sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Chłop co już zadyszki pod koniec sezonu dostał, to teraz nagle ma grać lepiej bez żadnej przerwy?
0
@Jakchcesz No tak, trzeba być ekspertem, aby ocenić, że chłopakowi po tylu spotkaniach przyda się przerwa XD. Jak to mawiają, nie trzeba być piekarzem, aby stwierdzić, że chleb jest zły
0
Nie mogłem oglądac wczoraj meczu. Jak zagraliśmy i czy są ciche nadzieje, że bez Messiego cokolwiek ugramy i jak grał Puig, bo widziałem, że bramke strzelił i to ładną.
0
@Tomo_95 Nie mógł za darmo, bo w La lidze jest podobno przepis, że nie można tak redukować kontraktów o tyle % i najmniej mógł dostać 8 mln, co i tak by nic nie dało.
0
@neeed Miał dużo czasu, aby wszystko ogarnąć. Na Depay'a i innych było miejsce, ale od 3 miesięcy mówił, że wszystko jest dobrze i Messi na pewno zostanie, a na konferencji odpalił, że dopiero pare dni temu się coś popsuło, co jest nie prawdą, bo o umowie z CVC wiedział wcześniej.
0
@tbas Ale było gdzieś mówione, że nawet za darmo nie może.
4
Czemu teraz większość piszę, że Messi poszedł za kasą do PSG. Jest tam jego najlepszy przyjaciel, mają teraz najlepszą pakę w historii ,a ludzie piszą, że jeszcze mało mu kasy XD. To gdzie on miał iść? Do United? Może do Interu, aby walczyć o wyjście z grupy w LM. City kupiło Gerlisha za ponad 100mln i celują w 9, a nie w kolejnego rozgrywającego. Zresztą on sam chciał zostać, no ale Laporta poleciał w przysłowiowego chu*a.
1
@catalanian09 Pogoń za kasą? A który klub jest w stanie dać mu lepszy projekt sportowy(wiem brzmi to śmiesznie), oprócz City, które go nie chce
1
@Barca1992 No to niezły plus XD
6
@Abominacja XD. Tyle wystarczy, aby to skomentować
0
@udarpawarotam ODŻYJE GIREZMANN XDDD NO TAK BO HAMULCOWY Z ROSARIO GO ZATRZYMYWAL XDDDD
0
@MarioVeB! Zagrożenie życia? Jakie zagrożenie życia, przecież nikogo z nich nawet w autobusie nie było
0
@Rust_Cohle Jak jej nie widział, skoro centralnie przed szybą stała ona XD
0
@michal26 Śmiesza mnie tłumaczenia, że jej nie widział XD. Doskonale wiedział co robi, a teraz jakieś marne wymówki.
0
Jak już nikogo nie sprzedamy, to przecież będzie śmiesznie wyglądać. W ataku Aguero, Griezmann, Depay, Nazario, Fati, Dembele i Messi, a prawdopodobnie tylko 3 miejsca jak będziemy grać 4;3;3
To samo tyczy się pomocy, Pedri, Pjanic, Busquets, De Jong, Coutinho
0
@Janiama Jednak nie tylko to zawiodło, ale oczywiście Nole by wygrał gdyby nie był zmęczony, bo akurat Zverev to się wcale nie męczył XDDD
0
@Janiama Jak Niemiec wygrał tylko dlatego, że Nole nie wytrzymał fizycznie XDD. Zverev w większości aspektów był dzisiaj lepszy i wygrał nie tylko, bo już Serb nie mógł biegać, tylko po prostu zagrał lepiej.
1
@MesQueUnClub_87 Szkoda, że nawet wtedy Leo strzelał częściej niż on XD
7
Teraz jak Moriba nie chce przedłużyc kontraktu, to nic wielkiego nie pokazał, a wcześniej jak grał, to każdy pisał, że przyszłość i 1 skład na nowy sezon xD
0
@tristan87 Jeszcze źle komuś XDDDD
3
@4drian0 Myślę, że jest duża szansa, że spędzi
1
O proszę, Messi podpiszę prawdopodobnie umowę na 5 lat z Barceloną, a większość po 2 sezonach chciała out dla niego
0
Koronawirus i ceny poszły 30% w górę, aby wszystkie hurtownie sobie zrekompensowały tamten czas ;P
0
@JimMorrisonFCB Szacunek za co, że ma kasę i dalej gra? To chyba powinniśmy być wdzięczni dla prawie każdego piłkarza xD
2
@VirtuoZ Wrzućcie jeszcze dzisiaj tak z 4 razy ;D
4
@Vebrol Kolumbia tego nie wygra
0
Teraz tylko utrzymać serwis. DAJESZ HUBI
0
@Rewolucja123 Ale nie sprowadziliśmy go przez te aspekty o których ty piszesz.
2
@lukaszbarca15 Swoje zrobił? A kto zniknął w meczu ze Słowacją??
5
@koziar Porażką jest to, że Modric ma,a oni nie.