3

DROGA REDAKCJO ! Zaktualizujcie składy na stronie w końcu ! ;p

3

Myśle, że to nienajgorszy tranfer tylko troche za drogi. Ale skoro zarząd stwierdził, że może sobie pozwolić na taki wydatek to okej. Czas pokaże jak będzie się spisywał, życze mu powodzenia :)

3

Oby Xavi nie blokował mu miejsca.

1

Pierwszy raz widzę, że transfer wzbudził tyle negatywnych emocji. Ciekawi mnie jak zostanie przyjęty przez kibiców na stadionie ;p

0

No klauzule ładna ma ;D Mógłby ktoś ją wpłacić :D

0

Jest jeszcze Rakitic, wątpie żeby grzał ławe

0

Wolałbym żeby mimo wszystko pewniejszy grał w LM i Lidze. W takim wypadku jeden z nich byłby poszkodowany, bo obaj zasługują na grze w pierwszym składzie. W tym sezonie może nr 1 Bravo bo ogarany w lidze a Marc niech się uczy w CdR a od następnego sezonu jakby się sprawdzał to zmiana?

0

Ter Stegen czy Bravo, Ter Stegen czy Bravo, Ter Stegen czy Bravo, już nie mogę się doczekać pierwszych meczów i dowiedzieć sie na kogo postawi Luis Enriqe :D

0

Jest jeszcze Bartra a my sprowadzamy takiego średniaka. Na wypadek szpitalu owszem może być, ale nie za taką kase ...

0

Trzeba sie pogodzic ze przejdzie do nas. Mysle ze jako zmiennik z pewnoscia sie sprawdzi, ale czy kupimy jeszcze kogos w tym okienku na jego pozycje? Nie sadze aby jego umiejetnosci obligowaly go gry w podstawowym składzie. najmłodszy juz nie jest, to na rozwój tez nie mozemy liczyc. Wedlug mnie troche dziwny ruch, ale miejmh nadzieje, ze zarzad wie co robi.

0

Marketingowo na pewno im się zwroci, zobaczymy jak sportowo. Jest mlody to bedzie sie jeszcze rozwijac. My za Neya tez sporo daliśmy a nawet nie byl ograny w europie i mysle ze nie ma co zalowac.( Poza tym real musial cos drogiego kupic w odpowiedzi na transfer suareza :D )

0

Toż to defensywny pomocnik a nie klasowy obrońca...

0

A propos stoperów , co z Bantia?

0

Mam nadzieje, że to plotki. Nawet z zwykłej zazdrości jak Hummels może iść za 20 mln a my staramy sie o Mathieu w tej samej cenie !

0

Może się odblokuje przy LE, bo w tamtym sezonie nie był zbyt przekonujący

0

Mamy sporo młodych zawodników którzy muszą się rozwijać a gdy generał zostanie to on pewnie będzie grał najczęściej w pierwszym składzie blokując im miejsce. Według mnie pomimo całego szacunku dla niego mógłby już odejść do stanów na swoją sportową emeryturę a po definitywnym zakończeniu kariery wrócić do nas już w zupełnie innej roli :)

3

Sadze ze chodzil mu ze Vertonghen lub Blind. Zreszta to chyba nie bylo trudne do zrozumienia :p

0

Na pewno dużo da mu to, że trenerem jest LE :)

6

Tak beznadziejnego artykułu to dawno tu nie było

8

Mógłby troche pograc w pierwszym składzie koszten Sergi Roberto

0

Pique nie miał za bardzo po czym odpoczywać ;p

1

Nie wiadomo to na razie tylko spekulacje

1

Niedlugo zostanie naszą największą gwiazdą :) Pod nieobecność Suareza mam nadzieje, że będzie dużo grać kosztem Pedrito ;p

0

Troche bez sensu mając dobrze obsadzoną bramkę ścigać jeszcze jednego klasowego bramkarza

0

Jak to jest z bramkarzemi w Realu może mi ktoś powiedzieć?;p Lopez odchodzi tak? Casillas znów jako drugi bramkarz?

5

Redakcja mogłaby zaktualizować trochę skład na stronie :)

5

Jest jeszcze nadzieja ;D

0

Już to widzę, z naszą polityka to wynegocjujemy jeszcze poniżej tych 30 mln ;D

0

Zostali wicemistrzami świata i zawiedli? No kurde zagrali na prawdę dobre spotkanie w finale. Messi w każdym meczu pokazywał, że jest liderem tej drużyny a teraz piszą takie rzeczy.... Nie zawsze można być na samym szczycie.

1

Myśle, że opłaca się dołożyć pare mln i kupić Vertonghena niż Mathiu. Valencia nie chce go puścić to trudno. Rozumiem cene w granicach 10 mln, ale nie żeby wpłacać klauzule 20mln za niego ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?