sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@escarabajo Jak mu podają nawet jak ma wokół siebie 3 obrońców to nic dziwnego, że zaraz mu odbiorą. Podaj mi innego piłkarza, który zrobił chociaż w 50% tyle co Messi w ataku. Nawet nie podawaj mi argumentu, że nie bo wszystkie piłki zgarniał Messi.
0
@cat_r37 Gdzie ty masz 4-3-3 na tym obrazku? Oglądałeś w ogóle mecz? Przecież to było bardziej jakieś 3-5-2 z De Jongiem w 1 połowie na 9 i braihwithem na skrzydle.
2
@jeykey1543 Powtarzam, czy to jest jego wina? Myślisz, że on w szatni przed meczem mówi im "dobra panowie, wszystkie piłki do mnie i jakoś to będzie, w końcu wpadnie"?
8
@escarabajo a czy to jego wina, że mu ciągle podają i nie wychodzą na pozycje?
0
@NeroTFP A co się stało, bo nie oglądałem a na flashscorze nie ma nic o zmianie ;D
7
@escarabajo Straty stratami, ale bez niego nawet byśmy strzałów na bramkę nie powąchali.
0
@cat_r37 Fajna dyskusja to jest z Tobą jak twierdzisz, że gramy 4-3-3.
0
@cat_r37 Jakie 4-3-3? Ty chyba inny mecz oglądasz niż my
2
@mr_robot I jak narazie robi więcej niż każdy z pozostałych.
0
@cat_r37 Gdzie ty tu masz 4-3-3?
0
Przecież my gramy jak RM. Nie ważne jak byleby wrzucić w pole karne i może coś wpadnie
0
@Chwytliwy Jak biali aktorzy są lepsi to mają na siłę szukać czarnych aby uszczęśliwić murzynów?
0
@Dundersztyc Naucz się czytać ze zrozumieniem. Gdzie ja napisałem, że nic nie znaczył? Modric nie schodził poniżej jakiegoś poziomu, ale wciąż ten poziom to parę półek za Iniesta w prime czy Xavim a jednak oni nie wygrali ZP.
0
@lj89 Bzdura, już zapominacie ile razy grali kiepsko bez Messiego?
0
@Dundersztyc Nikt nie mówił o Modricu jako tym który trzymał środek pola w RM dopóki nie zaczeły się MŚ i hajpowanie, żeby w końcu ktoś inny wygrał niż Messi lub Ronaldo.
1
@lj89 Rozumiem, że chcesz posadzić na ławkę, naszego najlepszego piłkarza?
0
@IronSanHybrid XD jak nie zna kontekstu to po co się oburza, Negro to też murzyn ale ma inne znaczenia i z jego wypowiedzi zostało użyte podobno jako "ten czarny" a nie czarnuch albo murzyn.
"Mogło zostać odebrane pejoratywnie i tak zostało odebrane i to się liczy." To już jest totalna hipokryzja. Powtórzę to co napisałem, usłyszał to co chciał usłyszeć, czarni są przewrażliwieni na punkcie koloru ich skóry i za niedługo doprowadzi to wszystko do tego, że wszystkie zwroty z wyrazem "czarny", "ciemny" itp. będą zakazane, bo murzyni będą się obrażać i twierdzić, że to rasizm.
"Negro to też murzyn (też pejoratywne co masz w ss u góry) to też synonim Nigger i to wystarczy." Ale też ma neutralne znaczenie jako słowo czarny a nie oznacza tylko tego "złego" określenia, którym się tak przejmujesz.
0
@IronSanHybrid Chyba nie zrozumiałeś co napisałem, zarzuciłem Ci to, że używasz słowa czarnuch w tym kontekście jakby Negro miało tylko jedno znaczenie i własnie byłoby to właśnie to słowo.
"Tak ale nie ma tylko znaczenia "czarnuch" tak jak ty ciągle piszesz o tym słowie, że w tym kontekście zostało użyte."
Pierwsze zdanie w mojej wypowiedzi.
0
@IronSanHybrid Mógł to odebrać, ale mógł też nie odbierać. Słyszysz to co chcesz usłyszeć. Moim zdaniem po prostu za duże przedstawienie za słowo, które nie ma jednego znaczenia bo jeden odebrał to tak jak chciał a reszta podłapała temat. UEFA zajmie się tą sytuacją, ale zapewne pod naciskiem i w ogóle całą tą szopką co się teraz dzieję, nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż takiego, w którym sędzia zostaje wyrzucony z ich zespołu.
0
@IronSanHybrid Tak ale nie ma tylko znaczenia "czarnuch" tak jak ty ciągle piszesz o tym słowie, że w tym kontekście zostało użyte. Powinien unikać takich zwrotów, ale robienie z tego takiej afery to jest teatrzyk. Napiszę jeszcze raz, myślisz, że teraz Demb a płacze albo siedzi smutny cały dzień bo sędzia nazwał go czarnym bo faktycznie takim jest? Za niedługo będziemy musieli unikać wszystkich słów, które mają w nazwie coś z kolorem czarnym jak czarna dziura czy coś w tym stylu. Mamy walczyć z rasizmem a nie robić teatrzyki nie potrzebne i doszukiwać się problemu, bo murzyn( nawet nie wiem czy można już spokojnie napisać te słowo, żeby nikt się nie oburzył) został w jego mniemaniu obrażony.
1
@IronSanHybrid Ale po co w kółko piszesz czarnuch. Powiedział czarny a to jest kolosalna różnica i reakcja demb bardzo przesadzona, zaryzykuje nawet ze wszystko na pokaz. Chyba nie wyobrażasz sobie aby dorosły człowiek obrazil sie za słowo czarny i plakal teraz cala noc.
5
@BarcaInfo nlNawet messi zaskoczony ze otrzymał pilke. Tak reszta juz przyzwyczaiła go do tego.
0
@culesjasiules Puig na SPD, naprawde? Oglądasz ty mecze w ogóle. On musi grać jako śpo a nie kryć z De Jongiem po stratach naszych "10".
0
@ryzy21 I to już od paru lat. Tylko pozazdrościć takich kolegów z drużyny.
0
@mientusek1407 Jeśli uważasz, że byśmy wygrali ten mecz bez tych karnych nawet, to przestań brać to co wziąłeś przed meczem.
0
@BorzyKrzys Allegri nic tu nie da. To jest trener z defensywnym stylem gry jak conte. Juz dostalismy Valverde. To bedzie jego druga wersja, nie wiem czy gorsza czy nie bo Valverde jednak wyniki robił.
1
@Coutinho007 No to w takim razierudy bedzie wachac kwiatki od spodu.
15
Puig obowiazkowo 1 sklad w nastepnym meczu. Dosyc ogladania tych blaznow.
3
Pjanic sie dziwi ze wiecej nie gra? To ma odpowiedź dlaczego.
0
Jak my gramy sobie wrzuteczki na Messiego griezmana pedriego to powodzenia