1

@MJW Michał Gajdek pisal, że wszyscy dobrze wiedzieli,że to podpucha i nikt przez internet nie zbierał glosow.

0

@clyde Płyta ma kosztować 70euro. Wersje cyfrowe mają kosztować 80e, a Spiderman ma kosztować 60e.

0

@clyde Kurcze, już trzy razy podchodziłem do tej gry i nie mogę do niej przekonać.

0

@clyde Tylko, że dziwnym trafem exy zaczęły wychodzić na pc rok przed premierą PS5. Przypadek? nie sądzę

1

@clyde Wszystkie hity już mam:(

0

@Janas11224 Wiem, mam i dla tego wspomniałem. Widziałem filmik ostatnio jak wygląda w 4k robi wrażenie.

1

@Janas11224 Zgadza sie, ale zagrać w te gierki w 4k w 60fps, to co innego. No i Wiedźmin...

0

@Janas11224 Cyberpunk, assassin's, Spiderman. Nie powiedział bym że niema w co grać. No chyba że macie sztos pc to co innego.

0

@Rewolucja123 żyjmy chwilą!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BARCA_FOR_EVER Była sonda wśród socios i prezentowała się następująco:30%Laporta, 7% Font

0

@cat_r37 Jak potwierdzi start wyborach to się może dowiemy:)

0

@cat_r37 Lamparta nie jest idealny, ale przynajmniej znamy jego plusy i minusy. Font, wypowiedzią o Kumanie, pokazał tylko, że jego widzi misie jest ważniejsze od klubu i jego sukcesu. Xavi forever

0

@odo997 Tylko w tym wszystkim rozgrywa się gra o 20 baniek kupę kasy. Kto wie może zadzwoni do Bale i spyta gdzie są najlepsze pola do gry w golfa:)

0

@odo997 Mogą, ale kontrakt ważność tez ma

0

@Marcinss10 Nie może grać w Barcy b, bo jest zajestrowany jako gracz pierwszej drużyny. Nie możesz sobie pozwolić by gracz, który pobiera 20mln pensji siedział na trybunach. Tym bardziej, że jest w stanie coś w nieść. Surezem mogli się dogadać, że znacząco obniżyć pensję i może pozostać w klubie w roli rezerwowego lub walczącego o pierwszy skład, albo szukaj sobie innego klubu, bo tu nie będziesz pierwszym wyborem a my nie jesteśmy wstanie płacić takiej pensji.

20

@betonito A co on ma do odejścia? Tym zajmuje się dyrekcja sportowa, która kompromituje sie na każdym możliwym kroku.

0

@masq No daj spokój! Jak by był poważny, to przestał by przez dwa tygodnie, co dziennie podawać informacje, że jutro w Vidal leci do Mediolanu, tylko wylecieć nie może. Suarez to samo. Wczoraj pisał, że w ciągu tygodnia podpiszemy Depaya, by wieczorem prezes OL, zgasił jego i naszą kochaną dyrekcję. Poważne źródła to Bachler i Ayed. Reszta strzela slepakami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@MrShakira Normalny klub, nie dał by za niego 20mln. A nikt tyle nie da, bo nie jest tyle wart.

1

Dłuższy filmik karteczek.
https://streamable.com/4osp8y

0

@kkbarca Masz talent...

0

@MesQueUnClub_87 Ja dotrwałem do 3 sezonów. Na pierwszym odcinku 4s. Powiedziałem dość, ale co kto woli

0

@Salwik92 Kupujesz już na premierę? czy jednak od czekasz jakiś czas na pierwsze recenzje?

0

@Salwik92 Czekali na ruch MS i zapewne na dniach potwierdzą cenę, bo nie wieże że PS5 będzie droższe od Xboxa. Nie trzeba tylko liczyć na exy, bo przecież na premierę masz AS vanhala czy cyberpunk. Choć nie powiem, na premierę powinni mieć horrizont czy god of war, może jeszcze nasz zaskoczą.

0

@Salwik92 PS5 500$, wersja digital 400$

1

@geass W nadchodzącej Fifie ma nie być gwiazdek sztuczek, poziom driblinku ma chyba stanowić ocena dryblingu od 1-100 i teraz, każdy zawodnik będzie mógł zrobić Danny dryblink, ale z różną jakością. Tak mi się przynajmniej coś kojarzy , albo bo się mi przyśniło .

0

@Kuczek komedia

1

@BorzyKrzys cale MundoDeportivo, jest blisko Barcelony i nic z tego nie wynika

14

@Kettger 2milony+12mln, zmiennych i pewnie za wygranie ligi przez west ham.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?