęście że Krysia już odszedł z Realu bo by już wturlał ze 2 bramki na spokojnie
0
Brawo Pique, piękny sabotaż
1
Zwróćcie uwagę na zachowanie Busiego przy tym kiksie Alby, kryminał za który powinien zostać zmieniony w przerwie
0
Dembele na ten moment bardzo niedokładny
1
Busquets....
1
Im bliżej meczu tym co raz większe nerwy, od rana chodzą za mną złe myśli że nam wdupią z 2-3 bramy a my będziemy wyglądali jak dzieci we mgle. Oby nie bo ich wygrana da im potężnego kopa motywacyjnego oraz ta napinka ze strony białych będzie nie do zniesienia i face'a czy inne portale będzie można sobie darować do soboty xD.
4
kontuzjogenny to jest Ramos :D
0
Spoko, sędzia "pomoże" nam w klasyku, pójdzie przekaż że my kradniemy jeszcze bardziej i karawana jedzie dalej.
Pamiętacie jak było rok temu po meczu Realu z Bayernem gdzie był ręka Marcelo, potem był klasyk gdzie zdobyliśmy gola po faulu Suareza na Varanie. Od razu poszło UEFALONA.
5
Hula Mateją z Sapporo 2007
8
heatmapa Messiego
https://pbs.twimg.com/media/D0Gzn2PU0AAU9HS.jpg
0
TO powinna być czerwona dla tego pajaca
9
Alba to ogarnia że jest obrońcą? Co kontra to Sevilla ma jego stronie autostrade, Umtiti dramat. Lenglet wracaj
0
Messi ewidentnie jest bez formy, patrzcie jak on na boisku sie porusza
0
Koncertowo spieprzyli tą sytuacje
1
To że słabo gra to jest pikuś, to jak zachowuje się względem reszty zawodników jest po prostu skandaliczne, przypomina to machanie łapami CR'a które było tutaj piętnowane. Takie zachowania są niedopuszczalne i jak ma sie tak zachowywać to trzeba sie z nim pożegnać bo nie tak powinien radzić sobie z problemami. Psuje to tylko relacje w zespole.
0
Maxi Gomez, tylko on mi przychodzi na myśl
1
Ja pamiętam to, co to za za czasy były. Aż sie łezka kręci w oku :D
@Misanthrope
Trzeba było wrzucić K-Rose, idealna stacja do jazdy po różnych wsiach :D
1
Gol de Cristiano..
2
Gdyby tak wczoraj zrobił Suarez to już byłby ukrzyżowany i wysłany w piździec z klubu :D
2
Widać że jak chce to potrafi jeszcze zagrać jak DM z prawdziwego zdarzenia, wczoraj świetny występ, jeden z nielicznych do którego nie mogę sie przyczepić. No i dołożył jeszcze strzały co w jego wypadku jest ewenementem, szkoda że ten z drugiej połowy nie wpadł
0
Moim zdaniem Iniesta nie jest jedynym powodem naszej kiepskiej gry. Pamiętajmy że on też uczestniczył kompromitujących porażkach w LM gdzie sam wyglądał jak we mgle. Problemem jest na pewno wiek naszych piłkarzy. Widać że bardzo chcą ale motorycznie wyglądają po prostu źle. Messi bardzo stracił na szybkości a po tej kontuzji widać jeszcze inne braki, Suareza nie ma co komentować. Musimy kupić 9 która z miejsca wskoczy do pierwszego składu
0
W sumie jak sobie przypominam twój wpis że mamy słabsza kadrę niż sezon temu to nie chciałem sie z tym zgodzić w żadnym wypadku ale jak teraz o tym pomyśle...
4
Fajny ten Suarez, taki nie za dobry
0
Messi widać że chce ale po kontuzji musi dojść do formy. Problem polega na tym że wszystko opiera sie na nim, środek pola za grosz kreatywności
8
Malcom uciekaj póki możesz
1
Valverde za tą zmianę powinien dostać trenera roku :D
0
Prawa strona to u nas funkcjonuje czy nie bardzo? Bo ciągle jak osły lecimy lewą a na prawej dziura jak w budżecie Zimbabwe
5
Koniec świata, Busquets oddał strzał :D
0
3 na 2 i spieprzyć koncertowo? Da się, Suarez właśnie te wyzwanie wykonał :D