1

Fati - Messi - Dembele
Pedri/Puig - Busquets/Moriba - De Jong/Roberto
Alba - Araujo/Lenglet - Pique - Dest
MATS

Prawdopodobnie tak nasza 11 w przyszłym sezonie będzie wyglądać. Coutinho i Griezmannowi należy podziękować i przede wszystkim, zwolnić ich pensję. A wy jak myślicie, jak to będzie wyglądać po wakacjach?

32

@MarshallLAW Zagrał dwa słabe mecze? On zagrał tylko 2 dobre miesiące przez 2 lata, nawet nie można powiedzieć, że dobre,bo tyle ile sytuacji spieprzył przez ten okres to też hit.

0

@busquets5 Ocena w dół za podanie do tyłu w 43'.

0

@arasz1819 Zabolało?

0

@kuz No tak, najlepiej też zwalić wszystko na piłkarzy. Trener jest od tego, aby to jakoś poukładać, a z tymi lepszymi drużynami, jest laga na De Jonga i koniec taktyki.

0

@arasz1819 Post zobaczy więcej osób aniżeli komentarz. Jak tak bardzo uraziłem twoje ego, to nie czytaj tego ;D

8

W sumie zabawne, że ponad połowa LR uważa, że Koemanowi tak źle idzie, bo nie dostał żadnych transferów. Ludzie, on przegrał z każdym lepszym rywalem, oprócz słabego Juve z początku roku. Śmieszą mnie te wymówki po każdym przegranym meczu o coś, że to sezon przejściowy. Już niech nie przesadza, że ten skład co ma nie może powalczyć jak równy z równym z Sevilla, albo o SPH z Bilbao.

0

@Rewolucja123 A co ma powiedzieć? Sorry, nie umiem ich poukładać, niech mnie zwolnią w wakacje.

9

@ShawnC No tak, bo ten skład co mamy, nie może nawet powalczyć o SPH albo finał PK z Sevilla XD

1

@itmustbejoke Moim zdaniem, on jest coraz gorszy z każdym sezonem. Może taktycznie coś lepiej, ale z przodu masakra.

4

@BarcaInfo Ale jak to, przecież się skończył.

0

@cat_r37 XD ziomek, a czy ja kiedykolwiek robiłem jakąś analizę na tej stronie? Zamiast poświęcić jedną analizę De Jongowi, którego nie lubi, niech zrobi ją Dembele albo Griezmannowi, bo są gorsi jeszcze bardziej od swoich konkurentów niż De Jong od Pedriego.

0

@BarcaInfo Spoko, teraz ważniejsze mecze i jest to niemal pewne, że będą znowu w pierwszej 11 wychodzić, aż do meczu z PSG. Wtedy odpadniemy z LM i w końcu, będzie miał dobrą wymówke, aby dalej ich katować mówiąc, że walczą tylko o lige teraz XD

0

@cat_r37 A Griezmann, Dembele? Zagrali lepiej niż Trincao i Nazario? Czemu im nie robi analizy, a dlatego że zwyczajnie De Jonga nie lubi, jak sam kiedyś pisał.
Edit: Podobno Pedri nie kosztował tak mało, był gdzieś na stronie artykuł o tym ;D

0

@Rewolucja123 Czemu nie zrobisz takiej analizy z minusami szukanymi na siłę u każdego z pomocy? A dlatego, bo wtedy De Jong nie wyszedłby wcale gorzej, niż Pedri czy Pjanic/Busquets.

1

Ale że sciągnał Pjanica, który nie był wcale gorszy niż De Jong?

9

@Ratamahatta Nie, Valverde nie wyciągnął maksa, tylko forma mutant Messiego tuszowała większość problemów. Teraz, gdyby Messi grał jak wcześniej, to również tuszowałby większość problemów za Kumana.

2

@Rafalloxfcb AlE jEsT mŁoDy

0

Dobra obstawiamy, zmian w przerwie nie będzie, bo dla Koemana nasi dobrze grają, ale piłka nie chce wpaść.

1

Nie wiem, rzygam oglądając gre nazario. Już wolałbym grać w 10 niż z nim na boisku.

1

@JimMorrisonFCB A czy ja napisałem gdziekolwiek, że ma wyjść tylko młodymi?

2

@JimMorrisonFCB Nikt nie zna tego celu, nawet pewnie on sam. Dostajesz baty od każdego lepszego, tym samym składem, a wciąż go wystawiasz. Trener porażka, nie dość, że jedzony taktycznie przez większość, to gra dziadkami, kiedy wcześniej mówił, że trzonu drużyny, nie mogą stanowić tacy piłkarze.

1

@JimMorrisonFCB To może niech grają do zasranej śmierci, nawet jak będą po 10 bramek dostawać. Skąd wiesz, że będzie gorzej, dopóki nie sprobujesz.

1

Mam pytanie, czemu Koeman sam mówi, że to sezon przejściowy i nie ma szans na trofea, a gdy idzie tragicznie i dostają 1:4 od PSG to nic nie zmienia w składzie?

0

@lukaszbarca15 Chętnie zobaczę te osiągnięcia Lewego, czekam ;D

2

@xBoMBoWiECx W Prime Lewy nie ma podjazdu do Suareza w najwyższej formie, takie są fakty.

0

Czyli znowu Pedri albo zamiana w 80 albo full time XD. Czemu on mu nie da nigdy odpocząć? Przecież on rozegrał prawię wszystko co możliwe, gdzieś była statystyka nawet, że gra najwięcej.

11

@cracker Szkoda, że Smokowski zaczął coś gadać i Borek nie miał szansy odpowiedzieć na to, bo pewnie by czymś głupim palnął.

1

@IronSanHybrid Dzieki ;D

3

@IronSanHybrid Wiesz może, w której minucie to było, bo chciałbym zobaczyć minę Borka po tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?