sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe ile dostaniemy od PSG skoro mamy obronę jeszcze gorszą niż wtedy XD
0
O prosze Umtiti? Nie spodziewałbym się
1
@Jakchcesz Czyli mamy nigdy nikogo nie sprzedawać bo nie wiadomo czy Dembele kontuzji dostanie? Moim zdaniem, trzeba wymienić i Griezmanna jak i Dembele, za kogoś kto nam faktycznie dużo da w ataku.
0
@KamilZ To samo jest z Griezmannem. Niewidoczny 80 minut ale Messi mu poda, strzeli bramkę to zagrał dobre spotkanie. To juz nie chodzi ile on kosztował a ile on daje. Ludzie pisza, że broni i jest dobry w defensywie, okej spoko, ale nie kupilismy go żeby grał w defensywie.
1
@YoNoEntiendoNada A ile zysku generuje Ramos a ile Messi XD
4
@MesQueUnClub_87 Jakby nie było dobrą rozrywką, to by nie generowało takich liczb
0
@Bartek22 Bo nie dochodzi do tylu sytuacji co on. Chodzi mi o to, że piłki które Suarez wykorzystał i które nie są adekwatne do tych Griezmanna
0
@Bisz Oczywiście, też tak myślę.
0
@Bartek22 Ale co mi sie wydaje? Ile sytuacji już spartolił a ile razy zniknal na 80 minut, potem strzelił bramke i jest wychwalany jaki to on nie jest dobry i że odpalił xD
2
@Bartek22 Jak nie partoli to znika na 80 minut.
3
Przeciwnicy Suareza pisali, że cieszą się z jego odejścia bo oprócz 20 bramek partolił mnóstwo sytuacji. Ci sami ludzie piszą, że Griezmann odpalił partoląc tyle samo sytuacji co Urugwayo i strzelając mniej bramek niż on.
5
Koeman tak sie nie cieszył z gola 2;2 z Granada co teraz z Trinkaooooo
0
Griezmann to chyba na remis postawił u buka
0
@barcelonaLM Ale to nie jest tylko ten mecz a KAZDY
0
@eckov Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz ;PP
0
@Marcinss10 Kopał się po czole tak samo jak Griezmann ale liczby dawał tak samo jak teraz farncuz
0
@SiSenior Nie ma co się dziwić, młody dostał gigantyczne pieniądze a to potrafi zmienić mental.
0
@tbas Może Mingueza, ale to nawet i gorzej xD
1
@Janiama Czemu bez Messiego? Przecież już dość odpoczywał w tym roku.
0
@VamosBarca12 To zobacz sobie artykuł
0
@barcelonaLM Już masz
1
Esport3: Ansu Fati przed dwoma tygodniami przeszedł drugą operację kolana. Klub oraz sam zawodnik nie ogłosili oficjalnie tej informacji, ponieważ nie chcieli wywoływać żadnych medialnych sensacji w kluczowym momencie sezonu. Operacja nie przebiegła jednak pomyślnie i prawdopodobnie potrzebny będzie trzeci zabieg.
No to tyle z młodego w tym sezonie ;PPP
0
@Pyziol Suche statystki, które często zakłamują rzeczywistość
0
@klopx A Pedri wczoraj coś wykreował bo jakos nie przypominam sobie
2
W sumie zabawne, że chwali się Pedriego za prace w defensywie, gdzie Rakitic był za to wszystko jechany ;pp
0
@Barca_Big_Moment A co nie popełnił błędu i nie jest słaby bo w 2016 grał bardzo dobrze? Co to ma do rzeczy z jego aktualną dyspozycją. Czyli Messiego nie można nigdy krytykować bo kiedyś grał jeszcze lepiej?
0
@kaamil1910 Nie powalczy. Prawdopodobnie jak wróci Fati to będzie przymierzany do 1 składu na lewe, Messi to pewniak więc zostaje jedno miejsce dla Dembele/Griezmanna. Wątpilwe jest to, że Trincao ich wygryzie ze składu.
1
@tomFCB Long time no see
0
To co to teraz pora na Araujo
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD