sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MatiFCB2000 Z dystansu wali z prawej, zresztą skoro jest obu nożny, to czemu nie dać lepszego komfortu komuś innemu, jak dla niego to bez różnicy.
3
Generalnie nie wiem czemu nie wystawić Dembele na lewym skrzydle, skoro on ciągle strzela praktycznie z prawej nogi. Zamiast Griezmanna to wtedy Trincao na prawe, aby nie dublować pozycji z Messim, no ale oczywiście, Koeman lubi dużo gadać, a potem robi tak jak reszta ;p
0
@Encore No nie wiem, Andre Gomes długo wytrzmał.
0
@kuz A myślisz, że po każdym przegranym meczu z lepszą drużyną co ma powiedzieć. Przecież nie powie, że to jego wina, że złą taktyke obrał. Generalnie zauważyłem, że mówi co innego po wygranych z środkiem tabeli, a o sezonie przejściowym głównie wspomina po przegranych z górną półką.
0
Myślicie, że Lewy dobije do stu goli w LM?
2
@PatrykBarca Ale nie pisz tak o najlepszym piłkarzu świata, bo Cię zjedzą XD
0
@Coutinho007 Bez przesady, rozumiem, że chcielibyście żeby był jak Kimmich, no ale niestety to jeszcze nie on. Ostatnio każdy gra w pomocy jak Andre Gomes, więc nie wiem czemu, tylko go zaliczasz do tego grona.
0
@Ghazul3293 De Jong gorszy od Pedriego w tym sezonie i Busquetsa? No chyba nie.
0
@xBoMBoWiECx Łatwo teraz tak mówić. Skąd mieliśmy wiedzieć, że Lenglet okaże się jeszcze gorszy niż Umtiti, a Pique się połamie. Zresztą, gdyby nie De Jong w pomocy, to byśmy grali potężny duet Pjanic-Busquets. Wtedy dopiero byś napisał, że żałujesz 85 mln na De Ligta, zamiast na De Jonga.
0
@RufinzKatalonii Każdy szuka jak może swojej perełki na lata.
0
@Explode Zaczniemy w następnym sezonie budować pod niego atak to odpali ;D
0
@cules100pro No to chyba przestrzelony transfer.
1
@RufinzKatalonii Dembele od 4 lat ma odpalić w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Może ktoś ogląda albo się interesuje grą ATM i wie. Spłaca się transfer Felixa za ponad 100m?
1
@Tomek54321 Tak tak wiemy, Messi jest problemem Barcelony. To on stopuje Griezmanna i Dembele, przed strzelaniem, a pomoc przed kreowaniem XD
2
@Gall Oglądnij sobie dokument o Komendzie, jak go traktowali.
0
@Ojciec5tkidzieci Aaa mój błąd, nie przeczytałem uważnie.
0
@Ojciec5tkidzieci To przez to, że każdy 16 latek piszę, że ma depresję i przez to, ludzie zaczęli uznawać to za taki "mem".
0
Ej tak szczerze zapytam, kogo rozwinął Koeman w Barcelonie jako trener?
5
@chavez Oczywiście, że tak. Najlepsze są posty, gdzie pisze życzenia i na końcu jest napisane "reszta życze na pw". Skoro już składa na pw to po co pisze post XD
0
Niech się skieruje, ale do dymisji.
0
@Survier bO mUroWaLi
0
Tu potrzebny trener z jajami jak Enrique, co będzie stawiał na swoim, nawet jak ma się skonfilktować z Messim. Ostatni trenerzy, to wołali do niego proszę pana i pytali o jego zgodę. Koeman jest takim typem, że mówi jedno, a robi drugie.
0
@Nihas Neymar przeprowadzi remontade, a nie czekaj...
0
@KacperVEB Jakbym obstawiał to minimum 5 dostaniemy
0
@D10SLEO Ja po prostu wiem, że oni nie wiedzą i wyjdą na ten mecz bez żadnego zapału. Po pierwszej bramce, totalnie im się odechce, a na pewno nie będą grać z zaangażowaniem, żeby dostać jak najmniej, tylko będzie im to obojętne.
1
Tak szczerze, ile obstawiacie, że dostaniemy w Paryżu, bo ja się boje, że wyrwiemy dwucyfrówke w dwumeczu.
5
@VenoM Najśmieszniejsze były wypowiedzi Koemana przed prowadzeniem Barcelony, czego to on by nie zrobił, że trzon zespołu to "dziadki" i powodzenia, a teraz robi to samo co poprzednicy.
0
@gbarca Bo powie potem na konferencji, że wysawił najsilniejszy skład i nie jego wina, że przegrali.
0
@Janiama "Ale zdarzało się że to mój zespół musiał się bronic cały mecz na własnej połowie. To są takie mecze gdzie nie potrzebujesz trenera. "
"Przestańcie wreszcie robić z piłkarzy jakiś frajerów którzy bez trenera nie wiedzą co mają robić na boisku."
To jest oczywiste, że wiedzą co mają robić, jeśli trener im powie założenia taktyczne. Od czego jest trener jak nie od tego, żeby przekazać piłkarzom taktykę na mecz? Po co się trenuję do danego meczu? A no po to, aby przetrenować pewne założenia taktyczne i na boisku je wykonać.