sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vebrol Co z tego, my byśmy pewnie im bramki nawet nie strzelili.
1
Koeman musi grać na zwolnienie tymi swoimi tekstami, bo jak inaczej można je wytłumaczyć XD
3
Ciekawe co myśli teraz Koeman, jak Puig wszedł i dał pozytywną zmianę
2
@Firestone Dokładnie, ile można czekać aby Dembele, Coutinho czy już nie nasz problem Griezmann XD
46
Fati po kontuzji zrobił więcej w 10minut niż Griezmann przez kilka meczy. Fakty.
6
@MarioVeB! Drugi najlepszy strzelec już pokazał na co go stać na początku jak i teraz w Atletico XDDD. Gdyby nie Messi to chłop nie miałby nawet 10 bramek.
1
@Janiama Praktycznie co chwilę sie mylisz xD
3
Skoro trener nic tu nie da, to dajmy pracować Koemanowi do usranej śmierci w Barcelonie. Chociaż będzie miał wymówkę przez następne lata, że kadra nie tak dobra na walkę o trofea, a dzięki niemu klub ma przyszłość.
0
@monsterrize A na ile razy takie przyjęcie Ci wyjdzie pod presją na meczu?
2
@Encore A kiedy mają przegrać jak nie dziś
1
Mam wrażenie, że przegramy 2:0, 2:1.
5
@Gaz Piłkarze muszą grać na swoich pozycjach - Koeman jak przychodził do Barcelony na temat miedz innymi Griezmana.
Ostatni mecz Pique wchodzi jako 9 - myśl taktyczna szkoleniowca
2
@arasz1819 No tak, oni mają lepszą kadrę niż Barcelona, gdzie Koeman po każdej porażce mówi, że nie ma na co liczyć z takim składem XD
0
@Rust_Cohle XD, a oprócz tych bramek na pustaka co zrobił?
1
Mam wrażenie, że z taką grą nie wyjdziemy z grupy w LM. Jak nic sie nie poprawi, to będzie to najgorszy sezon od bardzo bardzo długiego czasu.
3
@don'T.R.I.P.e Chłop juz troche zarobił, więc wątpie, że kasa byłaby przeszkodą, zresztą on sam teraz nie ma klubu.
11
Co myślicie o Alvesie, żeby wrócił na koniec kariery i pomógł Barcelonie. Chłop chce jeszcze zagrać na mundialu za rok, więc dawałby z siebie wszystko. Mam wrażenie, że wcale gorszy niż Dest czy Roberto nie będzie xd
2
Przepraszam, który trener oprócz naszego mówi, że mamy słabą kadrę i nie należy oczekiwać wyników.
0
@Volk Ale pracował w defensywie, a nie jak Coutinho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Janiama Jak już jest krytyka to dlatego, że gra a mógłby ktoś inny. To że jest młody i się bardzo rozwinie to każdy wie, ale jak po prostu gra jak przeciętniak, to nie chcemy go oglądać, tylko dlatego, bo za 5 lat będzie lepszy, niż cała pomoc PSG.
1
Dobra, to kto dzisiaj zacznie wylew w obronie?
0
@BorzyKrzys Mati kocurr
0
@Fantastyczny Chłopiec Piszesz jakby nie miał Messiego w pierwszym sezonie, a tak samo tragicznie zarządzał kadrą jak teraz. Oddał Suareza i ma problem, że nie ma teraz napastnika. Każdy pojedynek z lepszym rywalem przegrany i to ma być trener na miarę Barcelony? Nie wspomne nawet już o zmianach w trakcie meczu albo ich braku XD
0
@Pogba Zaraz napisze post, jak to kocha swoich braci, geng i reszte jego przydupasów. Doda jeszcze, aby wybaczyć wrogowi i każdemu należy się miłość bla bla bla
1
Mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli oglądac Fatiego, Depaya i Dembele w dobrej formie. Szczerze, gdy oni zawiodą, to będzie dla nas koniec sezonu, bo innymi nic nie ugramy w ataku.
0
@GeneralXavi I co z tego, że jest amibtny. Jest tragiczny i za to jest rozliczany, a nie za chęci do gry czy ambicje. Duński Nazario też chce osiągnąć sukces w Barcelonie, ale po prostu niektórzy nie powinni już grać w tym klubie i gdy nic nie dają na boisku, a ciągle grają, są gwizdy.
0
Alba w przerwie będzie płakać czy nie?
0
Spokojnie za 5 lat Pedri będzie lepszy niż cała pomoc PSG i sam będzie wygrywać mecze ;pp
0
@blodziakk Mam wrażenie, że dalej go trzymają za tamten dobry początek po jego przyjściu xD
0
@Slazzy Myślę, że będzie dobrze jak na 3 skończymy z tyłu