Rozumiem, że można zrobić czasem jakiś błąd ortograficzny, ale wiedząc, że artykuł będzie czytać pare tysięcy ludzi to można się pokusić o chociażby sprawdzenie w wordzie czy nic nie jest podkreślone na czerwono.
Nie rozumiem po co Real ściąga nowego bramkarza, Mieli bardzo dobrze obsadzoną bramke, pozazdrościli nam, że my w tym sezonie zrobiliśmy więcej transferów od nich ?;d
Nic do niego specjalnie nie mam, ale trzeba go definitywnie sprzedać. To ostatni gwizdek, gdzie można cokolwiek na nim zarobić. Kontraktu na pewno mu nie przedłużymy. Trzeba walczyć stanowczo o Cuadrado ( Jestem przekonany, że uda nam się go zciagnąć. Widać po transferze Matieu, że zarząd spełnia to czego żąda LE a transfer Cuadrado to wyłącznie kwestia sumy za jaką opuści Fiorentine ) . Jest Montoya, więc myśle, że szkoda płacić rezerwowemu taką pensję.
po transferze Mathiu myśle, że transfer Vermaelena nie jest nam potrzebny. Przydałby się ktoś bardziej perspektywiczny. Bo my zamiast odmłodzić skład to sprowadzamy graczy, którzy jakby nie patrzeć zwiększają nam średnią wieku w zespole.
Tak jak myślałem, że będzie wyglądać ta prezentacja. Szkoda go. Oby się nie załamał i pokazał coś na boisku, żeby ludzie mogli się do niego przekonać ( sam chciałbym się do niego przekonać )
Ten sezon będzie sezonem eksperymentów. Trzeba dać zaufanie LE i niech próbuje a myśle, że w nastepnym sezonie będziemy mogli się cieszyć z paru trofeów.
5
Najleszpy zdecydowanie Rakitic, no i bardzo pewny Bravo ( piękna parada ), najgorzej wypada chyba Pedro
0
i 22 ;p
0
Rozumiem, że można zrobić czasem jakiś błąd ortograficzny, ale wiedząc, że artykuł będzie czytać pare tysięcy ludzi to można się pokusić o chociażby sprawdzenie w wordzie czy nic nie jest podkreślone na czerwono.
0
Ciekawe jak wygląda kontrakt. Może mamy jakieś prawo pierwokupu. Dobrze, że poszedł do Dinamo tam na pewno szybciej się rozwinie ;)
0
Zmianiał fryzury a i tak byl najlepszym zawodnik Brazylii na MŚ
0
W tym sezonie będzie musiał się postarać bo może w końcu zagości konkurencją na pozycji ŚO, mam taką nadzieje.
1
Oby się udało.
0
0
To sarkazm :)
0
Ciekawe jak fifa zareaguje na incydent pomiędzy Pepe i Keita. Zawieszenie na 4 miesiace?
0
Nie rozumiem po co Real ściąga nowego bramkarza, Mieli bardzo dobrze obsadzoną bramke, pozazdrościli nam, że my w tym sezonie zrobiliśmy więcej transferów od nich ?;d
0
Fajnie jakby zakończył karierę u nas ;)
0
Już widze jak odpali gdy tylko wróci na boisko ! :D Po złotego buta i w tym sezonie !
0
Nie ma jak krytykować jedną z najjaśniejszych punktów drużyny. Widzieliśmy co się stało z Brazylią bez Neya. Ta drużyna bez niego nie istenieje
0
Nic do niego specjalnie nie mam, ale trzeba go definitywnie sprzedać. To ostatni gwizdek, gdzie można cokolwiek na nim zarobić. Kontraktu na pewno mu nie przedłużymy. Trzeba walczyć stanowczo o Cuadrado ( Jestem przekonany, że uda nam się go zciagnąć. Widać po transferze Matieu, że zarząd spełnia to czego żąda LE a transfer Cuadrado to wyłącznie kwestia sumy za jaką opuści Fiorentine ) . Jest Montoya, więc myśle, że szkoda płacić rezerwowemu taką pensję.
2
W sumie to lepszego zawodnika, który godziłby się na role zmiennika nie znajdziemy, więc trzeba się cieszyć, że jest. Wszystkiego najlepszego ;)
0
No niby tak ale uważam, że lepszy powinien więcej grać
0
Według mnie lepsze rozwiązanie, żeby jeden bramkarz bronil w LL i LM a drugi tylko w PK.
0
Według mnie hierarchia będzie taka Ter Stegen, Bravo, Masip
1
Oby Luis Enrique. zabiegał o niego tak jak o Mathieu
0
Na pewno poprzesuwają terminy nie ma innej opcji. Wyobrażacie sobie finał gdzie gramy bez naszego trio ?
10
Fajnie widzieć, że Mathieu jednak się uśmiecha ;p
0
Bardzo licze w tym sezonie na Rafinhe i Deulofeu, mam nadzieje że LE też i da im dużo minut na boisku :)
1
po transferze Mathiu myśle, że transfer Vermaelena nie jest nam potrzebny. Przydałby się ktoś bardziej perspektywiczny. Bo my zamiast odmłodzić skład to sprowadzamy graczy, którzy jakby nie patrzeć zwiększają nam średnią wieku w zespole.
2
Tak jak myślałem, że będzie wyglądać ta prezentacja. Szkoda go. Oby się nie załamał i pokazał coś na boisku, żeby ludzie mogli się do niego przekonać ( sam chciałbym się do niego przekonać )
1
Za co przyznawane są punkty w takiej klasyfikacji?
1
Ten sezon będzie sezonem eksperymentów. Trzeba dać zaufanie LE i niech próbuje a myśle, że w nastepnym sezonie będziemy mogli się cieszyć z paru trofeów.
1
Marquinhosa P$G raczej nie puści, może jak sypniemy kasą to Cuadrado będzie u nas ;p
1
Jeżeli będzie dobrze grał to wszyscy go pokochają a jak słabo to ta nienawiść jeszcze wzrośnie. Bedzie się musiał chłop postarać
6
Czekam na news: "Oficjalnie: Cuadrado piłkarzem Barcelony!"