sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja to nawet nie pamiętam ile Stoch miał przewagi nad drugim zawodnikiem w poszczególnych konkursach, Kobayashi jest mocny i właściwie jest na dobrej drodze żeby zrobić to samo.
0
Gość jest w takim gazie jak Stoch pod koniec sezonu. Nie ma nikogo kto mu podskoczy. Chętnie to jutro odszczekam ale raczej wyjdzie na moje
0
Niewiarygodne że Kamil zrobił w tamtym TCS rzecz piekielnie trudną a w następnym turnieju zrobi to Kobayashi bo nie oszukujmy się ale chłopak jest w formie wręcz kosmicznej a nie widzę nikogo kto mu zagrozi.
0
Jaka lipa, jest najlepszy
0
No i super
0
Niestety ale nie widzę nikogo kto mógłby mu zagrozić, Eisenbichler jest mocny ale bardzo nierówny. Jedynie to on może przegrać z samym sobą czyli sie spalić w Innsbrucku albo Bischofschofen
2
Kamil jest bez formy, szczerze po Mistrzostwach Polski jestem zawiedziony, Kubacki za to bardzo dobrze
0
Ależ Kraft sie posypał
0
Hoffer ma chyba coś z głową lekko
0
O tym to akurat nie słyszałem :). Kante to genialny DM ale nie o profilu Buseigo, z drugiej strony takiego drugiego Sergio to już raczej nie będziemy mieli.
1
Może mają jakieś zaskórniaki to sie podzielą z Bartomeu :D
12
Dlaczego? Jest najlepszy i tyle, jak Polacy nie wygrywają to już bee?
0
Kobayahi wygrał TCS, można sie rozejść :D
0
Chodziło o to że mógł wygrać 6 konkursów TCS z rzędu i byłby rekord
0
I wygraną sobie może darować, szkoda. Może Żyła powalczy, niemniej jednak widzę dzisiaj pewnego Japończyka na 1 miejscu...
0
Kobayashi to w takim gazie jest że chyba zrobi to co Kamil sezon temu
0
Porównaj sobie podejście obu drużyn, gdy Juve z wami remontowało wy i tak mieliście okazje, próbowaliście zrobić cokolwiek i mimo wyniku niw wyglądaliście jak juniorzy z jakieś ligi dla farmerów. Z Bayernem i Liverpoolem nawet wyśmiewany Benzema strzelił łącznie 3 bramki nawet wyłączając to że Ulreich z Kariusem sie ośmieszyli. My z Romą wybijaliśmy po autach i waliliśmy lagi na Messiego. To był chyba najgorszy mecz jaki zobaczyłem w ostatnich latach, przebił nawet żenadę z PSG w Paryżu , mieliśmy problem żeby z własnej połowy piłke wyprowadzić Suarez to strzelił ostatnio na wyjeździe bramkę już nie pamiętam kiedy. Gdyby nie Messi to polecielibyśmy już po 1/8 z Chelsea
3
Taka różnica była rok temu w LM że Jak Leo zagrał słabo z Romą to polecieliśmy z hukiem, jak Ronaldo grał słabo z Bayernem i Liverpoolem to i tak LM zdobyliście.
28
Leo sie trochę zdenerwował :D
3
Jaki tatuaż? :D
0
Chłopaki myślami przy wigilijnym stole
7
To że Cou wejdzie za Dembele to pewne jak to że Rakitc zagra cały mecz :D
2
Jak Suarez czasami zagra to nikt chyba nie ogarnie gdzie to poleci :D
3
Mistrzowskie, płacze ze śmiechu :D. Te memy z ptakiem są genialne
6
Pique na 9, Suarez do obrony, eksperymentuj Ernesto :)
0
Denis podsumował
10
Typowy Luisito, zara będzie gol z przewroty
5
Leo na to: potrzymaj mi piwo
4
Pique do 70 minuty dycha
1
( ͡° ͜ʖ ͡°)