Według mnie to ciężko ocenić, obaj Panowie nie mają za dużo do roboty i gdyby nie kontuzja MATSa to pewnie on by stał częściej. Nie ma co obaj bramkarze są dobrzy i kto by nie bronił bramka bedzie dobrze obsadzona.
Niby bedzie Sandro i Munir, ale nigdy nie wiadomo co może przynieść nam kolejny sezon w którym mamy zakaz transferowy, tak więc sprzedać go tylko wtedy gdy wpłynie na prawdę godna oferta :)
"Decyzją trenera powołania nie otrzymali Montoya, Busquets, Pedro, Mascherano i Jordi Alba. Brak zielonego światła od lekarzy wykluczył udział w meczu Vermaelena." Tak dla wszystkich którzy widzą ich w pierwszym składzie na dzisiejszy mecz :)
Juve, Liverpool, Real - gładkie zwycięstwa Myśle że Atletico też sobie poradzi i wygra swój pierwszy mecz a reszta spotkań , bedzie wyrównana i cięzko wskazać kto wygra. Jak myślicie ?
Nie rozumiem jak oceniacie wystep Mathieu lepiej niż Masche i na równie z Rakiticiem i Iniestą. Chłop przeplata dobre interwencje z bardzo średnimi. Bardzo niepewne wybicia pozostawiające bardzo dużo przypadkowi....
Pod wodzą LE gramy na prawdę super poukładaną piłkę. Widać jak piłkarze trzymają się założeń taktycznych. Jak dla mnie, jedyny mankament to niepewna obrona ( Mathieu i Pique nie są zbyt pewni, a szczególnie wybicia Francuza )
Nie utrzymamy wszystkich talentów u nas, gdyż zwyczajnie nie będzie dla nich miejsca w pierwszym składzie. Obyśmy tylko nie sprzedali wszystkich i potem szukali grajków po innych klubach.
Oglądałem jego jeden mecz odkąd trafił do Sevilli i powiem, że jestem zachwycony nim. Zdecydowanie był liderem całego zespołu mimo że dopiero co do niego trafił. Wielki talent jak nic, niech ogra się i wraca do nas do pierwszego zespołu :)
0
Szkoda, że nie ma Vermaelena w kadrze na mecz
0
Według mnie to ciężko ocenić, obaj Panowie nie mają za dużo do roboty i gdyby nie kontuzja MATSa to pewnie on by stał częściej. Nie ma co obaj bramkarze są dobrzy i kto by nie bronił bramka bedzie dobrze obsadzona.
0
Super, tylkko czekać aż zacznie grać w pierwszym składzie !
0
Plotki, plotki, plotki, nie ma co sobie glowy zaprzątać tym ....
3
Dobrze niech dmuchja na zimne, Ney przyda sie we wazniejszych meczach a przy 2:0 bylo juz po meczu
0
Neymar doznal kontuzji? ( moglby ktos cos przyblizyc, gdyz nie ogladalem meczu? )
0
Niby bedzie Sandro i Munir, ale nigdy nie wiadomo co może przynieść nam kolejny sezon w którym mamy zakaz transferowy, tak więc sprzedać go tylko wtedy gdy wpłynie na prawdę godna oferta :)
0
Po co miał wejść Douglas? Potrzebna było jakaś zmiana w pomocy bo mecz się nam mimo wszystko nie układał a Alves grał na prawde pewnie w obronie
0
Ja mam hedicap -1 Jak to nie wejdzie to nie wiem :D
0
Daj ktoś dobrego streama, bo mam tylko takiego z lipna jakościa, albo takieog ktory sie zacina ;/
0
A cos z lepsza jakoscia?;d
0
Dajcie linka pany ! :D
0
Dajcie streama jakiegoś który się nie tnie :) Z góry thx
0
Zapodajcie dobrego linka z meczem. Z góry dzięki :)
0
Licze na sporo bramek z takim atakiem :)
0
Sandro też na pewno wejdzie w końcówce ;)
1
LE na prawde zasakuje anie MD ani Sport nie wytypowały dobrze jedenastki :) Super szansa dla Sampera i Bartra sobie pogra :)
0
Szkoda, że Montoyia nie dostał powołania, zagrał bardzo dobrze ostatni mecz i uważam, że należało mu sie
1
"Decyzją trenera powołania nie otrzymali Montoya, Busquets, Pedro, Mascherano i Jordi Alba. Brak zielonego światła od lekarzy wykluczył udział w meczu Vermaelena." Tak dla wszystkich którzy widzą ich w pierwszym składzie na dzisiejszy mecz :)
0
Jakie macie typy na dziś?:P
0
Juve, Liverpool, Real - gładkie zwycięstwa Myśle że Atletico też sobie poradzi i wygra swój pierwszy mecz a reszta spotkań , bedzie wyrównana i cięzko wskazać kto wygra. Jak myślicie ?
1
Dobra wiadomość, tylko po co ma grać skoro Martin sobie świetnie radzi :)
35
Jeżeli nie będzie łapał kontuzji to z pewnością znajdzie się w top5 światowego futbolu w tym roku
0
Lepiej co nie oznacza że już dobrze ;P W tym meczu nie zagrażał naszej bramce ;p
9
Swoją drogą to tylko czekać aż Suarez zacznie grać. Wtedy to będziemy nie do zatrzymania :)
0
Nie rozumiem jak oceniacie wystep Mathieu lepiej niż Masche i na równie z Rakiticiem i Iniestą. Chłop przeplata dobre interwencje z bardzo średnimi. Bardzo niepewne wybicia pozostawiające bardzo dużo przypadkowi....
2
Pod wodzą LE gramy na prawdę super poukładaną piłkę. Widać jak piłkarze trzymają się założeń taktycznych. Jak dla mnie, jedyny mankament to niepewna obrona ( Mathieu i Pique nie są zbyt pewni, a szczególnie wybicia Francuza )
0
Najlepiej będzie dla nas jeśli w derbach madrytu padnie remis :) Ale mam nadzieję, że jakieś bramki w tym meczu padną i będzie ładne widowisko ;)
1
Nie utrzymamy wszystkich talentów u nas, gdyż zwyczajnie nie będzie dla nich miejsca w pierwszym składzie. Obyśmy tylko nie sprzedali wszystkich i potem szukali grajków po innych klubach.
0
Oglądałem jego jeden mecz odkąd trafił do Sevilli i powiem, że jestem zachwycony nim. Zdecydowanie był liderem całego zespołu mimo że dopiero co do niego trafił. Wielki talent jak nic, niech ogra się i wraca do nas do pierwszego zespołu :)