0

@FCBMati10 Oby tak było, ale to było za piękne, dla nas i dla niego.

0

@FCBMati10 Tylko, gdzie, ten Roberto, niby miał by tam grać? Na prawej Walker,cencelo a o pomocy nawet niema co mówić. Nie wierzę w taki deal.

0

@Uukasz_93 Miejmy nadzieję, że Szymański za niego wleci.

0

@PatrychoO Nie no, a gier nowych w gamepassie od Xboxa co nie miara, delikatnie mowiac.

0

@kamiVeB wolę foot truck

1

@SaulGoodman Możesz, sobie go posłuchać w ,,futbol i całe reszta,, Adaś jest za miksowany La Liga.

1

@Coutinho007 alemani i planas wydają się całkiem ogarnięci.

0

@Vebrol Ayed jako coś jest pewne, tak na 95% to podaje i jak zauważyłem, jeszcze się pomylił.

0

@socha A nie uważasz, że minęło trochę czasu od tych transferów. Przecież, liga angielska kompletnie się zmieniła. Juz nie lata większość piłek nad głową, a każda czołowa drużyna chce grać piłka.

0

@tristan87 wymuszone, więc się nie liczy.

1

@arasz1819 Ta opatrzność, nazywała się Rossel.

0

@SkilledHydra16 Ma być ambasadorem Barcy.

0

@19cukier48 Mówi się, że Levy nie puści Kane, do klubu z Anglii. Tylko transfer do innej ligi.

0

Panowie, Gran Turismo czy F12019?

2

@regatta52 korona

0

@BarcaInfo Messi Hattrick 100%

0

@Rust_Cohle Bez przesady, Messi to nie Balotelli, a de Jong, myślę, że nie zagra

0

@Kleps0n Jeśli Barcelona gra u siebie i jest, puszczana canale to jest w 4k, tak samo real. Często gęsto, hity ligi angielskiej, ale niestety priorytetem może być tu być ekstraklapa, bo ona jest tu priorytetem.

0

@kaamil1910 W meczach Sewilla i PsG, miał miejsce, do prostopadłych piłek. Wczoraj musiał grać na ścianę i w takiej roli jest bezproduktywny.

1

@kkbarca A jaki mam ranking robić historyczny? To, zy był dobrym napastnikiem to jest fakt, ale na tą chwilę rozliczam z tego co jest, a jest po kontuzji i ma dwie bramki.

0

@kkbarca Jak może być w top 10 jak od roku nie gra w piłkę i ma jedną bramkę strzeloną, sorry dwie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cules100pro Nie widzę, oficjalnej informacji, żeby Polsat wygral prawa

2

@marcin000019 Kiedyś, takim nie skutecznym zawodnikiem, był pewien Egipcjanin a dzisiaj jest jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie. Więc moim zdaniem, jest wszystko przed nim. Jeszcze ma czas, by skoczyć na najwyższy poziom, przecież ma dopiero 23lata.

2

@prokofiew Haaland, cały czas się rozwija. A jak, byś spojrzał na mecze Borussii, to byś zauważył, że i w grze na małej przestrzeni odnajduje się coraz lepiej. Chłopak ma 20 i z jego podejściem, za 5 lat, może być z niego potwór. Zresztą odsyłam cię do materiału Cwiąkały.


2

@KORTIS Zawsze jestem zdania, że trzeba dać szansę, trenerowi, czy piłkarzowi te dwa sezony, ale jeśli na stole leżało by nazwisko Nagelsmana, raczej nie wahał bym się ani sekundy nad zmianą.

1

@pt9 I co najważniejsze, trzyma poziom w kolejnych sezonach.

3

@Barwindg z tym alkoholem, mnie kupiles

1

@KrystianR Słupek Messiego przy 2:1 na cały dom krzyknąłem CUlwa.

0

@czółkovsky Jaki masz salon, pokój czy co tam, że nie chcesz 55? Ja, bym się na twoim miejscu zastanowił. Sam mam, Sony xf9005 55, a teraz bralbym raczej TV z przekątną 65, choć nie mam za dużego pomieszczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?