0

@kibic1899 Boniek,zatrudnił gościa który zajął 5 miejsce z , Wisłą Płock w ekstraklasie, EKSTRAKLApie!! Nie zdobył nic,nie wyróżnił niczym. Pan Prezes,wybrał go tylko dlatego że coś w nim widzi,teraz mamy tego konsekwencje. Wczorajszy mecz dobitnie pokazał,że nie posiadamy,taktyki,schematów brak.

0

@kris81 Pomijając temat twojej usterki,jak się sprawuje telewizor? Zadowolony jesteś ze sprzętu? Akurat jestem zainteresowany tym modelem.

0

@Skaramuczi Jeszcze wiedzą lepiej co dla Dembele, jest najlepsze.????

0

@KamQiX Jedni na drugich wywierają presję. Albo my ich albo oni nas. Pewnie skończy się tym że, oni nas.????????

0

@YouShouldListenToMe No dla, Nike,to dobra informacja.

0

@Agmarex Z Samsunga wypatrzyłem taki model Samsung QE55Q60RA

1

@kolo123 Ja zakończyłem na 3sezonie i raczej już do niego nie wrócę. Do trzeciego sezonu dalej się nie rozkręcił.

0

@Kozinho. LG OLED ryzyko wypalenia,za taką kasę nie chce ryzykować. Jeśli chodzi o czerń to na pewno,robi wrażenie,ale będąc w sklepie stały obok siebie lgb8 i Sony xf90 to jeśli chodzi obraz to bardziej podobał mi w sonym. Może ustawienia LG były kiepskie.

0

@Kozinho. Może trafiłeś po prostu trefny model. Oddawałeś do serwisu? Nie wiem jak zresztą funkcji,ale jesli chodzi o obraz , przynajmniej mi się tak wydaje to Sony ma najlepszy.

0

@Gappeq Powiem Ci zainteresowałem sie twoim soniaczem. Widze że matryca 50hz,jak sobie radzi przy sporcie czy szybkimi akcjami filmach? Opnie ma dobre jeszcze przy takiej cenie.Ciekawa opcja.

0

@Kozinho. wystarczy aby odpalał netflixa,hbo go i nic więcej nie jest mi potrzebne w tym androidzie.

0

@Gappeq Podsumowując lepiej zainwestować w mniejszy z lepszej półki?

0

@tombard wiem, wiem podzielam twoje zdanie,ale chce sie skupić na telewizorze. Mam głośniki komputerowe 5-1,to może dało by rade podłączyć .

0

@Striker 3m, mniej więcej.

0


Gappeq
3m, mniej więcej. Mam dopiero zamiar oglądać.

0

Ludzie niewiem jaki telewizor wybrać. 65" średniej klasy,ale wiadomo rozmiar robi wrazenie czy 55" już dobrej,czy nawet b.dobrej klasy? Budżet 4000zl,choć i tak będę czekał na promocję.

0

@DonAndrzejos Zobacz że trafiał na najsilniejszą Barce lub Bayern w tamtym okresie. Nie miał szczęścia do losowań???? Fakt że nie popisali że z Monaco.

0

@Bagsik88 Ja tam go dobrze wspominam jako trenera Arsenulu. Umie chłop tworzyć zawodników a to by się przydało Barcy, a jego gra kiepska nie była.

0

@Bagsik88 Co robił wcześniej to już nie ważne, nie liczy się. Wenger z budżetem jakim posiadał robił robotę,a gdy miał zawodników top, to nie przegrał żadnego meczu premier league. Wszystko się kiedyś kończy! Mógł wcześniej zakończyć przygodę z Arsenalem,ale tego nie zrobil,zaryzykował. Spójrz sobie na ogół jego pracy w Arsenalu a nie na jego ostatnie 2sezony.

0

@tombard Miejsce by się znalazło. Głośniki mam komputerowe,ale w swojim TV nie mam takiego wejścia. Ogólnie mam do niego kompa podłączonego. Narazie to wiesz dźwięk mnie najmniej martwi,choć nie mówię że nie jest ważny.

0

@Barcelonista0609 Jest prostsze rozwiązanie! Valverdeout!!!

0

@bsojka10 Najlepsza marka to sony. Będąc w sklepie i porównując między sobą telewizory,to Sony wyglądał najlepiej,nawet stojący obok niego LG OLED, wygrywał z nim jakością obrazu nie mówiąc o czerni bo wiadomo z oledem, LCD niema szans.

0

@tombard Z telewizora

0

Ludziska potrzebuje pomocy. Zastanawiam się nad zmianą telewizora na 4k i po codziennych analizach,totalnie z głupiałem i nie wiem co mam wybrać. Zdecydowany byłem na 65" wiadomo rozmiar robi wrażenie,ale po analizie to jednak 55calowce oferują lepszą jakość obrazu i więcej jest modeli 100hz.
Więc macie jakiś telewizor godny polecenia? budżet:4000zl
Jeszcze dodam modele które mnie wstępnie zainteresowały:https://www.ceneo.pl/62094713/opinie-3
https://allegro.pl/oferta/telewizor-sony-55-kd-55xf8505-4k-hdr-android-100hz-7860923894

0

@MichalZZZ Nudny nie zaczynaj!

0

@TheKoziol W tych wszystkich meczach to brakowało pomocy,która by wyszła z pod pressingu.

0

@socha to dobrze, bo ja postawiłem że przegra????

0

@Bobo25 przelewem online

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?