5

Kur, niech Cou uderzy z tej lewej nogi a nie ciągle szuka tej prawej, Leo mu tak pięknie wystawił

0

Alba chyba też nie ma prawej nogi :D

1

Właśnie wychodzi brak zmiennika na LO, i mam wrażenie że to nas pogrzebie w tym sezonie. No chyba że Albie na wiosne przetoczymy krew albo damy jakiś koks :D

4

Super widzę zaczynamy ten maraton, Roberto to jednak sabotażysta, ale Mallenco przekręcił nas przy pierwszej bramce. Po meczu

0

Ale Leo tą kontrę zepsuł

0

O kurna jak sie zabawili :D

3

Morderczy terminarz mamy w lutym, jedynie w Valladoid będzie możliwość jakiejś rotacji, oby Valverde miał dostęp do całej kadry.

1

Niech Karim strzela, może Perez dzięki temu nie kupi Hazarda i innych cracków :D

0

Real to dość nieobliczalna ekipa, ciężko mi wyrokować jak zaprezentują sie na wiosnę, jeśli Marcelo wróci do formy a atak zatrybi, będą mocni.

4

Na ten moment najlepszy LO świata, Marcelo w tym sezonie nie ma do niego startu

2

Wstawaj, zesrałeś sie...

0

Messiemu to jeszcze brakuje samobója, będzie miał hattricka faili

2

I właśnie dlatego jest Leo jest na miejscu 5 w ZP :D

0

No i Cou zaczął grać komediodramat

3

Najlepsze to są te wpisy jak on przy niekorzystnym wyniku biegnie pod pole karne rywala żeby robić zamieszanie i strzelić gola. Szkoda tylko że to min przez jego kretyńskie błędy musimy gonić wynik :D. Ale tak to jest, wystarczy że kręcisz bekę z Realu i już jesteś bożyszczem gimbusów

1

Spoko, powyzywa Real na twitterze i będzie królem bandy dzieciaków na tej streonie

0

Na 90% Sevilla coś wturla, jak patrzę na Pique to mam wrażenie że to jest mecz w którym jeszcze coś odwali, trzeba strzelić jeszcze 2 bramki

0

Może Suarez przestanie w końcu dyskutować tylko niech sie na grze skupi

33

Jasper ty jebany kocie, nie kasujcie :D

1


to też było świetne, dodam że wtedy grali w dniu Wszystkich Świętych więc może jakiś duch go popchał :D

1

SIIIIIIIIIIIIIIIIIII

4

Dowiedzieli sie że Perez jednak nie posmarował :D

5

Z taką skutecznością to Sevilla nie ma co sie martwić :D

0

Wiem ale miałem przekonanie że w samej lidze miał ich więcej :D

1

A ja miałem przekonanie że tych asyst Alby było więcej

1

Lobik jak za starych dobrych czasów

1

Ten jak nie poda do Messiego to chyba nie byłby sobą

0

Busquets koncentracja lvl orlik

0

Lenglet dzisiaj bardzo słaby, Stuani objechał go jak juniora

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?