sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker No dlatego piszę, że na ten moment PSG to lepszy wybór niż Real. Po co ma przechodzić teraz do gorszego zespołu?
0
@Zoker To tak samo jakby porównać Messi z City> Barcelona bez Messiego XD
Z dupy porównanie. PSG z Mbappe jest o wiele lepsze na ten moment, niż Real byłby z Mbappe.
0
@barteq Oby jak najwięcej osób z pierwszego składu
0
@deyna2018 Tak, zagrajmy całą akademią bo nie będzie gorzej. Może weźmiemy Umtitiego na kapitana, aby pograł sobie z młodzikami co?
0
@Danchos Próbować budować zespół na Griezmannie na lewym skrzydle to totalne nieporozumienie, w ogóle, że on tam gra to jest katastrofalny błąd. Dembele to imo kolejny jeździec bez głowy, przynajmniej w tym sezonie. Zaryzykuje, że w tym sezonie gra najgorzej z wszystkich w Barcelonie, no może poza pierwszym. Tej dwójki powinniśmy się pozbyć, a nie budować trzon zespołu na nich.
12
@Zoker Czemu porównujesz Real z Mbappe do PSG bez niego XD
Na tą chwile PSG z Mbappe> Real z Mbappe
1
@barteq Czyli mamy nie grać Messim w 1 składzie skoro i tak odejdzie? To może wywalmy pół składu, bo zapewne nie tylko on się z nami rozstanie i zostaniemy z nikim
0
@Hrzan Jak nikt sie nie drze jest źle, jak sie drze jest źle XD
0
@Thomas99PL I co z tego, że nie zagrał wybitnie. Griezmann jak zagrał? Cały skład zagrał mizernie. W końcu ktoś mówi na całe boisko co mają robić, tak jak Griezmann płakał w wywiadzie, tak teraz mówi, żeby sie uciszył. Hipokryta lvl max.
3
Griezmann to jest jednak łeb, narzeka, że za mało rozmawiają podczas akcji, a gdy Pique mówi co robić, ten mówi żeby sie zamknął XDDD
Po sezonie sprzedać i zapomnieć
1
Mbappe wczoraj dobrze zagrał, ale tak sie teraz ludzie spuszczają nad nim, że to szok. Z nami to by nawet obraniak strzelił bramkę. Rozumiem pochwały za hattricka itp. ale vs nasza obrona, to imo jednak aż takiego wrażenia nie robi. Można nawet stwierdzić, że było to do przewidzenia.
1
Pamiętajcie słowa Enrique:
Jeśli PSG strzeliło nam 4 gole, to my możemy strzelić 6.
1
W sumie śmieszne, że Koeman mówił, że piłkarze powinni grać na swoich pozycjach, po czym Griezmann gra na lewym skrzydle XDD
0
@Janiama Z Neymarem byli by gorsi XDDDD My się módlmy abyśmy w rewanżu z nim nie dostali dwu cyfrowki
2
@Rewolucja123 Chyba inny mecz oglądaliśmy jak Griezmann był jednym z najlepszych w 1 połowie
1
Nie trzeba zagrać perfekcyjnie. Wystaczy chcieć, trzeba już podziękować Griezmannowi i spółce.
4
No to teraz 6;1 wygrywamy w rewanżu i potem dostaniemy znowu manite. Tak to już się żyje w tej Barcelonie
0
Jedyny pewniak po tym meczu to to, że Messi odejdzie. Szkoda, bo bez niego to będzie wyglądać jeszcze gorzej.
0
@Shear007 Jest potężne duo francuskie
0
@Mathoue Ugramy ale manite
0
Zmiany beda ale w 88 jak z Sevilla
0
No to tyle z naszego sezonu
5
Oni oddadzą kiedys strzał czy beda chcieli wejsc do bramki. BOZE JAK TO IRYTUJE
2
@Gregsky10 No w ostatnich meczach pokazał, jak sobie radzi. Co ty za głupoty teraz pleciesz
0
Nie moge oglądać dłużej Griezmanna.
0
Czemu ten Griezmann nie podał do wychodzacego na pozycje Dembele?????????????????
0
MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSI
1
FREEEEEENKIE1!!!
9
BLAUGRAN ALVEEEENT!!!
0
@Bunk420 Serio wolisz Mingueze na PO zamiast Desta? XD