sila101
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lucca87 Ja mam, sony bravia kd 55xf9005 i nie mam z nim żadnych problemów od ponad roku, nie, sory miałem jeden, aplikacja Youtube nie chciała się włączyć, a okazało się że data była źle ustawiona, po ustawieniu prawidłowej daty wszystko jest jak trza. Kolego radę mam dla Ciebie. Im więcej się zastanawiasz, to tym bardziej glupiejesz. Im więcej czytałem opini tym bardziej się zastanawiałem. Soniaki, mają to do siebie że mają bardzo dobrze skalibrowane obrazy.
0
@Kuczek Ponoć 100 gierek na początek, z czasem mają dodawać kolejne
0
@DaPi Wczoraj czytałem, że w Media expert, PS5 ma być dostępne na premierę. Oczywiście w ograniczonej liczbie.
1
@Kacper1432 kogo byś nie miał, to i tak przy odbiorze piłka zostanie u przeciwnika
0
@Thomas99PL Pytanie, a skąd kolega wie że dużo gorsza? A po drugie sądząc po sprzedaży ps4, to Xbox jest alternatywą dla ps. Przede wszystkim liczą się gry na obu platformach a tu zdecydowaną przewagę ma PS. I dla tego ps, nie Xbox!!
2
@DaPi poczekaj aż piłka za każdym razem przy odbiorze,bloku, będzie wracała w cudowny sposób pod nogi rywala, to będzie miód na twoje oczy i nerwy.
0
@Coutinho007 co cię podkusilo by na nich postawić?
2
@gorgota To jak dzisiaj piłka, za każdym razem wracała do przeciwnika to jest totalnie nie poruzumienie. Takie rzeczy powini naprawiać a nie zapychać grę jakimiś durnotami stadionowymi.
0
@Barcza223 Nie gadaj, bo gdzie by zobaczył fejkszoty
0
@wosiek91 @wosiek91 @czółkovsky @pt9 Ogólnie mam trochę kart trzymanych pod niego, dodatkowo dopłacił bym max 60. A moj skład wygląda tak https://photos.app.goo.gl/SEDRhVBv84xtDWQq6 mam jeszcze 700000c do wydania. W planach lenglet i de jong
0
Opłaca się robić SBC o Fatiego? Mam zagwozdke na futbinie ma 3600 łapek w górę, do 2600 w dół, a w tej chwili mam Dembele na jego pozycję.
0
@Ghotti nie to żebym się czepiał, ale Xbox one s też jest.
2
@FLYP Jak niema, jak jest.
0
@czółkovsky Gra Fifę do czegoś mu się przydaje.
0
@Janiama Messi nie odpocznie, bo gra z takim zespołem, jest gwarancją bramek, co wiąże się z walką o króla strzelców, czy pogoń za Ronaldo.
2
@Kusco15 Hahaha. nawet nie wiadomo co gorsze.
0
@Kusco15 Nie mów, że boksu?
1
@DonMatteo901 Ja pierdzielę najgorszy wybór na świecie. Co w nim ludzie decydujący o wyborze sędziego widzą.
1
@MessInTheClub Audioteka przejala Sage wiedźmina i ponoć mają kontynuować dalsze tomy.
4
@Danchos flashscore
0
@emeu Tu nie ma, co podziwiać, bo ta fanaberia kosztowała 70mln +eto,a ibra, robił swoje póki nie zaczął grywać na skrzydle
1
@Bobrowik Dobra gierka.
0
@Enerio 270 jeśli masz es Access. Taniej nigdzie nie znajdziesz. Z czwartku na piątek? To co ty do rana nie wytrzymasz?
0
@Tobi23 Font będzie, tylko figurantem, a owszystkim ma decydować Xavi.
5
@Loku92 A co wam to przeszkadza, nie chcecie nie czytajcie!! Był gwiazdą Barcy, to ma prawo się wypowiadać o sytuacji w klubie, czy o poziomie gry zespołu. Co za ludzie!!
1
@IronSanHybrid Dobra ustawka!!
0
@MesQueUnClub_87 Posluchaj recenzji.
0
@kuz W pewnym momencie wyglądało to tak, że sam był zdziwiony tym, że nikt go nie atakuję i ma tyle miejsca i dał dzidę to przodu.
1
@Janiama o Borussii myślałem tak samo!!
0
@Kusco15 Na jaką godzine zaplanowana jest walka?