sila101
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Damian11 a Mariano italiano, zagrał w lidze?
0
@Deviler Co jak co, ale jeśli chodzi o reprezentację, to pyton jest dobrze poinformowany.
2
@Barcelonista0609 Przecież to prosta sprawa, gdyby nie Griezman, był by Neymar i za to chłop go nienawidzi.
1
@Janiama A później, przyjdą agenci Gaviego, Nico, Fatiego i innych. Jak on dostał, my też chcemy, bo czemy by nie? Nie dla szantażowania!!
1
@escarabajo
1
@Gaz Czy naprawdę trzeba być komandosem, by w tej sytuacji zachować się inaczej? Przecież, patusy do sforsowania mieli dzwi do autobusu, gdzie przedostanie się przez nie, nie zajmuje chwili, tylko zapewne dobre kilka minut. A ten człowiek wybrał śmierć człowieka, gdzie defeakto jemu samemu ta śmierć nie zagrażala.
2
@Gaz no ja bym dał tyłu,albo powoli ruszylbym do przod skręcając , ale ja może jakiś dziwny jestem i nie chciałbym przejechać niewinnej osoby.
0
@Allbi Ja mam Ps5 i jest zajebiaszczo:)
0
@Allbi na Xboxa napewno
6
@SinMistico a może, po prostu dla tego ,że mają dobre gry.
0
@amanter Przecież miejsca, i amatorskich błędów jest jest kupa. Rozumiem, że można oglądać kobiecy futbol, ale nie zaklamujmy rzeczywistości, jak dzieciaki ich leją. Nosz karwasz twarz.
1
@amanter A po finale ligi mistrzyń, jakie wnioski można wywnioskować? Przecież, tam była podobna amatorka.
0
@Colin94 Ja sprawdzałem na telgazecie, szybciej było.
1
@FafitFCB pij mleko, będziesz wielki!!
1
@Ansufati123 Zazwyczaj, tak było, ale zważywszy na brak dostępności konsol, ciężko stwierdzić na 100%. Myślę, że nie które zmianny, łatwe to wprowadzenie mogą być wprowadzone.
0
@Serek zwykły najemnik.:)
1
@Wossi61FCB Te Kowal, uspokój się!!
1
@AntekGriezmann Polega na tym, że pierwszy sezon był w miarę ciekawy a drugi zrobiony tak, żeby go tylko skończyć. :)
0
Cały drugi sezon Lupina, jest taki słaby? Czy tylko dwa pierwsze odcinki?
1
@PatrychoO wieża jaskółki i pani jeziora
1
@PatrychoO Szkoda, że super produkcja wiedźmina, kończy się na ,,chrzest ognia,, i nic nie wiadomo, czy audioteka będzie kończyć trylogię:(
0
@msmsms i te, łąki kwiatów, przy zachodzie słońca coś niesamowitego!!
0
@neymarjr_143 Szpaku jak Szpaku, ale Juskowiak, jest większym dramatem.
1
@doc Może wymiana, Coutinho na Thiago?
0
@PawkoFCB Holandia, de boera nie pewna i nie chciałem ryzykowac stawiając na nią.
0
@Lordzi mi tylko oni zostali i 250pln do przodu
0
@DonAndrzejos Przy Kumanie na pewno
6
Ależ podanie Inesty
1
@Mathew86 Sabitzer ciekawa opcja, idealny wiek, doświadczenie, solidność.
0
@FCBKasza Raczej crack.