sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sevilla z United biorą 2 pierwsze mecze?
1
@tomek8756 segz hehe
5
@Woland10 Nie będzie miał kto płakać w przerwie
3
To co dzisiaj Alba-Lenglet-Pique-Roberto i lecimy na ten Bayern!!!!!
0
@Encore Zgadzam się, ale Djokovic miał swoje szanse w 2 secie, gdyby wtedy przełamał i dograł seta, kto wie jak to by się skończyło. No ale jak wspomniałem, nie wytrzymał presji i przez to często grał jak nie on i podejmował złe decyzję lub dużo psuł.
0
@Encore Od początku meczu widać było jak wiele w nim emocji i jak czuje się spięty. Za to Rusek bez kompleksów przyszedł zlać GOATA.
3
Nie jestem fanem Djokovica, ale aż smutno człowiekowi się robi tak po prostu jak się widzi takie rzeczy. Mógł napisać historię i stać się niekwestionowanym nr. 1 w historii. Niestety zjadła go presja i Rusek był bardzo mocny
3
@Patrykl145 Czuję łomot, ale mam nadzieję, że z klasą XD
1
@MesQueUnClub96 Sam nic nie wskóra, jeszcze prawdopodobnie wyjdziemy Alba-Lenlet-Pique-Roberto/Mingueza XD
1
@Encore 3;1 po genialnych bramkach duńskiego Nazario z kontuzją.
1
@Encore Liczę na minimalne zaangażowanie drużyny, chyba że Alba znowu się popłacze w przerwie jak będziemy przegrywać.
1
@Andi18 Jerzy Brzęczek
0
Oj ciężko widzę ten mecz jutro, mam nadzieję, że Bayern będzie łaskawy.
0
Serb niby pogodzony, ale jednak pewnie ma nadzieję, że jeszcze coś może ugrać.
0
Szkoda, bo liczyłem na 4-5 setów i bardzo wyrównany mecz, a tutaj szybkie 3;0
0
@Encore Szkoda tych break pointów na początku drugiego seta dla Serba. Ja tam licze na bardzo dobrą 5setówkę
0
Novak musi się uspokoić i odzyskać pierwsze podanie.
4
@Barca_Big_Moment Nie no nie przesadzajmy, Rusek gra bardzo dobrze, ale to nadal nie ten poziom co wielkiej 3
3
@ROBSSSON Na razie to Djokovic przegrywa sam ze sobą, ale nie ma co sie dziwic, pod taką presją to chyba jeszcze nie był.
0
@Encore Póki co, bo w następnych sezonach jak Nole nie dostanie poważniejszej kontuzji, która go wykluczy na dłuższy czas to odjedzie reszcie i będzie mieć 25~ wygranych tytułów.
2
@Encore Sam bardziej lubie Federera, no ale Nole to niekwestionowany nr 1 w historii. Nawet sam bilans z każdym z nich jest na jego korzyść, a dzisiaj wyjdzie prawdopodobnie na samotnego rekordzistę tytułów WS.
0
@Roobo Ale przeciez pracował w defensywie i był chętny do gry z przodu, ale koledzy mu nie podawali gdy wychodził na pozycję...
8
@Katalonbar No to niezłe te opcje XD
51
@ściah Twój wpis jest idealnym przykładem jak nie podając wszystkich faktów i zmieniania niektórych rzeczy można manipulować tymi, którzy nie śledzą wszystkich wiadomości.
27
@masq "Ronaldo ambicje nie pozwoliły, by trwać w strefie komfortu, ciągle coś zmieniał, rzucał sobie wyzwania."
A to czyli Messi nie ma ambicji, bo grał prawie całą karierę w Barcelonie i niczego nie zmianiał? XDD
0
@musli1989 może teraz będzie mniejszy wyrok niż 8;2
0
@tomek8756 "Wracamy za miesiąc"
Wtedy też pandemia się zaczęła xD
0
Z racji 3;0 Ruska, Zverev z Djoko zacznie się szybciej?
0
@Norkusik Liczę na dwa świetne półfinały dzisiaj i niech wygra najlepszy ;D
0
@mekston Myślę, że Djoko dobije 25+ szlemów w karierze i zostanie niekwestionowanym mistrzem, chociaż Federera bardziej sobie cenie jako widz.