9

Duże lepsza opcja niż płacić za Mathieu 20 mln !! Mam nadzieje, że ten transfer dojdzie do skutku :)

0

Plotki, plotki, plotki :)

0

Została jeszcze jedna możliwość odwołania? Fajnie jakby skrócili mu kare chociaż o miecha.

1

Póki nie ma Suareza: Ney Messi Deulo .Mamy jeszcze Pedrito ;D od biedy Rafinha, Tello. Jest troche opcji :) Ja mimo wszystko chciałbym żeby grał Deulofeu dopoki Suarez nie będzie mógł grać. A może kupimy Cuadrado jeszcze fajnie by było :D

0

Jak myślicie, zagra na środku czy na prawej stronie? Jak byl Alexis to myślałem. że może zagramy z cofniętym Messim, no ale niestety ;p

0

Nie no to jest śmiech na sali żeby płacić za niego w granicach 15-18 mln

0

Szkoda Brazyli, doszli do półfinałów MŚ a wszyscy zapamiętają ich dwie ostatnie porażki.

0

Właśnie co jest z Bantia, bo ucichły plotki o przenosinach do nas? Mysle, że on byłby lepszym wyborem niż któryś z tych panów, oczywiście nikomu niczego nie ujmując

0

Troche sobie jeszcze poczekamy na jego pierwszy wystep. Ciekawe jak będzie grał po takiej przerwie

0

Nie lubię jak sprowadzamy gwiazdy za takie astronomiczne kwoty. Kiedyś tak nie robiliśmy i udawało nam się wygrywać wszystko. Mimo to mam nadzieje, że Suarez wkomponuje się w drużynę i da nam dużo powodów do radości :)

1

Miałem nadzieje, że szybko nie przeczytam takiego newsa a na pewno nie w tym okienku transferowym. No ciekawe czy Suarez będzie od niego lepszy

0

Bardzo ciekawe jak będzie wyglądać nasza ekipa na ten sezon. Ciekawe czy się wkomponują w zespół. W tym sezonie nie licze na fajerwerki bo będzie sporo transferów, zmiana trenera żeby to zatrybiło potrzeba troche czasu

0

Real sprzedał Ozilla i wyszli na tym mimo wszystko dobrze. Moze podobnie bedzie u nas z Fabsem. :)

0

No i teraz ciężki orzech do zgryzienia dla Lucho- Stegen czy Bravo?

8

Alvesa sprzedać, został mu rok kontraktu, można na nim jeszcze coś zarobić. O przedłużeniu kontrakt myślę, że nie ma mowy, więc to najlepszy czas na takie posunięcie.

2

Silva do nas? Ta saga już chyba się zamknęła w poprzednim oknie. Zero wzmianki, że Cuadrado mógłby wylądować u nass?

0

Wypożyczyć do klubu w którym będzie miał miejsce w pierwszym składzie. Niech się ogrywa, tak aby po powrocie mógł zostać włączony do naszego pierwszego składu :)

0

Bravo i Ter Stegen byli priorytetami gdyż byliśmy zupełnie bez bramkarza

2

Gdyby nie on z pewności nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy teraz :) Wielki piłkarz, ta radość z gry coś wspaniałego.

0

Jezeli dojdzie do transferow to nikt nie bedzie mogl sie rownac z atakiem Barcy i Realu :) Juz nie moge sie doczekac Gran Derbi

0

Ciekawe ile my bysmy musieli wylozyc za Kroosa albo Negredo...

0

Jego asysta w meczu z Urugwajem to majstersztyk ;)

1

Super wiadomosc :)

1

To byłaby bajka :)

1

W napadzie na początku sezonu zostanie nam Ney, Messi, Pedro, Deu . Ciekawe kto by grał w podstawowym składzie Pedro czy Deulofeu ? ;p

1

Je za duzo leysow i pije za duzo pepsi :D

2

Szkoda, że teraz możemy tylko liczyć na rajd wzdłuż lini i wrzutke, która w obecnym sezonie rzadko kiedy znajdowała adresata

1

I co za kogo miałby grać w ataku? Bojan miał być wielką gwiazdą pokroju Messiego no ale niestety nie wyszło. Nie nadaje się już do nas, jest zwyczajnie za słaby.

1

Zadowalającą sumę, to znaczy ile?:)

1

Ładne zachowanie Chielliniego swoją drogą ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?