sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Elnuum Z Messim. Jak Messi ma słabym mecz to Alba magicznie znika i nie istnieje.
0
@LuisSalvano Dobrze gramy? Czy my oglądamy ten sam mecz?
0
@GeraltzKatalonii Ale jest młody to teraz będzie grał od deski do deski.
1
@BarcaInfo Gdyby nie otwierające podanie Duńczyka, to dziś nas by tu nie było pradopodobnie.
2
@NGTRX Problem z analizami jest taki, że powstają na podstawie zdjęć. To tak samo jak oceniamy podczas meczu, że ktoś do kogoś nie podał. My widzimy wszystko na boisku a dany piłkarz nie. Jak widzimy zdjęcie to widzimy mnóstwo możliwości, gdy piłkarz ma na to ułamek sekundy, aby zdecydować.
5
@FCBurza RiKi PuCz w podstawie
0
@marcin000019 Ciekawe jak taki Messi, by sobie poradził w deszczowy wieczór ze Stoke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@CatalanDream Owszem, wymaga się więcej, ale robi tyle ile może z takim atakiem, jaki aktualnie Barcelona ma.
0
@BulaKG No właśnie, to dlaczego Messi robiąc to samo jest jechany.
1
@neeed Żartem jest to, że Messi jest jechany jak pies po kilkunastu stratach, a Dembele bohaterem, który ciągnie grę Barcelony.
3
Zauważyłem podwójne standardy oceniania na LR. Dembele, który dla was zagrał dobrze, a nawet bardzo dobrze bo ciągnął grę z przodu. W tym meczu nasz kochany Dembuś zaliczył 40+ strat i nie było głosów, aby posadzić go na ławce w następnym meczu bo to niewyobrażalna ilość.
Gdy Messi bodajże w jakimś meczu zaliczył 28 strat były wpisy, że gra nawet jak mu nie idzie, że niewyobrażalne jest to, aby ktoś wyszedł w podstawie po takim meczu, gdzie stracił 28 piłek, że jest to wręcz niedopuszczalne i Koeman nie ma jaj, by posadzić go na ławce. Ciekawe tylko, że gdy jest Messi to nie ma nikomu innemu ciągnąć gry do przodu. Wiadome jest to, że będzie miał te straty jak tylko on próbuję grać do przodu i bierze na siebie tą odpowiedzialność. Zapraszam do dyskusji.
4
@VenoM Po migowemu
0
@domisiek114 Jak nie, rozchodzi się o to, że od De Jonga powinniśmy wymagać więcej bo był drogi. To co można powiedzieć o Antku, który w ogóle sie nie spłaca, bo co bo wraca do obrony i to ma być usprawiedliwienie? Daliśmy za niego 100mln+, żeby się wracał i ubezpieczał tyły, świetne posunięcie.
2
@domisiek114 "Pełna zgoda, od niego trzeba oczekiwać więcej, zwłaszcza że nie przyszedł do nas za darmo"
To za Griezmanna czego mamy oczekwiać, skoro nawet nie spłaca on nawet połowy swojej ceny.
1
@cules100pro Co zrobił?
2
@Jakchcesz Przepraszam, ale to strzelał mistrz świata czy De Jong? Idąc tym tokiem myślenia, antek może buty całować naszemu nazario za podanie otwierające.
2
@Jakchcesz Czemu nie uczciwie? Bo znowu zniknął na cały mecz i podawał do najbliższego jak miał piłkę. Ta asysta nie zmienia tego, że grał fatalne spotkanie jak zresztą prawie zawsze.
0
@DanielOOL Rozgrzewali się pół godziny temu przy wyniku 0:0. Zapewne teraz nie będzie tych zmian więc nie płacz.
1
@neeed Oj tak tak. Teraz tylko gazu dodać XD
2
@insp1re Jeżeli jest się w takim klubie jak Barcelona, to wszystkie prywatne powinny odejść na bok. Najważniejsze jest dobro drużyny. Koeman powiedział, że oświadczył Puigowi, że będzie miał ciężko o minuty i żeby odszedł, ale czy my możemy dziwić się młodemu, ze chce udowodnić trenerowi, że ten się pomylił w stosunku do niego. Rozumiem jakby Riki grał fatalnie i domagał się gry, ale jest kompletnie odwrotnie. Zawsze gdy wchodzi, daję coś drużynie i nie dostaję żadnej rekompensaty. Też uważam, że trener ma zbyt duży honor, aby przyznać się do błędu, dlatego myślę, że jego sytuacja się nie poprawi.
0
@itmustbejoke Właśnie nie rozumiem do końca decyzji wystawiania Trincao kosztem Puiga. Wiem, że nie ta pozycja itp. ale wystarczyłby zapewne jeden mecz, aby przekonać się czy Puig da radę od początku meczu i jak wypadnie. Wtedy będzie można dokonać jakiejś decyzji a nie, że nie stawia na niego i koniec.
7
@Gaz Dostaje poparcie głownie dlatego, bo w oczach wielu ludzi jest poszkodowany. Jak wchodzi to przeważnie pokazuję, że można spróbować postawić na niego chociaż raz od 1 minuty, aby sprawdzić jak sobie poradzi to nie dostaje takiej szansy. Nawet nie chcę słuchać głosów, że nie trzyma pozycji i jest luka w formacji bo to jest kompletna bzdura. Jak ktoś tak piszę, to również druga strona może napisać, że taki Pjanic nic nie daję z przodu a więc sytuacja się wyrównuje. Gołym okiem widać, że Koeman ma jakiś osobisty problem z Puigiem, może nie pasuję mu jego etyka, styl bycia, gwiazdorstwo?
0
PiS robi znowu to samo? Nowe, nie znałem.
0
@Marcello To co to za zwycięzca, skoro jak wygra to nie będzie miał przedmiotu z konkursu XD
1
@lukasbarca86
Człowiek nie wie czy ma się cieszyć, czy być smutny.
6
Z jednej strony zajebiście, że Real nie wygrał a z drugiej przegrał mi kupon :(
3
@Janiama Jeżeli ktoś mówi, że usunie konto to powinien to zrobić.
11
@Janiama "Środkowy pomocnik tak samo mocny musi być bez piłki jak i z piłką"
To czemu trenejro wpuszcza zawodników którzy są bezużyteczni z piłką?
2
@Barca1992 Do tego generalnie dąży technologia, aby odciążyć człowieka z czego tylko może.
0
@cules100pro To prawda, ale jakby nie wykręcił takich statystyk co teraz, to mówiono by, że z takim zapleczem sobie nie poradził.