sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kur, niech Cou uderzy z tej lewej nogi a nie ciągle szuka tej prawej, Leo mu tak pięknie wystawił
0
Alba chyba też nie ma prawej nogi :D
1
Właśnie wychodzi brak zmiennika na LO, i mam wrażenie że to nas pogrzebie w tym sezonie. No chyba że Albie na wiosne przetoczymy krew albo damy jakiś koks :D
4
Super widzę zaczynamy ten maraton, Roberto to jednak sabotażysta, ale Mallenco przekręcił nas przy pierwszej bramce. Po meczu
0
Ale Leo tą kontrę zepsuł
0
O kurna jak sie zabawili :D
3
Morderczy terminarz mamy w lutym, jedynie w Valladoid będzie możliwość jakiejś rotacji, oby Valverde miał dostęp do całej kadry.
1
Niech Karim strzela, może Perez dzięki temu nie kupi Hazarda i innych cracków :D
0
Real to dość nieobliczalna ekipa, ciężko mi wyrokować jak zaprezentują sie na wiosnę, jeśli Marcelo wróci do formy a atak zatrybi, będą mocni.
4
Na ten moment najlepszy LO świata, Marcelo w tym sezonie nie ma do niego startu
2
Wstawaj, zesrałeś sie...
28
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50822329_1372160346258896_7724731181320634368_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=4680f1e24c33c6004a78e7dcc8362bf3&oe=5CC127A7
Taka prawda :D
0
Messiemu to jeszcze brakuje samobója, będzie miał hattricka faili
2
I właśnie dlatego jest Leo jest na miejscu 5 w ZP :D
0
No i Cou zaczął grać komediodramat
3
Najlepsze to są te wpisy jak on przy niekorzystnym wyniku biegnie pod pole karne rywala żeby robić zamieszanie i strzelić gola. Szkoda tylko że to min przez jego kretyńskie błędy musimy gonić wynik :D. Ale tak to jest, wystarczy że kręcisz bekę z Realu i już jesteś bożyszczem gimbusów
1
Spoko, powyzywa Real na twitterze i będzie królem bandy dzieciaków na tej streonie
0
Na 90% Sevilla coś wturla, jak patrzę na Pique to mam wrażenie że to jest mecz w którym jeszcze coś odwali, trzeba strzelić jeszcze 2 bramki
0
Może Suarez przestanie w końcu dyskutować tylko niech sie na grze skupi
33
Jasper ty jebany kocie, nie kasujcie :D
1
to też było świetne, dodam że wtedy grali w dniu Wszystkich Świętych więc może jakiś duch go popchał :D
1
SIIIIIIIIIIIIIIIIIII
4
Dowiedzieli sie że Perez jednak nie posmarował :D
5
Z taką skutecznością to Sevilla nie ma co sie martwić :D
0
Wiem ale miałem przekonanie że w samej lidze miał ich więcej :D
1
A ja miałem przekonanie że tych asyst Alby było więcej
1
Lobik jak za starych dobrych czasów
1
Ten jak nie poda do Messiego to chyba nie byłby sobą
0
Busquets koncentracja lvl orlik
0
Lenglet dzisiaj bardzo słaby, Stuani objechał go jak juniora