0

@kuz Czy ja wiem czy wygrywał. 20 sekund pojedynku to za mało, żeby określić werdykt kto wygrywał. Najman wiedział, że jego jedyną szansą to pierwsze 30 sekund a potem już na dziurę dostanie. Tak się nie stało i poszedł w DQ, żeby siary większej nie było.

0

@cules100pro To zależy od mety i adaptacji każdej z drużyn. Rok temu Damwon nie grali źle tylko po prostu dla innych meta lepiej sprzyjała, a w tym moim zdaniem idealnie siadło pod nich dlatego też wygrali worldsy. Jak będzie meta pod carry solo lanerów z split pushem to G2 ma całkiem duże szanse aby wygrać ;D

0

@cules100pro Nie, Perkz nie był aż takim problemem na worldsach w G2 aby teraz po zmianie wygrali je.

1

@Pertezm "ciekawe jak byście wy grali w Barcy'' Naprawde? Zniżamy się do takich argumentów, żeby udowodnić swoją rację. Ktoś Ci źle zbudował dom, podłączył źle elektrykę i wszystko. Na twoje pretensje odpowiedziałby Ci, ciekawe jak ty byś to zrobił. Gość ma płacone za swoją robotę i musi ją wykonywać dobrze a jak marnuje sytuację za sytuacją to nikt go nie będzie klepać po plecach i współczuć, bo to nie pierwszy raz kiedy zawodzi. Na dodatek gość nie jest z jakiejś Sevilli, jest mistrzem świata, grał w topowym klubie i jest u nas od ponad roku i dalej gra tak samo słabo jak wcześniej. Jechanie po nim za wypowiedzi jego wujka nie jest przystępne, ale jak gość po meczu w reprezentacji wychodzi i mówi, że strzelił gola z dobitki bo trener wie gdzie go ustawić to sam prosi się o komentarze w jego stronę.

2

@lucca87 Portugalia serio? Co mają oni czego nie mają Niemcy bądź Hiszpania.
Edit: Nawet nie pisz Ronaldo

0

@szela1899 Co z jego formy jak pogra pare spotkań i kontuzja.

0

@juliacicha A to możliwe, że mi się pomyliło. Przepraszam bardzo. Kiedyś tu widniał screen z moderacji i z oświadczeniem o filmiku ;D

0

@juliacicha Kiedy ten twerk do hymnu Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@APRA Ale matka i babcia nie wyznają sobie miłości, nie całują ani nic z tych rzeczy jakby byli parą. Co innego jak widzisz dwóch geji albo dwie lesby jak sie obściskują itp. itd. Nawet dziecko ma inna świadomość wie, że babcia i matka nie tworzą pary w porównaniu do wyżej wymienionych przypadków.

0

Obawiam się, że jak Fati będzie potrzebował operacji a pauza wyniesie 3-5 miesięcy, to będzie jego koniec. Ile było już takich zawodników co po takim czasie nie wrócili nawet do ułamka formy którą reprezentowali przed. Jest co bądź młody to prawda, ale jak po powrocie będzie notorycznie zawodził to stanie się piłkarzem na miarę Sevilli.

1

@Rewolucja123 Napastnika oceniamy z liczb a na razie to on więcej partoli sytuacji a nie strzela. To tak samo jakby Pique dobrze rozgrywał ale dawał się ograć na 100% sytuacje 3 razy w meczu.

0

@MESSIah16 Nawet jeśli wirus jest bądź go nie ma, to biorąc udział w takim zgromadzeniu narażamy kolejne x osób na zarażenie covidem a za tym idą kolejne miejsca w szpitalach. Ludzie naprawdę nie rozumiecie, że powoli na oddziałach nie ma nigdzie miejsc i lekarze nie wyrabiają. Im więcej przypadków tym mniejsza szansa, że Ciebie jak coś poważnego Ci się stanie, przyjmą na oddział. Ile już było takich przypadków śmierci ponieważ pacjent nie dostał odpowiedniej pomocy przez covida. Polska służba zdrowia siada i to trzeba zrozumieć. Jak będziemy dalej nierozgarnięci to tylko zaszkodzi nam wszystkim, bo każdy nagle może mieć jakiś wypadek i potrzebować natychmiastowej pomocy a przez wirusa nie będzie to możliwe.

9

@Rewolucja123 A czy odczuwamy brak Griezzmana jak go nie ma? Oczywiście, że tak bo wtedy gramy w 11 aniżeli 10.

0

@G9 Co ma piernik do wiatraka, miał formę to mógł wygrać. Nie rozumiem co chciałeś przekazać tym wpisem.

0

@Rewolucja123 Pedri troche więcej szczęścia i by miał 2 bramki

0

@neolodz Czyli dziecko z kazirodztwa to nie jest głupota i wtedy nie muszą wypić piwa którego naważyli? Życzę Ci w takim razie, abyś nigdy nie wpadł ze swoją dziewczyną.

5

@justfootball Do 10-12 tygodnia tak. Po co ktoś ma rodzić dziecko którego nie chce? Nie każdy ma w planach malucha a wpadki się zdarzają. Nikt nie powinien zmuszać kobiety do rodzenia wbrew jej woli. Niechciane dzieci potem trafiają do domu dziecka i cierpią pół życia a jak nikt ich nie adoptuje to po 18 zostają sami i bez niczego praktycznie muszą iść do pracy aby jakoś funkcjonować na tym świecie. Znam taką osobę, która była w domu dziecka i kończąc 18 lat automatycznie przerwał szkołę bo nie miał za co się utrzymywać i wyjechał za granice pracować. Oczywiście trwało to parę miesięcy aż przeszedł na tak zwaną "ciemną stronę" i stał się zwykłym bandytą. A jak ktoś piszę, że nie i każdy powinien mieć takie zdanie jak on, to łatwo tak napisać jak nigdy nie było się w takiej sytuacji i wiesz, że to nie ty będziesz rodzić a twoja kobieta.

1

@Beztroskii Borek to taki cwaniak jeśli może z kogoś pożartować, ale jak już dostaje pytania o afere końską w Tajlandii to jeszcze w tym samym odcinku na końcu oświadcza, że już nie będzie prowadzić hejt parków.

0

@FCBleo Napisałeś każdy, udowodniłem Ci, że tak nie było.

2

@FCBleo Coutinho pierwsze pół roku w Barcelonie miał wyśmienite, dopiero po wakacjach na nowy sezon zaczął coraz słabiej grać.

0

@Beztroskii Jaki to był tekst? ;d

8

@Colon Bardziej przypomina Valverde aniżeli Bartomeu

4

@Pilka_jest_okragla I tak znajdą sie tacy co będą twierdzić, że świetnie gra i wychodzi na pozycje, tylko koledzy mu nie podają. Jego przyjście to był błąd i mam nadzieję, że będzie siedział na ławce bez formy chociażby kosztem Dembele, który bądź co bądź jest głupi ale jeszcze jakoś ruszy coś z przodu.

2

Może jakieś highlights moments z dzisiejszego spotkania Griezzmana o tym jak wychodzi na pozycje i ile to on daje drużynie ale mu nie podają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@dominiczek12 footybite.tv footybite.com

1

Trzymamy na siłę tego Griezzmana w 1 składzie na prawej stronie i dziwimy się, że nie ma kto strzelać z przodu. Dostał już 4 szanse w 1 składzie. Jego statystyki na 264 minuty to 1 strzał celny w bramke, 0 goli i asyst. Nie ma co trzymać go za nazwisko z przekonaniem bo on pracuje w defensywie i wychodzi na pozycje, ale koledzy mu nie podają. Jak ma coś się poprawić w naszej grze to powinniśmy zacząć od francuza, wtedy może coś sie ruszy z przodu na prawej flance.

0

Dobrze strzela te nasze 100 milionów

0

Czemu Griezzman płacze o swoją pozycje na boisku i twierdzi, że przez to gra źle. Pewnie trener kazał mu przyjmować piłkę jak drewno i unikać gry na prawej stronie.

0

Trochę późno ale uważacie, że dyskwalifikacja Djokovica to dobra decyzja?

1

@cchesterr43 Tak jak Ferrari mówił, Polak po tej walce nie będzie chciał już ich rewanżu, wiedząc jaka przepaść ich dzieli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?