Oby tylko nie stracił wiary w swoje możliwości przez to, że nie strzela bramek i nie było tak, że jak będzie w dogodnej sytuacji do oddania strzału to będzie szukał kolegów. Czasami warto być samolubnym i spróbować swoich sił ;)
tak myślałem, że Vergini to plotka i go nie kupimy, pytanie pozostaje tylko takie czy ten transfer dojdzie do skutku a jeżeli nie to jaką mamy alternatywe?
No nie wiem mnie nie przekonuje, skauci chyba nie próżnują a nikt go wcześniej nie zauważył skoro podobno jest dobrym obrońcą? Cena i rekomendacja Martino kuszą, ale ja nie widzę w nim istotnego wzmocnienia naszej drużyny.
No niech zaczyna szybko prace i szuka dobrego stopera, okienko coraz bliżej końca a my cały czas bez wzmocnień w obronie, która tak kulała w zeszłym sezonie.
No to zobaczymy jak się sprawdzi ;) , teraz niech się bierze przede wszystkim za transfer obrońcy. Ciekawe jak Barca będzie grała pod jego wodzą nie mogę się już doczekać
Nazwisko trenera poznamy moze dzis, ale na to czy to dobry wybor bedziemy musieli poczekac znacznie dluzej. Jak myślicie jakich zmian w naszym stylu możemy się spodziewać po nowym trenerze ?
Miejmy nadzieję, że będzie dostawał trochę częściej szanse gry w 1 składzie, żeby się ograł. Boje się, że Tito może mu to trochę uniemożliwić bo jak wiemy woli stawiać na sprawdzonych. A kiedy ten chłopak ma się ograć?
0
Bartra jest pewny w obronie jak mało kto ;) Asysta Montyi też cieszy
0
Fajnie widzieć jak lista kontuzjowanych gwałtownie zmalała ;)
0
Realowi pewnie odskoczymy, gorzej bedzie z AM :P
0
song pewnie zagra :)
0
Oby tylko nie stracił wiary w swoje możliwości przez to, że nie strzela bramek i nie było tak, że jak będzie w dogodnej sytuacji do oddania strzału to będzie szukał kolegów. Czasami warto być samolubnym i spróbować swoich sił ;)
0
rezerwa
0
Fajnie jest rywalizacja w naszym ataku, każdy w nadchodzących meczach będzie chciał pokazać na co go stać, aby móc grać w pierwszej 11 ;)
0
Pamiętam jak w podstawówce mieliśmy opisać jakiegoś swojego idola i ja opisałem właśnie Roniego. Aż się łezka w oku kręci ;))
0
darmo
0
Tak na marginesie, widzialiscie bramke Davida w Atletico?
0
Na jakiej gra pozycji?:)
0
Za jednego Bale można byłoby kupić cała ekstraklasę ;D
0
Myślicie, że będzie dwucyfrowy wynik? :D
0
tak myślałem, że Vergini to plotka i go nie kupimy, pytanie pozostaje tylko takie czy ten transfer dojdzie do skutku a jeżeli nie to jaką mamy alternatywe?
0
No nie wiem mnie nie przekonuje, skauci chyba nie próżnują a nikt go wcześniej nie zauważył skoro podobno jest dobrym obrońcą? Cena i rekomendacja Martino kuszą, ale ja nie widzę w nim istotnego wzmocnienia naszej drużyny.
0
Nie no rozumiem nowy trener, ale żeby od razu wszystkie newsy były tylko o Martino... to juz troche nudne
0
No niech zaczyna szybko prace i szuka dobrego stopera, okienko coraz bliżej końca a my cały czas bez wzmocnień w obronie, która tak kulała w zeszłym sezonie.
0
No to zobaczymy jak się sprawdzi ;) , teraz niech się bierze przede wszystkim za transfer obrońcy. Ciekawe jak Barca będzie grała pod jego wodzą nie mogę się już doczekać
0
Chciał Ci przez to przekazać że nie ma takiego słowa jak skat, co najwyżej skąd ;)
0
Nazwisko trenera poznamy moze dzis, ale na to czy to dobry wybor bedziemy musieli poczekac znacznie dluzej. Jak myślicie jakich zmian w naszym stylu możemy się spodziewać po nowym trenerze ?
0
Nie moge sie juz doczekac kiedy ogloszą kto nim bedzie, oby podjeli dobra decyzje
0
Jak myslicie o ktorej podadza informacje?
0
Ale zarósł na tym zdjęciu :D
0
W tym sezonie Thiago w 1 składzie a Xavi jako zmiennik (z całym szcunkiem dla Generała) :)
0
Jak za jakąś niewielką cene to brać ! :) Ważne, żeby była rywalizacja o miejsce między słupkami :)
0
Jakim cudem puściliśmy Eto !
0
Mamy Thiago, on musi się ogrywać !
0
Miejmy nadzieję, że będzie dostawał trochę częściej szanse gry w 1 składzie, żeby się ograł. Boje się, że Tito może mu to trochę uniemożliwić bo jak wiemy woli stawiać na sprawdzonych. A kiedy ten chłopak ma się ograć?
0
Fernando Torres udzielasz się więcej u nas niz u siebie
0
Rooney swietny piłkarz, ale byloby jak z Ibrą. Szkoda kasy na niego, wedlug mnie