sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1922 No tak, lepiej sobie robić nadzieję, jak w pierwszym meczu, po czym zostać znowu upokorzonym i wylewać swoje żale, że kazdy do sprzedania.
3
Widzę, że są już głosy, że mamy szanse odrobić straty z PSG. Powiem wam, że ja na takie coś drugi raz się nie nabiorę. Po meczu znowu pewnie będzie wylew, aby sprzedać każdego i od następnego sezonu Xavi na trenera. Cieszyłbym się, jakbyśmy chociaż gola strzelili i nie dostali trzech w zamian, a wy o awansie mówicie.
0
@Firestone No tak, bo jak grają 120 min, to mogą grać g*wno.
1
@Rewolucja123 Griezmann out a nie Dest, kompletnie bezużyteczny jak zwykle, nie powinien się dziwić, jak nastepny mecz zacznie znowu na ławce.
0
Naprawdę, nie widzę możliwości zostania Griezmanna w Barcelonie na nastepny sezon. Wróci Fati i Francuz będzie 4 wyborem w ataku, co jest śmieszne mając taką pensje.
1
Wow, ale to oni potrafią oddać strzał zamiast wejść do bramki?
0
Już wiecie, czemu Griezmann był na ławce w ostatnich 2-3 meczach?
0
@lukaszbarca15 Oj tak, dopiero gdy zakończą kariery, uświadomimy sobie, jacy dobrzy naprawdę byli.
11
@Quavosk Ale robi to tak jak nikt inny i mija 5 rywali jak chce.
1
@Mns21 3:1, 4:2 dla PSG
1
@Jakchcesz Nie wiem po co to komentujesz, skoro Cie to nie interesuje, tylko wylewasz swoje żale pod postem. Omijaj i tyle.
3
Jak Firpo nie cieszył się z jakiejś bramki, gdy szedł przy linii bocznej, to były głosy, że pajac i takch tu nie chcemy, a jak Puig szczęśliwy, to teraz są głosy, że udaje XD
1
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
De Jong z Pedrim na tle Busqutsa strasznie słabo, nie wiem czemu nie wpuścił Puiga w 60 zamiast Pedriego.
1
Brawo Pedri, po co strzelać
0
@BarcaInfo Błąd to jest zmiana Busquetsa, teraz kompletna dziura w środku
0
@PatrykGhost Sam na sam, to byłaby czerwona gościu xd
0
Jak to możliweeeeee
0
@Jakchcesz No nie rozpędzajmy się, że najlepszy w tym roku. Miał jeden dobry miesiąc i tyle z niego pożytku, zresztą już 2 sezon...
1
@LuisSalvano Też się ekscytuje, ale wiem, że nie będzie to, to samo spotkanie, które wygraliśmy.
0
Szczerze nie nastawiam się teraz, tak jak przed pierwszym meczem z PSG. Jak się uda to fajnie, jak nie no to zostanie tylko liga.
6
@MarshallLAW A co mnie obchodzi teraz Dembele czy Coutinho? Najlepiej napisać, że zespół gra źle, to akurat jemu można wybaczyć. Co z tego, że reszta kariery to pasmo sukcesów? Liczy się tu i teraz. Transfer kompletnie nie trafiony, nie spłaca się, nie daje w ogóle opcji do ataku na lewym skrzydle.. Bardzo dobra decyzja Koemana, żeby spróbować kimś innym, bądź innym ustawieniem.
5
@kolo123 Puig jest jakoś "ograny", a wystawiając młodego na tak ważny mecz, może pod wpływem stresu, znowu walnąć taką gapę.
5
@kolo123 Jak walnie jeszcze jeden taki błąd jak ostatnio, to zobaczymy, czy będziesz pisał prawidłowo.
0
@Pawel13sz Przecież my nie mamy pieniędzy na takiego Halanda. Może Laporta coś wymyśli, no ale jak mówię, trzeba zwolnić najpierw dwie ogromne pensje i sprzedać ich za minimum 40-60 mln za jednego.
0
@eckov Jak chcemy już budować kadrę na lata, to bezsensu aby teraz przychodził Aguero, nawet jak będzie mógł przyjść za darmo.
0
@Coutinho007 Dodałem tych, co najprawdopodobniej, będą walczyć o 1 skład. Mingueza nie jest zawodnikiem na pierwszą 11, to samo Trincao nie wygryzie Dembele.
0
@Pawel13sz Oczywiście, ale raczej to będą transfery na mocnego rezerwowego.
1
@Rewolucja123 Ja też, no ale kto za niego może być. Raczej jakiegoś "mocnego" transferu na skrzydło nie dostaniemy. Sam Laporta mówił, że nie chce pozbyć sie Dembele.
1
@barcelonaLM Coutinho i tak nie gra, a teraz moim zdaniem, lepiej sobie radzimy bez Griezmanna.