0

Ja to nawet nie pamiętam ile Stoch miał przewagi nad drugim zawodnikiem w poszczególnych konkursach, Kobayashi jest mocny i właściwie jest na dobrej drodze żeby zrobić to samo.

0

Gość jest w takim gazie jak Stoch pod koniec sezonu. Nie ma nikogo kto mu podskoczy. Chętnie to jutro odszczekam ale raczej wyjdzie na moje

0

Niewiarygodne że Kamil zrobił w tamtym TCS rzecz piekielnie trudną a w następnym turnieju zrobi to Kobayashi bo nie oszukujmy się ale chłopak jest w formie wręcz kosmicznej a nie widzę nikogo kto mu zagrozi.

0

Jaka lipa, jest najlepszy

0

No i super

0

Niestety ale nie widzę nikogo kto mógłby mu zagrozić, Eisenbichler jest mocny ale bardzo nierówny. Jedynie to on może przegrać z samym sobą czyli sie spalić w Innsbrucku albo Bischofschofen

2

Kamil jest bez formy, szczerze po Mistrzostwach Polski jestem zawiedziony, Kubacki za to bardzo dobrze

0

Ależ Kraft sie posypał

0


Hoffer ma chyba coś z głową lekko

0

O tym to akurat nie słyszałem :). Kante to genialny DM ale nie o profilu Buseigo, z drugiej strony takiego drugiego Sergio to już raczej nie będziemy mieli.

1

Może mają jakieś zaskórniaki to sie podzielą z Bartomeu :D

12

Dlaczego? Jest najlepszy i tyle, jak Polacy nie wygrywają to już bee?

0

Kobayahi wygrał TCS, można sie rozejść :D

0

Chodziło o to że mógł wygrać 6 konkursów TCS z rzędu i byłby rekord

0

I wygraną sobie może darować, szkoda. Może Żyła powalczy, niemniej jednak widzę dzisiaj pewnego Japończyka na 1 miejscu...

0

Kobayashi to w takim gazie jest że chyba zrobi to co Kamil sezon temu

0

Porównaj sobie podejście obu drużyn, gdy Juve z wami remontowało wy i tak mieliście okazje, próbowaliście zrobić cokolwiek i mimo wyniku niw wyglądaliście jak juniorzy z jakieś ligi dla farmerów. Z Bayernem i Liverpoolem nawet wyśmiewany Benzema strzelił łącznie 3 bramki nawet wyłączając to że Ulreich z Kariusem sie ośmieszyli. My z Romą wybijaliśmy po autach i waliliśmy lagi na Messiego. To był chyba najgorszy mecz jaki zobaczyłem w ostatnich latach, przebił nawet żenadę z PSG w Paryżu , mieliśmy problem żeby z własnej połowy piłke wyprowadzić Suarez to strzelił ostatnio na wyjeździe bramkę już nie pamiętam kiedy. Gdyby nie Messi to polecielibyśmy już po 1/8 z Chelsea

3

Taka różnica była rok temu w LM że Jak Leo zagrał słabo z Romą to polecieliśmy z hukiem, jak Ronaldo grał słabo z Bayernem i Liverpoolem to i tak LM zdobyliście.

28

Leo sie trochę zdenerwował :D

3

Jaki tatuaż? :D

0

Chłopaki myślami przy wigilijnym stole

7

To że Cou wejdzie za Dembele to pewne jak to że Rakitc zagra cały mecz :D

2

Jak Suarez czasami zagra to nikt chyba nie ogarnie gdzie to poleci :D

3

Mistrzowskie, płacze ze śmiechu :D. Te memy z ptakiem są genialne

6

Pique na 9, Suarez do obrony, eksperymentuj Ernesto :)

0

Denis podsumował

10

Typowy Luisito, zara będzie gol z przewroty

5

Leo na to: potrzymaj mi piwo

4

Pique do 70 minuty dycha

1

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?