1

@tbas Jak masz problem, to nie wchodź na tą stronę. Mamy płakać, że rywal stracił punkty? Piszesz głupoty, jak się nie uda to trudno, ale nie będziemy smutni, że Real bądź Atleti przegra kolejny mecz.

4

Szczerze, w tamtym sezonie miałem nadzieję, że bez kontuzji, Dembele w końcu odpali, a wychodzi na to, że jak gra ciągiem, to jest jeszcze gorszy niż był wcześniej.

0

@Krzychu83924 Nikt do niego nie podszedł to biegł. Zresztą mógł wcześniej podać do Dembele co biegł, za nim był tylko jeden obrońca a przed nim jeden stoper na środku, no ale Griezmann postanowił sobie strzelić ;D

0

@FanKFC To chyba inny mecz oglądaliśmy. Jakie on niby i kiedy zagrożenie stworzył?

2

@Encore Myślisz, że teraz coś znaczy dla piłkarzy, aby zbudować coś od zera, jeszcze w takim bagnie jakim jest Barcelona? On pewnie chce wygrać LM a nie być pośmiewiskiem.

3

Jakich starań nie można odmówić Griezmannowi? Jak zwykle nie widoczny i gdy nie ma wystawionej patelni to nie strzela, chociaż nawet i z tym ma problem aby wykończyć.

0

@Fake69 Chętni na kase

0

@budel17 No tak, byleby oni się napchali, a na zwykłych ludzi to wbite mają. Potem dadzą "podwyżkę" ludzie się nabiorą i znowu na nich zagłosują. Tak koło debilizmu się zamyka.

3

@tobiasson92 Jak chcą pozbyć się wirusa, to zamykaniem i otwieraniem wszystkiego, potem powtarzając ten proces, bo jest "trochę lepiej" nic nie wskórają.

4

Już się bałem, że nie skomentuje ostatnich wydarzeń.

4

@DonAndrzejos Jeszcze w rewanżu nas zaskoczą i PSG strzeli nam tyle goli, że nawet takiej liczby sobie nie wyobrażasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Coutinho007 Można tylko liczyć, aby Fati był tym samym piłkarzem sprzed kontuzji.

0

@Coutinho007 To tylko moja opinia, ale twierdze, że po odejściu Neymara i 1 sezonie Valverde, z braku skrzydłowego dał mu więcej zadań ofensywnych, Albie strasznie wywaliło ego i teraz uważa się za jakiegoś kolosa. Jesteśmy chyba jedyną drużyną, gdzie role skrzydłowych pełnią obrońcy i taki Griezmann xD

0

@LuisSalvano Chyba nie, ale były głosy, że może przyjść bodajże za darmo po sezonie. Chcą rewolucji, a pchają kolejnego dziadka do 1 składu.

0

@masa11 Właśnie skoro Ci zawodnicy się nie sprawdzają, to po co grać nimi na siłe. Ile razy człowiek by chciał zobaczyć w meczu ligowym, kogoś za Griezmanna na tym lewym skrzydle, bądź pomoc z Puigiem i Pedrim, aby przetestować nowe ustawienie.

0

@Coutinho007 Koeman to też wybitna jednostka. Przed przyjściem mówił, że piłkarze muszą grać na swoich pozycjach i gdy Griezmanowi nie szło na prawej stronie, to ten na siłe go pcha do 1 składu i dał go na skrzydło XD. Teraz gramy bez lewego skrzydła, bo sam mówi, że nie umie i nie zamierza dryblować, a na prawym śmiga kolejny Francuz, który jak chce dryblować to wypuszcza piłke 2 metry przed siebie i traci. O Napastniku to nawet nie wspomne bo Messi tam nie gra przez co nasz atak wygląda jak wygląda.

7

W sumie zabawne, że chcą tu Aguero a Suareza wywalili, aby skład odmłodzic. Jeszcze pisanie, aby pożegnać Messiego i w następnym sezonie rozpocząć budowanie składu od Griezmanna i Dembele w ataku. No XD kompletne dla was, żeby budować od tych dwóch francuzów nasz atak. Przecież oni nic praktycznie nie dają w ofensywie. Myślicie, że Griezmann nagle będzie nowym Messim po jego odejściu? Czy Dembele, który z roku na rok coraz gorzej gra(takie jest moje zdanie, bo w poprzednich 2 latach, chociaż potrafił kogoś minąć, zamiast wywalić sobie piłkę na 2 metry i ją stracić). Jeśli faktycznie ma się coś zmienić to trzeba pożegnać się z graczami, którzy "w końcu odpalą" i amigosami. Zapraszam do dyskusji.

2

@kryhaa Taaaaaaaaaaa, już widze jak ktoś wyzywa kogoś kto jest czarny na boisku. Na pewno zostanie to tam, przecież za taka odzywkę w strone Mbappe albo innego latynosa bądź murzyna, byłby ban do końca sezonu, bo by tak tą sprawe rozdmuchali

0

@VamosRakieta Nie no szanujmy się, finał aby wygrać trofeum to nie jest motywacja? To samo z półfinałem w PK, el clasico, mecz u siebie z Juve o 1 miejsce w grupie, czy też teraz gra o ćwierćfinał LM. Jakbyśmy grali LM i przegrali to też byłaby kwestia motywacji no cmon.

0

@VamosRakieta No dobra, ale uważasz, że na takie bilbao bądź seville jesteśmy bez szans, tym składem co mamy? Skład wypalony, ale nie wierze, że oni nagle są dnem i nie potrafią zagrać na miarę tych 2 drużyn.

1

@VamosRakieta Po prostu główny zarzut do Koemana na LR to to, że przegrywa taktycznie, każdy ważniejszy mecz, co niestety jest prawdą.

1

@SiSenior No tak, większość zawodników mówi, że zabije drugiego na ulicy XDD

0

@Baros1990 Ale czy widzew ma najlepszego piłkarza w historii i kilku innych topów na swoich pozycjach?

0

Zamiast narzekać na Busquetsa, to zadajcie sobie pytanie, czemu klub od paru lat nie sprowadził dla niego konkurenta. Nie oszukujmy się, żaden zawodnik od dawna nie miał szans posadzić go na ławce, nawet gdy ten gra tragicznie. Toć to wszystkie powody dlaczego drewniak gra dalej.

3

@Gaz Po prostu, Koeman chce grać z DM, a najlepiej ze składu to właśnie Busquets tam pasuje. De Jong jak grał, to nie wychodziło zbyt dobrze i w końcu dostał zadania z przodu aniżeli defensywne. O Pjanicu to chyba nie trzeba pisać, czemu nie ten nie gra.

0

@tristan87 Cieszy się, bo wie, że Messi po tym dwumeczu zdecyduje się na grę w Paryżu, aby z nim popykać przez x lat :D

1

@Kamileq96 adios

0

@barcelonaLM A skąd wiesz, że Norweg przeciwko lepszej obronie w LM, zagrałby świetnie?

134

@FDJ Biały to by dostal dyskwalifikacje na cały sezon za rasizm xd

8

Griezmann co narzekał niedawno, że drużyna nie rozmawia podczas akcji/meczu za wiele. To teraz jak Pique krzyczy, mówi co zrobić to ten mówi, aby przestał gadać XDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?