sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO To nie jest tylko jeden zły turniej.
0
@Homeopata8989 A na końcu i tak... wygra Juventus
1
@VamosRakieta Zobaczymy mecz z lepszym rywalem czyt. PSG już we wtorek. Z Sevilla był znowu niewidoczny cały czas. Nawet w takim pojedynku ze słabym rywalem, praktycznie nie istniał w ataku.
0
@Borneo To jest aluzja mordo ;d
3
A mnie trochę ta Neymara kontuzja uspokaja i myślę, że to zaważy nad tym, że przejdziemy PSG. No chyba, że będzie taki wylew w obronie co jest pradopodobne, jak Argentyna na mś i Mbappe właduje dwie szybkie i dobranoc.
1
@Jakchcesz Wzajemnie, miłego wieczoru :DD
1
@Jakchcesz Czaje czaje, jednak każdy ma własne kryterium oceniania ;P Pozdrawiam
0
@Roobo Przyzwyczaj się do tego, umniejszanie Puigowi będzie tu powszechnym zjawiskiem. Narzucili na niego takie wysokie oczekiwania, że jak nie strzeli bramki i nie będzie miał asysty co mecz to będzie średni mecz.
0
@Jakchcesz No właśnie, a ja Ci odpisałem, że w moim mniemaniu nie były to żadne fajerwerki. Gdyby Trincao nie dobił tych piłek to zapewne na LR byłby jedzony. Griezmann, gdyby nie ostatnia piłka Messiego, gdy ten zaliczył asyste, również były zjedzony. Podsumowując, gdyby nie Messi ich ocena strasznie by spadła.
1
@MontelQ Guardiola kupuje, Klopp wychowuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Jakchcesz "Trincao 2 bramki, Griez 2 asysty. Co tam ktoś mówił że nasz atak oprócz Messiego to żart? :)"
Jak można odebrać te słowa inaczej niż to, że zagrali przynajmniej dobrze
0
@Jakchcesz Nie mam po co, skoro zagrali wybitne spotkanie w twoim mniemaniu ;p
0
@Jakchcesz Twierdzisz, że bardzo dobry mecz zagrali? Jak tak, to ja już się nie będę wypowiadać.
2
@Jakchcesz Przecież Griezmann cały mecz prawie nic nie grał. Trincao coś próbował ale nie wychodziło. Tak jak pisali wyżej, zobaczymy nasz atak oprócz Messiego z PSG ;D
2
@Jakchcesz Gdyby nie Messi to by nie mieli tych liczb XD
0
@kuz Nie chciał żeby było na niego XD
0
Jeśli myslicie, że już wygraliśmy, to dajcie czas aby Umtiti z Ląngle pokazali co potrafią
0
@Mario96w ok boomer
1
Przecież to jest kpina, linia narysowana trochę nad łokciem i spalony. Gdyby strzelił tą częścią bramkę to by było, że niezgodnie z przepisami
0
@Mario96w A ręka strzelasz, żeby był spalony?
0
@BarcaInfo Pewnie rękawek wystawał XD
1
Var teraz musi specjalne linie zrobić aby udowodnić spalonego, dlatego to tyle zajmuje aby powtórke pokazać XDDDD
0
@kaamil1910 Niestety, nawet jak Pedri dalej tak samo będzie grać to ma zapewniony 1 skład ;pp
0
@Bobo25 Nie chodzi o upokorzenie, ale im tak ego wywaliło po wygranej LM, że to szok. Głównie dlatego teraz dużo osób cieszy się, jak przegrywają.
0
@Hrzan Wypowiedź była o Dembele więc głównie na nim się skupiłem. Oczywiście, że w porównaniu do Griezmanna czy naszego Nazario to jest o niebo lepszy niż oni w moim mniemaniu. Z tym progresem to nie jestem pewny, na pewno jakiś jest, ale nie ogromny. Dalej bazuje na swojej szybkości wypuszczając piłkę, która mu zwykle odlatuje na 2 metry. Można doszukać się poprawy w ustawianiu i lepszej defensywie.
0
@VenoM Tylko zapytałem, stąd ten znak zapytania na końcu. Twoja wypowiedź odczułem jako usprawiedliwienie dla Dembele, że nie gra jak Neymar albo podobnie przez słabszą drużyne.
0
@NaFazieHitman Messi też traci a ile daje w porównaniu do Dembele. To samo z Neymarem, każdy ofensywny gracz, będzie tracić piłki. Tylko w porównaniu z tą dwójką, Dembele wypada słabo ze swoją grą
0
@LuisSalvano Też pałam sympatią do niego i jestem tego zdania, żeby grał na tym DM dopóki nie będziemy mieli nominalnego zastępcy dla niego ;pp
0
@LuisSalvano Chodziło mi również o innych, np. Busquets, którego LR uwielbia ;D
1
@LuisSalvano Tylko, żeby to nie były czystki na zasadzie, wywalimy wszystkich w zamian za nikogo. Już mamy przykład po Suarezie. Lepiej było go już zostawić na ten jeszcze jeden sezon.