0

@Jakchcesz Chłop co już zadyszki pod koniec sezonu dostał, to teraz nagle ma grać lepiej bez żadnej przerwy?

0

@Jakchcesz No tak, trzeba być ekspertem, aby ocenić, że chłopakowi po tylu spotkaniach przyda się przerwa XD. Jak to mawiają, nie trzeba być piekarzem, aby stwierdzić, że chleb jest zły

0

Nie mogłem oglądac wczoraj meczu. Jak zagraliśmy i czy są ciche nadzieje, że bez Messiego cokolwiek ugramy i jak grał Puig, bo widziałem, że bramke strzelił i to ładną.

0

@Tomo_95 Nie mógł za darmo, bo w La lidze jest podobno przepis, że nie można tak redukować kontraktów o tyle % i najmniej mógł dostać 8 mln, co i tak by nic nie dało.

0

@neeed Miał dużo czasu, aby wszystko ogarnąć. Na Depay'a i innych było miejsce, ale od 3 miesięcy mówił, że wszystko jest dobrze i Messi na pewno zostanie, a na konferencji odpalił, że dopiero pare dni temu się coś popsuło, co jest nie prawdą, bo o umowie z CVC wiedział wcześniej.

0

@tbas Ale było gdzieś mówione, że nawet za darmo nie może.

4

Czemu teraz większość piszę, że Messi poszedł za kasą do PSG. Jest tam jego najlepszy przyjaciel, mają teraz najlepszą pakę w historii ,a ludzie piszą, że jeszcze mało mu kasy XD. To gdzie on miał iść? Do United? Może do Interu, aby walczyć o wyjście z grupy w LM. City kupiło Gerlisha za ponad 100mln i celują w 9, a nie w kolejnego rozgrywającego. Zresztą on sam chciał zostać, no ale Laporta poleciał w przysłowiowego chu*a.

1

@catalanian09 Pogoń za kasą? A który klub jest w stanie dać mu lepszy projekt sportowy(wiem brzmi to śmiesznie), oprócz City, które go nie chce

1

@Barca1992 No to niezły plus XD

6

@Abominacja XD. Tyle wystarczy, aby to skomentować

0

@udarpawarotam ODŻYJE GIREZMANN XDDD NO TAK BO HAMULCOWY Z ROSARIO GO ZATRZYMYWAL XDDDD

0

@MarioVeB! Zagrożenie życia? Jakie zagrożenie życia, przecież nikogo z nich nawet w autobusie nie było

0

@Rust_Cohle Jak jej nie widział, skoro centralnie przed szybą stała ona XD

0

@michal26 Śmiesza mnie tłumaczenia, że jej nie widział XD. Doskonale wiedział co robi, a teraz jakieś marne wymówki.

0

Jak już nikogo nie sprzedamy, to przecież będzie śmiesznie wyglądać. W ataku Aguero, Griezmann, Depay, Nazario, Fati, Dembele i Messi, a prawdopodobnie tylko 3 miejsca jak będziemy grać 4;3;3
To samo tyczy się pomocy, Pedri, Pjanic, Busquets, De Jong, Coutinho

0

@Janiama Jednak nie tylko to zawiodło, ale oczywiście Nole by wygrał gdyby nie był zmęczony, bo akurat Zverev to się wcale nie męczył XDDD

0

@Janiama Jak Niemiec wygrał tylko dlatego, że Nole nie wytrzymał fizycznie XDD. Zverev w większości aspektów był dzisiaj lepszy i wygrał nie tylko, bo już Serb nie mógł biegać, tylko po prostu zagrał lepiej.

1

@MesQueUnClub_87 Szkoda, że nawet wtedy Leo strzelał częściej niż on XD

7

Teraz jak Moriba nie chce przedłużyc kontraktu, to nic wielkiego nie pokazał, a wcześniej jak grał, to każdy pisał, że przyszłość i 1 skład na nowy sezon xD

0

@tristan87 Jeszcze źle komuś XDDDD

3

@4drian0 Myślę, że jest duża szansa, że spędzi

1

O proszę, Messi podpiszę prawdopodobnie umowę na 5 lat z Barceloną, a większość po 2 sezonach chciała out dla niego

0

Koronawirus i ceny poszły 30% w górę, aby wszystkie hurtownie sobie zrekompensowały tamten czas ;P

0

@JimMorrisonFCB Szacunek za co, że ma kasę i dalej gra? To chyba powinniśmy być wdzięczni dla prawie każdego piłkarza xD

2

@VirtuoZ Wrzućcie jeszcze dzisiaj tak z 4 razy ;D

4

@Vebrol Kolumbia tego nie wygra

0

Teraz tylko utrzymać serwis. DAJESZ HUBI

0

@Rewolucja123 Ale nie sprowadziliśmy go przez te aspekty o których ty piszesz.

2

@lukaszbarca15 Swoje zrobił? A kto zniknął w meczu ze Słowacją??

5

@koziar Porażką jest to, że Modric ma,a oni nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?