0

Sevilla z United biorą 2 pierwsze mecze?

1

@tomek8756 segz hehe

5

@Woland10 Nie będzie miał kto płakać w przerwie

3

To co dzisiaj Alba-Lenglet-Pique-Roberto i lecimy na ten Bayern!!!!!

0

@Encore Zgadzam się, ale Djokovic miał swoje szanse w 2 secie, gdyby wtedy przełamał i dograł seta, kto wie jak to by się skończyło. No ale jak wspomniałem, nie wytrzymał presji i przez to często grał jak nie on i podejmował złe decyzję lub dużo psuł.

0

@Encore Od początku meczu widać było jak wiele w nim emocji i jak czuje się spięty. Za to Rusek bez kompleksów przyszedł zlać GOATA.

3

Nie jestem fanem Djokovica, ale aż smutno człowiekowi się robi tak po prostu jak się widzi takie rzeczy. Mógł napisać historię i stać się niekwestionowanym nr. 1 w historii. Niestety zjadła go presja i Rusek był bardzo mocny



3

@Patrykl145 Czuję łomot, ale mam nadzieję, że z klasą XD

1

@MesQueUnClub96 Sam nic nie wskóra, jeszcze prawdopodobnie wyjdziemy Alba-Lenlet-Pique-Roberto/Mingueza XD

1

@Encore 3;1 po genialnych bramkach duńskiego Nazario z kontuzją.

1

@Encore Liczę na minimalne zaangażowanie drużyny, chyba że Alba znowu się popłacze w przerwie jak będziemy przegrywać.

1

@Andi18 Jerzy Brzęczek

0

Oj ciężko widzę ten mecz jutro, mam nadzieję, że Bayern będzie łaskawy.

0

Serb niby pogodzony, ale jednak pewnie ma nadzieję, że jeszcze coś może ugrać.

0

Szkoda, bo liczyłem na 4-5 setów i bardzo wyrównany mecz, a tutaj szybkie 3;0

0

@Encore Szkoda tych break pointów na początku drugiego seta dla Serba. Ja tam licze na bardzo dobrą 5setówkę

0

Novak musi się uspokoić i odzyskać pierwsze podanie.

4

@Barca_Big_Moment Nie no nie przesadzajmy, Rusek gra bardzo dobrze, ale to nadal nie ten poziom co wielkiej 3

3

@ROBSSSON Na razie to Djokovic przegrywa sam ze sobą, ale nie ma co sie dziwic, pod taką presją to chyba jeszcze nie był.

0

@Encore Póki co, bo w następnych sezonach jak Nole nie dostanie poważniejszej kontuzji, która go wykluczy na dłuższy czas to odjedzie reszcie i będzie mieć 25~ wygranych tytułów.

2

@Encore Sam bardziej lubie Federera, no ale Nole to niekwestionowany nr 1 w historii. Nawet sam bilans z każdym z nich jest na jego korzyść, a dzisiaj wyjdzie prawdopodobnie na samotnego rekordzistę tytułów WS.

0

@Roobo Ale przeciez pracował w defensywie i był chętny do gry z przodu, ale koledzy mu nie podawali gdy wychodził na pozycję...

8

@Katalonbar No to niezłe te opcje XD

51

@ściah Twój wpis jest idealnym przykładem jak nie podając wszystkich faktów i zmieniania niektórych rzeczy można manipulować tymi, którzy nie śledzą wszystkich wiadomości.

27

@masq "Ronaldo ambicje nie pozwoliły, by trwać w strefie komfortu, ciągle coś zmieniał, rzucał sobie wyzwania."

A to czyli Messi nie ma ambicji, bo grał prawie całą karierę w Barcelonie i niczego nie zmianiał? XDD

0

@musli1989 może teraz będzie mniejszy wyrok niż 8;2

0

@tomek8756 "Wracamy za miesiąc"
Wtedy też pandemia się zaczęła xD

0

Z racji 3;0 Ruska, Zverev z Djoko zacznie się szybciej?

0

@Norkusik Liczę na dwa świetne półfinały dzisiaj i niech wygra najlepszy ;D

0

@mekston Myślę, że Djoko dobije 25+ szlemów w karierze i zostanie niekwestionowanym mistrzem, chociaż Federera bardziej sobie cenie jako widz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?