1

@Damian11 a Mariano italiano, zagrał w lidze?

0

@Deviler Co jak co, ale jeśli chodzi o reprezentację, to pyton jest dobrze poinformowany.

2

@Barcelonista0609 Przecież to prosta sprawa, gdyby nie Griezman, był by Neymar i za to chłop go nienawidzi.

1

@Janiama A później, przyjdą agenci Gaviego, Nico, Fatiego i innych. Jak on dostał, my też chcemy, bo czemy by nie? Nie dla szantażowania!!

1

1

@Gaz Czy naprawdę trzeba być komandosem, by w tej sytuacji zachować się inaczej? Przecież, patusy do sforsowania mieli dzwi do autobusu, gdzie przedostanie się przez nie, nie zajmuje chwili, tylko zapewne dobre kilka minut. A ten człowiek wybrał śmierć człowieka, gdzie defeakto jemu samemu ta śmierć nie zagrażala.

2

@Gaz no ja bym dał tyłu,albo powoli ruszylbym do przod skręcając , ale ja może jakiś dziwny jestem i nie chciałbym przejechać niewinnej osoby.

0

@Allbi Ja mam Ps5 i jest zajebiaszczo:)

0

@Allbi na Xboxa napewno

6

@SinMistico a może, po prostu dla tego ,że mają dobre gry.

0

@amanter Przecież miejsca, i amatorskich błędów jest jest kupa. Rozumiem, że można oglądać kobiecy futbol, ale nie zaklamujmy rzeczywistości, jak dzieciaki ich leją. Nosz karwasz twarz.

1

@amanter A po finale ligi mistrzyń, jakie wnioski można wywnioskować? Przecież, tam była podobna amatorka.

0

@Colin94 Ja sprawdzałem na telgazecie, szybciej było.

1

@FafitFCB pij mleko, będziesz wielki!!

1

@Ansufati123 Zazwyczaj, tak było, ale zważywszy na brak dostępności konsol, ciężko stwierdzić na 100%. Myślę, że nie które zmianny, łatwe to wprowadzenie mogą być wprowadzone.

0

@Serek zwykły najemnik.:)

1

@Wossi61FCB Te Kowal, uspokój się!!

1

@AntekGriezmann Polega na tym, że pierwszy sezon był w miarę ciekawy a drugi zrobiony tak, żeby go tylko skończyć. :)

0

Cały drugi sezon Lupina, jest taki słaby? Czy tylko dwa pierwsze odcinki?

1

@PatrychoO wieża jaskółki i pani jeziora

1

@PatrychoO Szkoda, że super produkcja wiedźmina, kończy się na ,,chrzest ognia,, i nic nie wiadomo, czy audioteka będzie kończyć trylogię:(

0

@msmsms i te, łąki kwiatów, przy zachodzie słońca coś niesamowitego!!

0

@neymarjr_143 Szpaku jak Szpaku, ale Juskowiak, jest większym dramatem.

1

@doc Może wymiana, Coutinho na Thiago?

0

@PawkoFCB Holandia, de boera nie pewna i nie chciałem ryzykowac stawiając na nią.

0

@Lordzi mi tylko oni zostali i 250pln do przodu

0

@DonAndrzejos Przy Kumanie na pewno

6

Ależ podanie Inesty


1

@Mathew86 Sabitzer ciekawa opcja, idealny wiek, doświadczenie, solidność.

0

@FCBKasza Raczej crack.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?