0

Bartra jest pewny w obronie jak mało kto ;) Asysta Montyi też cieszy

0

Fajnie widzieć jak lista kontuzjowanych gwałtownie zmalała ;)

0

Realowi pewnie odskoczymy, gorzej bedzie z AM :P

0

song pewnie zagra :)

0

Oby tylko nie stracił wiary w swoje możliwości przez to, że nie strzela bramek i nie było tak, że jak będzie w dogodnej sytuacji do oddania strzału to będzie szukał kolegów. Czasami warto być samolubnym i spróbować swoich sił ;)

0

rezerwa

0

Fajnie jest rywalizacja w naszym ataku, każdy w nadchodzących meczach będzie chciał pokazać na co go stać, aby móc grać w pierwszej 11 ;)

0

Pamiętam jak w podstawówce mieliśmy opisać jakiegoś swojego idola i ja opisałem właśnie Roniego. Aż się łezka w oku kręci ;))

0

darmo

0

Tak na marginesie, widzialiscie bramke Davida w Atletico?

A my go sprzedaliśmy po tak niskiej cenie :/

0

Na jakiej gra pozycji?:)

0

Za jednego Bale można byłoby kupić cała ekstraklasę ;D

0

Myślicie, że będzie dwucyfrowy wynik? :D

0

tak myślałem, że Vergini to plotka i go nie kupimy, pytanie pozostaje tylko takie czy ten transfer dojdzie do skutku a jeżeli nie to jaką mamy alternatywe?

0

No nie wiem mnie nie przekonuje, skauci chyba nie próżnują a nikt go wcześniej nie zauważył skoro podobno jest dobrym obrońcą? Cena i rekomendacja Martino kuszą, ale ja nie widzę w nim istotnego wzmocnienia naszej drużyny.

0

Nie no rozumiem nowy trener, ale żeby od razu wszystkie newsy były tylko o Martino... to juz troche nudne

0

No niech zaczyna szybko prace i szuka dobrego stopera, okienko coraz bliżej końca a my cały czas bez wzmocnień w obronie, która tak kulała w zeszłym sezonie.

0

No to zobaczymy jak się sprawdzi ;) , teraz niech się bierze przede wszystkim za transfer obrońcy. Ciekawe jak Barca będzie grała pod jego wodzą nie mogę się już doczekać

0

Chciał Ci przez to przekazać że nie ma takiego słowa jak skat, co najwyżej skąd ;)

0

Nazwisko trenera poznamy moze dzis, ale na to czy to dobry wybor bedziemy musieli poczekac znacznie dluzej. Jak myślicie jakich zmian w naszym stylu możemy się spodziewać po nowym trenerze ?

0

Nie moge sie juz doczekac kiedy ogloszą kto nim bedzie, oby podjeli dobra decyzje

0

Jak myslicie o ktorej podadza informacje?

0

Ale zarósł na tym zdjęciu :D

0

W tym sezonie Thiago w 1 składzie a Xavi jako zmiennik (z całym szcunkiem dla Generała) :)

0

Jak za jakąś niewielką cene to brać ! :) Ważne, żeby była rywalizacja o miejsce między słupkami :)

0

Jakim cudem puściliśmy Eto !

0

Mamy Thiago, on musi się ogrywać !

0

Miejmy nadzieję, że będzie dostawał trochę częściej szanse gry w 1 składzie, żeby się ograł. Boje się, że Tito może mu to trochę uniemożliwić bo jak wiemy woli stawiać na sprawdzonych. A kiedy ten chłopak ma się ograć?

0

Fernando Torres udzielasz się więcej u nas niz u siebie

0

Rooney swietny piłkarz, ale byloby jak z Ibrą. Szkoda kasy na niego, wedlug mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?