2

Moglby mi ktoś powiedzieć co mogło oznaczać przetarcie znaczka przez Cristiano po tym jak został wyrzucony z boiska?

0

Wydaje się, że łapiemy forme w ważnym punkcie sezonu i obyśmy ją utrzymali jak najdłużej ;)

0

Na jakiej podstawie przyznawane sa punkty?

0

Nie no sport zdecydowanie przegiął. Wiadomo, że mały kryzys formy wczesniej czy później przyjdzie, bo nie da się grać na tak wysokim poziomie cały czas, pytanie tylko ile ten kryzys potrwa. Ciekawi mnie jak Torres bedzie grał w Atletico, te dwie bramki po akcjach z Grizmanem wyglądały na prawdę obiecująco

1

Neymar jest niemal Bogiem w Brazylii, nic dziwnego że znalazł się w tym zestawieniu

3

"nie widział ręki Messiego przy drugim golu i nie odgwizdał faulu przy brzydkim wejściu Giméneza w Neymara" Marca zapomniała chyba jeszcze o paru innych błędach po których gracze Atletico powinni wylecieć z boiska, no i oczywiście o niesłusznym karnym ;)

0

Bez przesady, nie róbcie z siebie drugiego onetu !

0

Jakby odszedł to może przeszlibyśmy na 3-4-3. Wyglądało to całkiem nieźle w starciu z PSG jak na pierwszy raz :)

4

Lepiej niech jeszcze zostanie w Sevilli bo bedzie grzał ławe jak Rafinha a szkoda

0

Z kontuzja czy to nie zmienia faktu, że jest zwyczajnie SŁABYM piłkarzem, który ni jak nie pasuje do Barcelony. Nie bez powodu kibice Sao Paulo na niego narzekali że jest przeciętnym graczem, co potem potwierdziło się w meczach już w barwach Blaugrany.

0

Szkoda, że naszym najlepszym obrońcą jest defensywny pomocnik ;/

0

Pytanie czy jak Denis wróci to czy będzie grał. Rafinha objawienie tamtego sezonu przez większość czasu grzeje ławe. Nie wiem czy przy LE jest sens sprowadzać go wcześniej...

0

Jak chcce wygrać na Camp Nou to trzeba było przejśc do nas ;p

0

Nagłówek artykułu rozbawił mnie do łez ;D

1

Liczę na skład jak z APOELem za wyjątkiem tego, że Ney za Pedrito

1

Jak to przeczytałem to normalnie prawie popłakałem się ze śmiechu. Jeszcze niedawno news Pilne: Vermaelen gotowy do gry a dzis już taki xD

0

Neymar to zdecydowanie najlepszy nasz zawodnik w tym sezonie. Za rok sadzę, że TOP3 spokojnie a może i powalczy o zwycięstwo złotej piłki ;) Co do Reusa, fajnie by było gdyby TAS odwołał nam kare i żebyśmy go kupili.

1

Zaraz mecz z Sevilla i Valencia. Jak się nie ogarniemy to będzie po lidze ....

0

Pirlo to jest gość ;)

0

Zakup Vermaelena to chyba najgłupsza rzecz jaką zrobiliśmy w tym okienku transferowym, patrząc na rozwój sytuacji. Ciekawe czy kiedyś zadebiutuje w zespole...

0

Z tego co pamiętam to chyba wypożyczenie ma trwać 2 sezony a jeśli zdecydujemy się ściągnąć go wcześniej wtedy będziemy musieli coś zapłacić .

0

Nic dziwnego, że przekonał do siebie Guardiole, bo przecież gdy forma mu dopisywała to był jednym z najlepszych prawych obrońców na świecie :) Dopiero później zanotował spadek formy no i jest jak jest...

0

Idąc Twoim tokiem rozumowania Adriano również jest za slaby żeby wygryźć kogokolwiek . No cóż był czas, można było kupić klasowego prawego obrońce, ale nasz zarząd wolał kupić Douglasa ;o

0

tryplet już blisko ;d

0

Najlepsza obrona vs najlepszy atak. Na 0 z tyłu bym nie liczył ale wierzę, że nasze trio z przodu pokaże klase i wygramy ten mecz !

0

5 to trochę za dużo, dałbym nam 4 za brak skuteczności no i przy golu na 2:1 też się nie popisaliśmy ;p

0

Lepiej żeby nic nie musiał robic ;]

0

Był, nie był a wystarczyło podać do Neymara który miał przed sobą tylko bramkę. Szkoda, że LE nie daje tylu szans Sandro co Munirowi

0

P$G to z pewnością wielka drużyna, ale nie grająca nic w tym sezonie. Wywalczenie tam 3 pkt nie powinno być wielkim problemem, jednak jak wiemy football jest nieobliczalny ;p

0

Jak dobrze wejdziemy w mecz to wyczuwam pogrom :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?