0

Szkoda, że nie ma Vermaelena w kadrze na mecz

0

Według mnie to ciężko ocenić, obaj Panowie nie mają za dużo do roboty i gdyby nie kontuzja MATSa to pewnie on by stał częściej. Nie ma co obaj bramkarze są dobrzy i kto by nie bronił bramka bedzie dobrze obsadzona.

0

Super, tylkko czekać aż zacznie grać w pierwszym składzie !

0

Plotki, plotki, plotki, nie ma co sobie glowy zaprzątać tym ....

3

Dobrze niech dmuchja na zimne, Ney przyda sie we wazniejszych meczach a przy 2:0 bylo juz po meczu

0

Neymar doznal kontuzji? ( moglby ktos cos przyblizyc, gdyz nie ogladalem meczu? )

0

Niby bedzie Sandro i Munir, ale nigdy nie wiadomo co może przynieść nam kolejny sezon w którym mamy zakaz transferowy, tak więc sprzedać go tylko wtedy gdy wpłynie na prawdę godna oferta :)

0

Po co miał wejść Douglas? Potrzebna było jakaś zmiana w pomocy bo mecz się nam mimo wszystko nie układał a Alves grał na prawde pewnie w obronie

0

Ja mam hedicap -1 Jak to nie wejdzie to nie wiem :D

0

Daj ktoś dobrego streama, bo mam tylko takiego z lipna jakościa, albo takieog ktory sie zacina ;/

0

A cos z lepsza jakoscia?;d

0

Dajcie linka pany ! :D

0

Dajcie streama jakiegoś który się nie tnie :) Z góry thx

0

Zapodajcie dobrego linka z meczem. Z góry dzięki :)

0

Licze na sporo bramek z takim atakiem :)

0

Sandro też na pewno wejdzie w końcówce ;)

1

LE na prawde zasakuje anie MD ani Sport nie wytypowały dobrze jedenastki :) Super szansa dla Sampera i Bartra sobie pogra :)

0

Szkoda, że Montoyia nie dostał powołania, zagrał bardzo dobrze ostatni mecz i uważam, że należało mu sie

1

"Decyzją trenera powołania nie otrzymali Montoya, Busquets, Pedro, Mascherano i Jordi Alba. Brak zielonego światła od lekarzy wykluczył udział w meczu Vermaelena." Tak dla wszystkich którzy widzą ich w pierwszym składzie na dzisiejszy mecz :)

0

Jakie macie typy na dziś?:P

0

Juve, Liverpool, Real - gładkie zwycięstwa Myśle że Atletico też sobie poradzi i wygra swój pierwszy mecz a reszta spotkań , bedzie wyrównana i cięzko wskazać kto wygra. Jak myślicie ?

1

Dobra wiadomość, tylko po co ma grać skoro Martin sobie świetnie radzi :)

35

Jeżeli nie będzie łapał kontuzji to z pewnością znajdzie się w top5 światowego futbolu w tym roku

0

Lepiej co nie oznacza że już dobrze ;P W tym meczu nie zagrażał naszej bramce ;p

9

Swoją drogą to tylko czekać aż Suarez zacznie grać. Wtedy to będziemy nie do zatrzymania :)

0

Nie rozumiem jak oceniacie wystep Mathieu lepiej niż Masche i na równie z Rakiticiem i Iniestą. Chłop przeplata dobre interwencje z bardzo średnimi. Bardzo niepewne wybicia pozostawiające bardzo dużo przypadkowi....

2

Pod wodzą LE gramy na prawdę super poukładaną piłkę. Widać jak piłkarze trzymają się założeń taktycznych. Jak dla mnie, jedyny mankament to niepewna obrona ( Mathieu i Pique nie są zbyt pewni, a szczególnie wybicia Francuza )

0

Najlepiej będzie dla nas jeśli w derbach madrytu padnie remis :) Ale mam nadzieję, że jakieś bramki w tym meczu padną i będzie ładne widowisko ;)

1

Nie utrzymamy wszystkich talentów u nas, gdyż zwyczajnie nie będzie dla nich miejsca w pierwszym składzie. Obyśmy tylko nie sprzedali wszystkich i potem szukali grajków po innych klubach.

0

Oglądałem jego jeden mecz odkąd trafił do Sevilli i powiem, że jestem zachwycony nim. Zdecydowanie był liderem całego zespołu mimo że dopiero co do niego trafił. Wielki talent jak nic, niech ogra się i wraca do nas do pierwszego zespołu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?