1

W sumie super sprawa z Suarezem w takiej cenie. Mozna spokojnie sprzedać tańszego Pedro zostawiając Alexisa.

1

Ciekawy będzie początek sezonu jak wymienimy Alexisa na Suareza...

5

"Chilijczyk jest jednym z najbardziej pożądanych zawodników w europejskim futbolu" Za najbardziej pożądanego zawodnika powinniśmy żądać dużo więcej niż marne 27mln, za Pedro moglibyśmy tyle dostać ... Real za Morate chce 20mln

0

Ten zawodnik może grać na całej prawej stronie, doskonale wiem o tym :)

0

Oby nie za taka kase jak proponują bo to byłaby największa porażka Zubiego ;p

0

tak

0

Pomyślałbym jeszcze o sprowadzeniu kogoś za Alvesa, zostawił Alexisa i kupił kogoś na 9 zamiast Suareza

0

4 miesiące, troche surowa kara. Myślę, że wystarczyłoby żeby po prostu nie grał do końca mistrzostw

1

Może mi ktoś przypomnieć ile chcieliśmy wydać na transfery w tym sezonie? ( bez pieniędzy ze sprzedaży innych zawodników )

1

Kupując największe gwiazdy za ogromna kasę to staniemy się drugim realem .... Suarez to na pewno dobry zawodnik, ale nie jestem pewny czy rzeczywiście on nam jest niezbedny

1

Messi w końcu znów cieszył się grą jak za starych dobrych lat ;)

1

Minimum 45 mln ale pewnie nasz zarzad i tak taniej pusci go .... Tym bardziej, że gra świetnie na mundialu

0

Wolałbym jakby zostawili Alexisa i kupili kogoś na 9. Mamy jeszcze Deulofeu na skrzydło przecież

0

Dostalibyśmy jakąś kase przy takim transferze, czy tak jak pisano wcześniej też byśmy dawali Xaviemu odprawe?

0

Xavi swoje lata ma, ale coś jeszcze potrafi grać. Myślę, że nie jeden klub zapłaciłby za niego nie najgorszą sumkę. No i to przecież chyba on zrywa umowę a nie klub ( tak mi się wydaje bynajmniej ) , więc z jakiej paki ta rekompensata? To legenda klubu, szacunek mu się należy, ale bez przesady ....

1

Sezon temu jak miał klauzule bodajże 18mln to wszyscy drżeli tu, żeby go ktoś nie kupił a teraz piszecie, że za 5 mln z pocałowaniem ręki niech odchodzi....

0

Ile chcemy dać za Rakitica?

0

Na bank to nieprawda. Pomyślcie, Arsenal teraz juz daje 36 mln, to co nasz zarząd powie: Dobra zgadzamy się, ale nie za tak wysoką kwote? Nie sa aż tak głupi :D

6

Zawodnicy głodni sukcesu, takich potrzebujemy :)

0

"14 mln została już zamortyzowanych" Może mi ktoś wyjaśnić o co tu chodzi?

0

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak to jest z tym, że Arsenal ma prawo do pierwokupu Cesca? Jak oni wykładają te 36 milionów to on musi tam iść czy jeżeli będzie lepsza oferta to możemy z niej skorzystać?

0

Plotka jak nic :)

0

Można zacząć pisać artykuły: Kto nie jest w orbicie zainteresowań Barcy? Myślę, że byłoby mniej nazwisk ;D

0

Według mnie drugi bramkarz ni potrzebny bo jest Masip, już moglibyśmy coś na tym zaoszczędzić. Zamiast Alexisa moglibyśmy sprzedać Pedro. Na sprzedaż mogą iść jeszcze przecież Song, Bojan, Cuenca, Affelay, Tello ... Co do Cesca to jeżeli kwota byłaby odpowiednio wysoko to można by go sprzedać i kupić kogoś w jego miejsce.

0

Szkoda, że w tamtym sezonie trenerem nie został Bielsa

0

Alves w końcu zagrał po ziemi przy bramce :D

0

To co robił Iniesta to po prostu magia :) Jordi zapierdzielał jak struś pędziwiatr momentami ;p Ney pare ładnych wejść i bramka, szkoda że Messi nie błysnął, może wykaże się w rewanżu. Mimo remisu jestem pozytywnie nastawiony co do naszego awansu :)

0

Przydałaby się 2 bramkowa zaliczka przed rewanżem, bedzie ciezko ale mam nadzieje ze damy rade :P

0

Na Getafe na szczeście nie będzie konieczny, więc niech odpoczywa :)

0

Ma ktoś może linka z tym gestem Di Marii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?