sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@socha A czy ja napisałem, że nie widzi? Napisałem, że nawet trener daje takie wywody na konferencji.
0
@SonBarcaGoku No tak ma grać już w tym klubie nawet jak będą w 2 lidze. Wiadomo, że najlepszy piłkarz świata, chcę się liczyć co rok w walce o jakiś puchar.
7
Dziwicie się Messiemu, że chce odejść, skoro nawet trener na konferencji mówi, że ta drużyna nie jest w stanie rywalizować o trofea. Chłopak ostatnie lata chcę sobie pograć na najwyższym poziomie, w drużynie, która aspiruje do wygrania wszystkich trofeów.
0
@Borneo Ile cierpliwości, to juz jego 3 sezon i wciąż tak samo gra.
36
Andrés Iniesta: "Riqui już kolejny rok pokazuje, że ma w sobie to coś, ma DNA Barçy. Moim zdaniem to jest odpowiedni moment, by trener rzucił go na głęboką wodę. Jestem pewien, że się odnajdzie i nie zatonie. Dojrzał i jest już na to gotów."
2
@Kidd A kim jest sąd jak nie człowiekiem? Ma tylko specjalne prawa do wydania wyroku. Żyjemy w systemie, który pozwala na odbycie kary i wrócenie do świata jako niewinny tylko dlatego, bo ktoś posiedzi pare lat i myślą, że się zmieni. O jaki zadośćuczynieniu jest mowa, kiedy siedzi sobie w celi za napad na kobiete w ciąży i liczne inne przestępstwa.
0
@Kidd A jak napadał w domu bezbronne kobiety to było w porządku? Wtedy nie było tragedii żadnej?
8
@Janiama Przecież Szymański gorzej by sobie radził niż Andre Gomes. Puig jakby odszedł zapewne też by grał w gorszym zespole, ale na pewno lepszym niż Dynamo Moskwa. O technice nawet nie ma co pisać, bo Puig jest kilka pięter wyżej. Ogólnie nie wiem w czym Szymański ma być lepszy niż on, tylko dlatego bo gra więcej minut w seniorach w gorszym klubie?
1
@BarcaInfo TaKi z NiEgO kApItAn. PoWinIeN IśĆ dO sZaTnI rAzEm Z dRuŻyNoM i Im PoGrAtUloWaĆ zWyCiĘsTwA.
0
@Gall Wiec policz i mnie oświeć.
3
@Pilka_jest_okragla Sam sobie wypracował? On po prostu przyjął piłke i pobiegł prosto
0
@jakub1906 Co nam da 50mln z coutinho skoro mamy ponad 900mln długu? XDDD
3
@Janiama Nie wiem co próbujesz udowodnić, Trincao powinien podać Messiemu. Na stop klatkach zawsze można coś znaleźć, ale pamiętaj, że przeciwnik nie wie co ma w głowie Portugalczyk i z całą pewnością tak szybko by nie zareagowali jak piszesz.
Jak miał podać gdy ustawił sobie piłkę do strzału? A no właśnie, nie powinien tak sobie piłki ustawić toć to tyle.
5
Co ten chłop zrobił XDDDDDDD
0
Imo Fripo do zmiany w przerwie i ciśniemy dalej
0
Ale nam się De Jong rozstrzelał hehe
0
@Murazor No i potem dzieci mówią, że Barca wychowuje. Guardiola to tylko potrafi kupić piłkarzy za grube mln, to nic dziwnego, że wygrywa PL. Sęk w tym, że Barca kupiła za tyle mln piłkarzy i wciąż grają jak grali po odejściu Neya.
3
@Prezes_sycylijczyk Rozumiem, że boli Cię wielki Guardiola i masz jakiś jego kompleks. Trener zawsze robi transfery po przyjściu do nowego klubu. Kupuje graczy, którzy mu pasują i tyle.
2
@Prezes_sycylijczyk Jak nie?
Arda Turan- 34 mln €
Aleix Vidal- 17 mln €
Andre Gomes- 37 mln €
Paco Alcacer- 30 mln €
Samuel Umtiti- 25 mln €
Lucas Digne- 16.5 mln €
Jasper Cillessen- 13 mln €
Phillipe Coutinho- 145,00 mln €
Ousmane Dembélé- 130,00 mln €
Paulinho- 40,00 mln €
Nélson Semedo- 35,70 mln €
Gerard Deulofeu- 12,00 mln €
Yerry Mina- 11,80 mln €
Malcom- 41,00 mln €
Clément Lenglet- 35,90 mln €
Arthur- 31,00 mln €
Arturo Vidal- 18,00 mln €
Antoine Griezmann- 120,00 mln €
Frenkie de Jong- 86,00 mln €
Miralem Pjanić- 60,00 mln €
Neto- 26,00 mln €
Martin Braithwaite- 18,00 mln €
Júnior Firpo- 18,00 mln €
Pedri- 8,00 mln €
Trincão- 31,00 mln €
Sergiño Dest- 21,00 mln €
Co daje nam UWAGA: 1052 mln €
Masz rację, nie zrobiliśmy transferów za 800 mln, tylko za więcej i wciąż z City Guardioli możemy rywalizować, ale w Fifie.
3
@Prezes_sycylijczyk A Barcelona za ile buduje i się wybudować nie może?
0
Ale bym sobie nie poczytał jednego dnia o polityce. O wy też?
0
@lukaszbarca15 Właśnie nie próbuję, tylko staram Ci się pokazać, że statystki statystykami. W jednych lepszy jest Ronaldo a w drugich Messi. Tyle.
0
@lukaszbarca15 Widzisz, szukasz statystyk, które są Ci na rękę, tak samo jest z tymi rankingami.
PS. Po ile Messi i Ronaldo mają MŚ?
0
@lukaszbarca15 Ile CA ma Messi a ile EURO ma Ronaldo?
0
@Tomo_95 Ale ja nikogo nie bronie, po prostu twierdze, że można znaleźć ranking w którym Messi blednieje przy Ronaldo, toć to tyle.
0
@lukaszbarca15 Szkoda, że te bramki i asysty nie przekładają się na trofea w LM, a Ronaldo już tak.
0
@PatrykBarca Uważam Messiego za najlepszego gracza w historii, ale tak dyskryminujecie Ronaldo i jego osiągnięcia, że aż głowa mała.
0
@lukaszbarca15 Nie mam na tyle czasu aby szukać, na pewno jak poszukasz w internecie to znajdziesz ;D
0
@FC1899Barca Tak, zgadzam się, ale np. pokazać bramki w lm od 1/4 to Messi już tak dobrze nie wypada przy Ronaldo. Łatwo manipulować rankingami, bo pokazujesz to co chcesz, aby ludzie zobaczyli.
4
@FC1899Barca Nie żebym się czepiał, ale na pewno znajdziesz taki "ranking" z innymi statystykami, gdzie Ronaldo będzie górą.