0

@Toretto Kupili Ake i są blisko transferu Kulibalego. Szanse na grę Garcie w przypadku tych transferów są nikłe. Chcieli z nim przedłużyć kontrakt, ale on odrzucił ofertę. Jak narazie można tylko stwierdzić że ma chłopak potencjał. Powołanie do reprezentacji to udowadnia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SiSenior Jak zagrają trzy mecze to na pewno!

1

@AlexDark00 Wiem i nie mówię, że nie masz rację, ale ja w pomocy Thiago,Pjanic, de Jong, widzę kontrolę w środku pola na którą od dawna czekaliśmy.

1

@AlexDark00 A dlaczego z dupy, a co on ma taką słabą wizje że widzi tylko Wijnalduma i tyko z nim jego plan się powiedzie. Thiago to jakość a dobry trener jak zawodnik się dostosuję.

2

@PatrychoO Różnica jest tak, że Thiago do doświadczony gracz o uznanej jakości, który wszedł teraz na najwyższy poziom.

0

@kuz Boniek nie przyzna się do błędu, nawet jak byśmy przegrali 5-0

4

Perspektywa Depaya o tym, dla czego nie wyszło mu w ManU. F.Kapica

https://superbet.pl/newsy/perspektywa-memphisa

0

@Coutinho007 Szkoda tylko, że są wybiegani na poziomie ekstraklasy.

1

@escarabajo Więcej moich argumentów brak:)

0

@escarabajo Nie no oczywiście że tak, ale niewiele z tego się przekłada na konkretne sytuację

0

@escarabajo Jak narazie widzę, tu tylko efektowność, a gdzie przy tym efektywność?

1

@BarcaInfo To tylko dowodzi, że ci wszyscy dziennikarze mają w poważaniu Barce i liczy się dla nich, tylko informacje dostarczane od zarządu. Sprzedawczyki!!

0

@Klaudio Jest przynajmniej szansa, że na sam trening się nie spóźni:)

3

@Barca1922 Mistrzu a czy MC, chciał takiej wymiany?

1

@lucca87 Tym bardziej, że nie będą musieli na siłę szukać Messiego. Będą mogli grać jak chcą drużynowo, a nie jest Messi to mu podam.

1

@Homeopata8989 Tu nawet nie chodzi o umiejętności, tu trzeba rozwalić kółko wzajemnej adoracji, w postaci trzonu, Suarez, Alba, Busquets, Pique czy też Messi, by nie rządzili szatnią i trenerem. Nie można mieć sentymentu, bo znów będziemy mieszać w tym samym sosie. Oczywiście Messi nie na sprzedaż, Pique też bym zostawił, przynajmniej jeszcze na rok. Jedyny ma jaja, by powiedzieć jak jest.

0

@don'T.R.I.P.e Todibo kozak, u mnie wszystko czyści

11

@Janiama Ty chcesz z Messiego 200-250mln? Kto by dyle dal? Za rok, mogą mieć go za darmo.

0

@papajak2137 info. Biorę ze stylu gry

0

@Ls0811 Zawsze marzył by trenować Barce. :)

0

@MaziFCB Na TVP może, nie będzie, aż tak źle.

1

@staszek171 David Valdearenas=Luissalivano

1

@ToshyFCB Nie musisz, mieć telewizora z odswiezaniem120hz, bo rzadko, która gra pozwoli na zabawę w 120 klatkach na sekundę. Dziś standardem w grach jest 30kl.s. W PS5, niby ma by 60kl.s, a twój telewizor pozwala na odświeżanie w wysokości 50kl.s. Oczywiscie, lepiej mieć telewizor w 120hz.,ale w przypadku PS5 HDMI 2,1. może być ważne, acz nie konieczne.

1

@Nolife1899 Pique w Manu, też nie był pierwszym wyborem.

1

@Mr8lack Nie warto. Nudna ,powtarzalna, słaba. Po jej przejściu (na siłę), nie chciał bym jej za darmo.

1

@Coutinho007 170 klauzura.

0

@marcin62 Pc master, lepszy od innych. Moje gry na pc, są lepsze od twoich, na konsole. Elita

0

@YoNoEntiendoNada Nie ja o nim mowie.

4

@AlicjaFCB Co ty, zaraz wyskoczy jakiś mądry i będzie pisał, że ten czarny pan, nie ma racji, bo on zna problemy, czarnych Amerykanów lepiej od niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?