Póki nie ma Suareza: Ney Messi Deulo .Mamy jeszcze Pedrito ;D od biedy Rafinha, Tello. Jest troche opcji :) Ja mimo wszystko chciałbym żeby grał Deulofeu dopoki Suarez nie będzie mógł grać. A może kupimy Cuadrado jeszcze fajnie by było :D
Właśnie co jest z Bantia, bo ucichły plotki o przenosinach do nas? Mysle, że on byłby lepszym wyborem niż któryś z tych panów, oczywiście nikomu niczego nie ujmując
Nie lubię jak sprowadzamy gwiazdy za takie astronomiczne kwoty. Kiedyś tak nie robiliśmy i udawało nam się wygrywać wszystko. Mimo to mam nadzieje, że Suarez wkomponuje się w drużynę i da nam dużo powodów do radości :)
Bardzo ciekawe jak będzie wyglądać nasza ekipa na ten sezon. Ciekawe czy się wkomponują w zespół. W tym sezonie nie licze na fajerwerki bo będzie sporo transferów, zmiana trenera żeby to zatrybiło potrzeba troche czasu
Alvesa sprzedać, został mu rok kontraktu, można na nim jeszcze coś zarobić. O przedłużeniu kontrakt myślę, że nie ma mowy, więc to najlepszy czas na takie posunięcie.
Wypożyczyć do klubu w którym będzie miał miejsce w pierwszym składzie. Niech się ogrywa, tak aby po powrocie mógł zostać włączony do naszego pierwszego składu :)
I co za kogo miałby grać w ataku? Bojan miał być wielką gwiazdą pokroju Messiego no ale niestety nie wyszło. Nie nadaje się już do nas, jest zwyczajnie za słaby.
9
Duże lepsza opcja niż płacić za Mathieu 20 mln !! Mam nadzieje, że ten transfer dojdzie do skutku :)
0
Plotki, plotki, plotki :)
0
Została jeszcze jedna możliwość odwołania? Fajnie jakby skrócili mu kare chociaż o miecha.
1
Póki nie ma Suareza: Ney Messi Deulo .Mamy jeszcze Pedrito ;D od biedy Rafinha, Tello. Jest troche opcji :) Ja mimo wszystko chciałbym żeby grał Deulofeu dopoki Suarez nie będzie mógł grać. A może kupimy Cuadrado jeszcze fajnie by było :D
0
Jak myślicie, zagra na środku czy na prawej stronie? Jak byl Alexis to myślałem. że może zagramy z cofniętym Messim, no ale niestety ;p
0
Nie no to jest śmiech na sali żeby płacić za niego w granicach 15-18 mln
0
Szkoda Brazyli, doszli do półfinałów MŚ a wszyscy zapamiętają ich dwie ostatnie porażki.
0
Właśnie co jest z Bantia, bo ucichły plotki o przenosinach do nas? Mysle, że on byłby lepszym wyborem niż któryś z tych panów, oczywiście nikomu niczego nie ujmując
0
Troche sobie jeszcze poczekamy na jego pierwszy wystep. Ciekawe jak będzie grał po takiej przerwie
0
Nie lubię jak sprowadzamy gwiazdy za takie astronomiczne kwoty. Kiedyś tak nie robiliśmy i udawało nam się wygrywać wszystko. Mimo to mam nadzieje, że Suarez wkomponuje się w drużynę i da nam dużo powodów do radości :)
1
Miałem nadzieje, że szybko nie przeczytam takiego newsa a na pewno nie w tym okienku transferowym. No ciekawe czy Suarez będzie od niego lepszy
0
Bardzo ciekawe jak będzie wyglądać nasza ekipa na ten sezon. Ciekawe czy się wkomponują w zespół. W tym sezonie nie licze na fajerwerki bo będzie sporo transferów, zmiana trenera żeby to zatrybiło potrzeba troche czasu
0
Real sprzedał Ozilla i wyszli na tym mimo wszystko dobrze. Moze podobnie bedzie u nas z Fabsem. :)
0
No i teraz ciężki orzech do zgryzienia dla Lucho- Stegen czy Bravo?
8
Alvesa sprzedać, został mu rok kontraktu, można na nim jeszcze coś zarobić. O przedłużeniu kontrakt myślę, że nie ma mowy, więc to najlepszy czas na takie posunięcie.
2
Silva do nas? Ta saga już chyba się zamknęła w poprzednim oknie. Zero wzmianki, że Cuadrado mógłby wylądować u nass?
0
Wypożyczyć do klubu w którym będzie miał miejsce w pierwszym składzie. Niech się ogrywa, tak aby po powrocie mógł zostać włączony do naszego pierwszego składu :)
0
Bravo i Ter Stegen byli priorytetami gdyż byliśmy zupełnie bez bramkarza
2
Gdyby nie on z pewności nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy teraz :) Wielki piłkarz, ta radość z gry coś wspaniałego.
0
Jezeli dojdzie do transferow to nikt nie bedzie mogl sie rownac z atakiem Barcy i Realu :) Juz nie moge sie doczekac Gran Derbi
0
Ciekawe ile my bysmy musieli wylozyc za Kroosa albo Negredo...
0
Jego asysta w meczu z Urugwajem to majstersztyk ;)
1
Super wiadomosc :)
1
To byłaby bajka :)
1
W napadzie na początku sezonu zostanie nam Ney, Messi, Pedro, Deu . Ciekawe kto by grał w podstawowym składzie Pedro czy Deulofeu ? ;p
1
Je za duzo leysow i pije za duzo pepsi :D
2
1
I co za kogo miałby grać w ataku? Bojan miał być wielką gwiazdą pokroju Messiego no ale niestety nie wyszło. Nie nadaje się już do nas, jest zwyczajnie za słaby.
1
Zadowalającą sumę, to znaczy ile?:)
1
Ładne zachowanie Chielliniego swoją drogą ;p