Myśle, że to nienajgorszy tranfer tylko troche za drogi. Ale skoro zarząd stwierdził, że może sobie pozwolić na taki wydatek to okej. Czas pokaże jak będzie się spisywał, życze mu powodzenia :)
Wolałbym żeby mimo wszystko pewniejszy grał w LM i Lidze. W takim wypadku jeden z nich byłby poszkodowany, bo obaj zasługują na grze w pierwszym składzie. W tym sezonie może nr 1 Bravo bo ogarany w lidze a Marc niech się uczy w CdR a od następnego sezonu jakby się sprawdzał to zmiana?
Ter Stegen czy Bravo, Ter Stegen czy Bravo, Ter Stegen czy Bravo, już nie mogę się doczekać pierwszych meczów i dowiedzieć sie na kogo postawi Luis Enriqe :D
Trzeba sie pogodzic ze przejdzie do nas. Mysle ze jako zmiennik z pewnoscia sie sprawdzi, ale czy kupimy jeszcze kogos w tym okienku na jego pozycje? Nie sadze aby jego umiejetnosci obligowaly go gry w podstawowym składzie. najmłodszy juz nie jest, to na rozwój tez nie mozemy liczyc. Wedlug mnie troche dziwny ruch, ale miejmh nadzieje, ze zarzad wie co robi.
Marketingowo na pewno im się zwroci, zobaczymy jak sportowo. Jest mlody to bedzie sie jeszcze rozwijac. My za Neya tez sporo daliśmy a nawet nie byl ograny w europie i mysle ze nie ma co zalowac.( Poza tym real musial cos drogiego kupic w odpowiedzi na transfer suareza :D )
Mamy sporo młodych zawodników którzy muszą się rozwijać a gdy generał zostanie to on pewnie będzie grał najczęściej w pierwszym składzie blokując im miejsce. Według mnie pomimo całego szacunku dla niego mógłby już odejść do stanów na swoją sportową emeryturę a po definitywnym zakończeniu kariery wrócić do nas już w zupełnie innej roli :)
Zostali wicemistrzami świata i zawiedli? No kurde zagrali na prawdę dobre spotkanie w finale. Messi w każdym meczu pokazywał, że jest liderem tej drużyny a teraz piszą takie rzeczy.... Nie zawsze można być na samym szczycie.
Myśle, że opłaca się dołożyć pare mln i kupić Vertonghena niż Mathiu. Valencia nie chce go puścić to trudno. Rozumiem cene w granicach 10 mln, ale nie żeby wpłacać klauzule 20mln za niego ...
3
DROGA REDAKCJO ! Zaktualizujcie składy na stronie w końcu ! ;p
3
Myśle, że to nienajgorszy tranfer tylko troche za drogi. Ale skoro zarząd stwierdził, że może sobie pozwolić na taki wydatek to okej. Czas pokaże jak będzie się spisywał, życze mu powodzenia :)
3
Oby Xavi nie blokował mu miejsca.
1
Pierwszy raz widzę, że transfer wzbudził tyle negatywnych emocji. Ciekawi mnie jak zostanie przyjęty przez kibiców na stadionie ;p
0
No klauzule ładna ma ;D Mógłby ktoś ją wpłacić :D
0
Jest jeszcze Rakitic, wątpie żeby grzał ławe
0
Wolałbym żeby mimo wszystko pewniejszy grał w LM i Lidze. W takim wypadku jeden z nich byłby poszkodowany, bo obaj zasługują na grze w pierwszym składzie. W tym sezonie może nr 1 Bravo bo ogarany w lidze a Marc niech się uczy w CdR a od następnego sezonu jakby się sprawdzał to zmiana?
0
Ter Stegen czy Bravo, Ter Stegen czy Bravo, Ter Stegen czy Bravo, już nie mogę się doczekać pierwszych meczów i dowiedzieć sie na kogo postawi Luis Enriqe :D
0
Jest jeszcze Bartra a my sprowadzamy takiego średniaka. Na wypadek szpitalu owszem może być, ale nie za taką kase ...
0
Trzeba sie pogodzic ze przejdzie do nas. Mysle ze jako zmiennik z pewnoscia sie sprawdzi, ale czy kupimy jeszcze kogos w tym okienku na jego pozycje? Nie sadze aby jego umiejetnosci obligowaly go gry w podstawowym składzie. najmłodszy juz nie jest, to na rozwój tez nie mozemy liczyc. Wedlug mnie troche dziwny ruch, ale miejmh nadzieje, ze zarzad wie co robi.
0
Marketingowo na pewno im się zwroci, zobaczymy jak sportowo. Jest mlody to bedzie sie jeszcze rozwijac. My za Neya tez sporo daliśmy a nawet nie byl ograny w europie i mysle ze nie ma co zalowac.( Poza tym real musial cos drogiego kupic w odpowiedzi na transfer suareza :D )
0
Toż to defensywny pomocnik a nie klasowy obrońca...
0
A propos stoperów , co z Bantia?
0
Mam nadzieje, że to plotki. Nawet z zwykłej zazdrości jak Hummels może iść za 20 mln a my staramy sie o Mathieu w tej samej cenie !
0
Może się odblokuje przy LE, bo w tamtym sezonie nie był zbyt przekonujący
0
Mamy sporo młodych zawodników którzy muszą się rozwijać a gdy generał zostanie to on pewnie będzie grał najczęściej w pierwszym składzie blokując im miejsce. Według mnie pomimo całego szacunku dla niego mógłby już odejść do stanów na swoją sportową emeryturę a po definitywnym zakończeniu kariery wrócić do nas już w zupełnie innej roli :)
3
Sadze ze chodzil mu ze Vertonghen lub Blind. Zreszta to chyba nie bylo trudne do zrozumienia :p
0
Na pewno dużo da mu to, że trenerem jest LE :)
6
Tak beznadziejnego artykułu to dawno tu nie było
8
Mógłby troche pograc w pierwszym składzie koszten Sergi Roberto
0
Pique nie miał za bardzo po czym odpoczywać ;p
1
Nie wiadomo to na razie tylko spekulacje
1
Niedlugo zostanie naszą największą gwiazdą :) Pod nieobecność Suareza mam nadzieje, że będzie dużo grać kosztem Pedrito ;p
0
Troche bez sensu mając dobrze obsadzoną bramkę ścigać jeszcze jednego klasowego bramkarza
0
Jak to jest z bramkarzemi w Realu może mi ktoś powiedzieć?;p Lopez odchodzi tak? Casillas znów jako drugi bramkarz?
5
Redakcja mogłaby zaktualizować trochę skład na stronie :)
5
Jest jeszcze nadzieja ;D
0
Już to widzę, z naszą polityka to wynegocjujemy jeszcze poniżej tych 30 mln ;D
0
Zostali wicemistrzami świata i zawiedli? No kurde zagrali na prawdę dobre spotkanie w finale. Messi w każdym meczu pokazywał, że jest liderem tej drużyny a teraz piszą takie rzeczy.... Nie zawsze można być na samym szczycie.
1
Myśle, że opłaca się dołożyć pare mln i kupić Vertonghena niż Mathiu. Valencia nie chce go puścić to trudno. Rozumiem cene w granicach 10 mln, ale nie żeby wpłacać klauzule 20mln za niego ...