sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ale mam flashbacki z Romą, tylko wynik sie nie zgadza :D
0
Busi pakiet Casemiro
7
Messi wypracował bramkę, prawda jest taka że my nic gramy, w pomocy mamy sabotażystów z Busquetsem na czele
6
Nisamowite, Ronald na 11 metrze był sam, gość który powinien być pilnowany jak oko w głowie stał sobie bez krycia, przecież to nawet śmieszne nie jest
0
A Ronaldo swoje
6
Dlatego nigdy nie będę szanował Alby, właśnie przez takie akcje
4
Busi my nie gramy w czerwonych koszulkach
2
Co my gramy teraz?
0
Gol nam chyba podciął skrzydła bo zaczynamy grać jakiś chaos
2
Busi chyba ma na kuponie United bo sabotuje ładnie
0
Chyba jednak Own Goal, znowu wrócił :D
0
W końcu sie odblokował, brawo :D
0
Znowu prawe skrzydło puste, oprócz Semedo nie ma tam nikogo
0
Bardzo inteligentne wejście Busiego
0
Po tej remontadzie z PSG myślałem że drużyna wyciągnie wnioski i zagra zupełnie inaczej, jak było wszyscy wiemy.
2
Ten mecz to był jeden wielki wstyd. Czułem sie jakby mi strzelili w pysk. Mam nadzieje że w tym roku postarają sie wyjść z twarzą, bo od 3 sezonów po prostu błaźnimy sie w tych rozgrywkach
0
Jakoś w Juve potrafił pierdyknąć hattricka Atletico bez pomocy Marcelo, Carvajala, Benzemy czy Modricia.
12
Z bólem przyznam że gość w LM wymiata
0
pewnie bana zara wyłapie, ale lałbym tą szuje do nieprzytomności, potem go obudził i znowu bym lał aż z mordy byłby krwawy placek.
74
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/55698740_2370224386532524_910747505879154688_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=7b5b4d77352165082f5ec7d698a5db8d&oe=5D4407D9
Podsumowanie Suareza :D
40
Szkoda że tak nie bronił kiedy CR mu ładował 3 gole
9
Ile Messi ma wykreować reszcie żeby w końcu z łaski swojej trafili
0
Ale Busi podsumował swoją formę :D
0
Suarez niech może lepiej strzela niż bierze sie za podania
0
Suarez ty kasztanie
0
Żenujący strzał, on tu powinien rozerwać siatke
0
No i mamy karnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ten jak nie trafi to nie byłby sobą
0
Atleti stworzyło już więcej zagrożenia niż z Juventusem :D
1
Jak dojdzie Ramsey to środek Pjanic-Matuidi-Ramsey mógłby wyglądać bardzo ciekawie