0

@zenoowity Daj spokój. On sam nie wie o czym piszę.

0

@LS Z niczego nie próbuję się wyłgać. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i potem właśnie wychodzą takie niedomówienia. Polecam przeczytać moje wypowiedzi raz jeszcze, dopóki nie zrozumiesz o czym napisałem.

Ps. Jakbym też nie miał argumentów na poparcie swojej tezy, to też bym nie odpowiadał na pytania jak robisz to ty :D

0

@LS " dlaczego nie ma pojedynków rewolwerowców na ulicach?"
Nigdzie nie stwierdziłem, że zaczną się pojedynki na pistolety, jak już wspominałem, ewidentnie masz problemy z dedukcją.
Mieć przy sobie broń, a zaraz strzelać na lewo i prawo to są dwie oddzielne sprawy.
Puentą mojej wypowiedzi jest to, że jak masz do wyboru zabicie kogoś poprzez łatwiejszy a trudniejszy sposób, to oczywiście, że wybierzesz łatwiejszy. Jak damy każdemu pozwolenie na narzędzie, którym można jednym naciskiem spustu zabrać komuś życie, to ja dziękuję, jeszcze w takim państwie jak Polska. Sam twierdzisz, że prawdopodobieństwo się nie zwiększa, a można wiedzieć czemu tak uważasz?

0

@LS Widzę, że masz problem z dedukcją, więc odpowiem Ci tym samym. Dlaczego nie ma pojedynków na bicie baseballem na ulicach?

1

@LS A czy ja napisałem gdziekolwiek, że będą pojedynki na broń palną na ulicy?

2

@LS Naprawdę trzeba być głupim, aby tego nie stwierdzić, że jak będzie dostępna broń, to morderstwa przez broń palną skoczą do góry.

2

@Foton No nie do końca się z tym zgadzam. Jak ktoś miałby zabić nożem czy pistoletem, to oczywiście wybierze broń, gdyż jest to łatwiejsze do zrealizowania. Zresztą już widzę, jak naćpane Sebastiany latają z bronią zamiast baseballa i jak się na nich spojrzysz, to zaraz wylatują z klamką wielcy fajterzy XDD

0

@Janiama Ale za co on ma tyle dostać, za strzał w poprzeczke? Barcelona ma problemy finansowe, a ten jeszcze ma gigantyczne wymagania jak na swój reprezentowany poziom, tak naprawdę nie miał nawet 1 składu, tylko był 12-13 zawodnikiem, bo Koeman się na innych obraził. Teraz wraca Coutinho do składu, to byłby jeszcze dalej od gry w 1 składzie, a pensję chcę większą niż dotychczas XD

0

@puyol_presidend5 Ale wiesz, że to fake

0

@kuz To samo można powiedzieć, że o złej grze piłkarzy wypowiadają się 30 letni ludzie, którzy w piłkę grali ostatnio na wfie w szkole XDDD

0

@AntekGriezmann Pierwszy mecz wygrany, to już faworyci do LM

0

@norbi77 Było, bo nikt inny nie potrafił grać. Myślisz, że nagle reszta nie będzie partolić na potęge jak wcześniej, bo nie ma gościa co strzela 30 bramek na sezon i daje 15+ asyst?

0

@norbi77 Napisałeś to tak, jakbyśmy nie byli zespołem z Messim, bo wydaję wam się, że przez niego każdy w ataku partolił sytuację na potęgę XD

1

@norbi77 wina Messiego xD

0

@Nano22 No tak, bo my jesteśmy średniak z środka tabeli, że to jest aż nie możliwe, żebyśmy puchar wygrali i bili się o mistrza. To nie jest Everton czy inny średniak, aby Koeman zasłaniał się okresem przejściowym. W większości ważniejszych meczów zawalił i taka jest prawda. Laporta dawno by się go pozbył, ale nie ma pieniędzy na wypłatę mu odprawy

0

@Nano22 "A co do samego Koemana to według mnie wykonuje fantastyczną robotę z tą kadrą."

No tak, dlatego prawie wszystkie spotkania przegraliśmy z "lepszymi" zespołami XD

0

@BeziteX A sponsorzy, nowi fani na socialach i inne rzeczy + sama jakość na boisku. Jestem ciekawy w ilu się nam zwrócił Dembele i Coutinho.

1

@LuisSalvano Ale po co Messi ma wracać po 2 latach tak szczerze? Na jeden sezon? Drużyna po tym czasie będzie już niezależna od niego, a jak wróci, to wrócimy do punktu wyjścia, chociaż sam bym chciał żeby wrócił, to po prostu nie ma to sensu.

0

@udarpawarotam Nie, nie wiedzą o tym wszyscy. Wystarczy poczytać kilka komentarzy i zobaczysz jak ludzie piszą, że Messi to wszystko z Laportą wymyślili i Leo negocjował z PSG kilka tygodni, bo takiego kontraktu nie da się wynegocjować w 2 dni XDD

0

@LuisSalvano Tak, jak już się coś obiecało to trzeba to później sumiennie wykonać.

0

Ale będą handicapy na PSG siedziały ;D

0

@lucca87 A ktoś im bronił brać wcześniej?

0

@lucca87 Musi być zespół, ale co to za zespół, kiedy pozbywają sie ich najlepszego gracza xD

1

@Felipe_PL No tak, Messi ma być smutny na prezentacji, ogólnie on powinien być wku*wiony 24/7 i zakończyć karierę.

0

@QuiqueSetien1958 Ale po co ma wracać tak szczerze? Drużyna już będzie w erze po Messim nie po to, aby znowu go zatrudnić, chociaż chciałbym żeby tak się stało.

1

@lucca87 No tak, bo inni grali wybitnie, tylko on nas w tamtych meczach ciągnął w dół.

0

@Litman XDDDDDDD

1

@lucca87 "trzeba mieć zespół, a tego nam brakowało ostatnio"
No i co ma do tego Messi? Z nim nie było zespołu? A no tak, te słynne powiedzenia, że to on blokuje Griezmanna i innych, po czym w meczu bez niego, nie możemy wyjść spod pressingu z połowy XD

1

@Worny Aguero to mogą nie rejestrować i tak ma kontuzje co chwile

1

@lucca87 Już nie wielu pamięta, ile przyniósł nam radości. Dopiero teraz zobaczycie, co to jest za drużyna bez niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?