6

Ale mam flashbacki z Romą, tylko wynik sie nie zgadza :D

0

Busi pakiet Casemiro

7

Messi wypracował bramkę, prawda jest taka że my nic gramy, w pomocy mamy sabotażystów z Busquetsem na czele

6

Nisamowite, Ronald na 11 metrze był sam, gość który powinien być pilnowany jak oko w głowie stał sobie bez krycia, przecież to nawet śmieszne nie jest

0

A Ronaldo swoje

6

Dlatego nigdy nie będę szanował Alby, właśnie przez takie akcje

4

Busi my nie gramy w czerwonych koszulkach

2

Co my gramy teraz?

0

Gol nam chyba podciął skrzydła bo zaczynamy grać jakiś chaos

2

Busi chyba ma na kuponie United bo sabotuje ładnie

0

Chyba jednak Own Goal, znowu wrócił :D

0

W końcu sie odblokował, brawo :D

0

Znowu prawe skrzydło puste, oprócz Semedo nie ma tam nikogo

0

Bardzo inteligentne wejście Busiego

0

Po tej remontadzie z PSG myślałem że drużyna wyciągnie wnioski i zagra zupełnie inaczej, jak było wszyscy wiemy.

2

Ten mecz to był jeden wielki wstyd. Czułem sie jakby mi strzelili w pysk. Mam nadzieje że w tym roku postarają sie wyjść z twarzą, bo od 3 sezonów po prostu błaźnimy sie w tych rozgrywkach

0

Jakoś w Juve potrafił pierdyknąć hattricka Atletico bez pomocy Marcelo, Carvajala, Benzemy czy Modricia.

12

Z bólem przyznam że gość w LM wymiata

0

pewnie bana zara wyłapie, ale lałbym tą szuje do nieprzytomności, potem go obudził i znowu bym lał aż z mordy byłby krwawy placek.

40

Szkoda że tak nie bronił kiedy CR mu ładował 3 gole

9

Ile Messi ma wykreować reszcie żeby w końcu z łaski swojej trafili

0

Ale Busi podsumował swoją formę :D

0

Suarez niech może lepiej strzela niż bierze sie za podania

0

Suarez ty kasztanie

0

Żenujący strzał, on tu powinien rozerwać siatke

0

No i mamy karnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ten jak nie trafi to nie byłby sobą

0

Atleti stworzyło już więcej zagrożenia niż z Juventusem :D

1

Jak dojdzie Ramsey to środek Pjanic-Matuidi-Ramsey mógłby wyglądać bardzo ciekawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?