1

Ludzie myśleli, że Pique będzie musiał walczyć o 1 skład po powrocie z kontuzji, gdzie to było wiadome, że będzie podstawowym wyborem Koemana. Tak naprawdę, w czym będzie musiał wybierać to Lenglet czy Araujo na drugiego stopera.

0

Ale by było jakbyśmy wygrali 4:0 i w rewanżu Neymar prowadzi PSG do zwycięstwa 6:1.

0

@masq No i co że robił. Brejłejt też się stara i jego już Ci nie szkoda?

0

@LeoMessi1994 Achh i ten bieg Enrique po 6 bramce

1

@wierbafcb I kto za niego?

4

Ostatni raz czekałem tak na mecz jak graliśmy z Liverpoolem u siebie. Oby dzisiaj było tak samo i 3:0 dla nas ;D

1

@JimMorrisonFCB Powodzenia ;D

0

@BarcaInfo Wyglądało to dość ciekawie, bo wtedy prowadziliśmy bodajże 2 bramkami. Busquets będzie grał dopóki nie złapie kontuzji, a sam De Jong lepiej się czuje atakując niż przejmując role Hiszpana. Nawet jak grali razem uzupełniając się, to nie wychodziło to najlepiej.

0

@FanKFC Ja przestałem, odkąd nie krążył w sieci filmik, jak śmiał się z bodajże bezdomnego, że nie może zrobić kilku pompek za ileś $

0

@Mroziu A Neymar przypadkiem nie przyjechał z całym zespołem?

0

@draxidox Nigdy nie jest za późno, ba nawet większość osób zaczyna w twoim wieku ;D

0

@Gall Jestem fanem Puiga, ale aż tak oderwany od rzeczywistości nie jestem. Chodzi mi o to, że ludzie chcą, zeby Busquets był out ze składu, gdzie bez niego nie byłoby wcale lepiej.

3

Ja nie wiem, czemu ludzie dalej się łudzą, że Busquets będzie rezerwowym. Nie ma żadnego innego gracza na poziomie, żeby go zastąpił. FDJ woli bardziej atakować i wchodzić w pole karne. Rzucenie młodego Pedriego na jego rolę to też samobójstwo. Koeman się uparł na pomoc FDJ-Busquets-Pedri i tak zapewne będziemy wychodzić na ważne mecze do końca sezonu.

0

@jeyx77x Wiem, wiem, że Griezmann był wiodącą postacią, ale mój komentarz odniósł się do braku impactu Mbappe w reprezentacji.

0

@kuz Też się bałem tego meczu, głównie przez Neymara, bo nie oszukujmy się, to co on by zrobił z Mingueza to głowa mała. Teraz gdy wypadł, nie ma głównego rozgrywającego, nawet Veratti nie zagra. Szczerze, moim skromnym zdaniem, wychodzimy przynajmniej w tym pierwszym meczu na mocniejszego faworyta. Jedynie co może nam popsuć wszystko, to wylew obrony, co jest bardzo prawdopodobne.

0

@amanter Może gdyby nie kontuzję, ale na tą chwilę Mbappe jest o wiele lepszym zawodnikiem. Nawet jakby wystawić ich na liste transferową, to każdy chętniej przyjąłby Mbappe do siebie aniżeli tego drugiego.

6

@kuz Już nie pamiętasz MŚ, gdzie sam praktycznie wygrał mecz vs Argentyna? Jak on jest przehajpowany, to nie wiem co sądzić o Dembele, któremu co chwile piłka na 2 metry odskakuje przy dryblingu. Dla wielu jest to zbawca ataku Barcelony, gdzie na tą chwilę nie dorównuję Mbappe. Zresztą, gdzie on ma strzelać jak nie w lidze francuskiej, skoro tam gra?

0

@kuz Mbappe przereklamowany? xD Żebyś się nie zdziwił jak dwójkę sam wciśnie jutro.

0

@kaamil1910 Treningi to nie to samo co mecz. Wątpliwe strasznie, że wystąpi od początku po takiej przerwie, zresztą Koeman pewnie wie jak to jest i nie zaryzykuje.

6

Nie tak dawno, strasznie wyśmiewany i tragiczny Arsenal, ma już tylko 6 pkt mniej niż wielki Liverpool xD

0

@mercurial2000 Przeciez mamy już swoją "9"

0

@Jakchcesz Cou to raczej totalny pewniak. Nie wiąże z nim żadnej przyszłości w tym klubie, miał dostatecznie dużo szans już. Umtiti to kolejny, którego bym się pozbył, tylko pytanie jest, kto będzie go chciał po ostatnich wylewach i jego problemach z kolanem. Ciężko też aby Griezmann albo Dembele, który prawdopodobnie przedłuży umowę, a wiąże się z tym większa pensja, siedział na ławce z takimi zarobkami. Nawet ich ego może na to nie pozwolić. Oczywiście nie nastawiam się, ale liczę na jakieś transfery na ławkę, jeśli można to tak nazwać.

0

@Jakchcesz Osobiście myslę, że nie zrezygnują z Dembele i jak przyjdzie Laporta, to żeby zwolnić pensję, kogoś z tej dwójki się pozbędzie.

Fati-Messi-Dembele
Pedri/Puig-Busquets-De Jong

Zapewne tak będzie wyglądać nasz atak i pomoc. No chyba, że Fati po kontuzji to będzie cień piłkarza którym był, to zostanie Griezmann.

0

@Jakchcesz Ale wiesz, że po kontuzji, Ansu będzie przymierzany na pierwszy skład, a wtedy gdzie Griezmanna wciśniesz?

3

@Michael24 Może przegrajmy od razu, żeby nie było presji w rewanżu co?

1

@Puyolex No to po co tam odchodził skoro wiedział jak oni grają?

1

@Marcel99 A tutaj szans nie dostawał? Nie nadaję się kompletnie do nas do zespołu i lepiej dla nas jak i jego, żeby odszedł.

0

@Homeopata8989 Też mam nadzieję, że w końcu ktoś przerwie hegemonię Juve.

0

@Ghotti Messi co rusz wykłada piłki meczowe, a jak nie daj boże tylko jedną taką jak Griezmann to jest jechany xD

1

@VamosRakieta Oprócz tego podania, co zrobił w tamtym meczu? Bo ja nie przypominam sobie, aby w ogóle brał udział w grze ofensywnej. Właśnie tyle nam Griezmann daje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?