sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke Dobrze, ze jest zmęczony oglądania jak czarni zostają zabici przez policjantów, bo jak biali, to jest już spoko i nie jest zmęczony XD!!!!!!!!
0
@marcin62 No ale co, mieliśmy nie zmieniać ustawienia, bo robił malutki progres i wałkować 433, które z naszymi zawodnikami, nie ma racji bytu?
0
@norbi77 Dokładnie, na każdym kroku to oni robią z siebie ofiary i szukają rasizmu tam gdzie go nie ma. Przykład? Ostatnie zachowania czarnych w piłce nożnej, schodzą sobie z boiska, bo według nich zostali obrażeni na tle rasistowskim. Gdyby biały tak postąpił, to media by go wyśmiały, a liga wlepiła karę za takie zachowanie.
0
@Sempre Po co piszesz o tym co było z nimi kiedyś? To jest teraz powód, aby robić z nich bohaterów i odwracać sytuację, aby na siłe robić z nich kogoś dobrego? Kiedy czarni czarnych brali jako niewolników, ale to już jest w porządku, ale jak biały tak robił, to wielkie oburzenie i rasizm. Nie ma żadnego usprawiedliwienia, że teraz popełniają przestępstwa tylko dlatego, że kiedyś mieli gorzej.
0
@lucca87 No widać jak Liverpool jest najlepszy w swojej lidze.
26
@Chwytak Zaraz Ci ktoś napiszę, że teraz tacy są, bo już nie mogli wytrzymać tych wszystkich lat znieważeń i teraz dają upust swoim emocjom ;PP
7
@itmustbejoke No właśnie, tylko te dwa kluby przez szejka, a nie 15 przez superlige.
29
@itmustbejoke No nie. Kluby z superligi totalnie by odjechały finansowo i jak Pique mówi, te słabsze kluby straciłyby na wartości.
1
Koeman o ławce podczas finału:
"Jeśli w rozgrzewce, ter Stegen zostanie kontuzjowany, trzeba umieścić w drugiego bramkarza. Jak drugi Bramkarz dostanie czerwoną kartkę to nie mam kolejnego Bramkarza. Dla mnie to zbyt duże ryzyko."
4
@Ronaldinho10VB Ale koszykówka a piłka nożna to dwie inne dyscypliny. Umtiti poświęcił swoją kariere, aby wystąpić na MŚ i raczej wątpie, że żałuje, bo je wygrał. Praktycznie każdy piłkarz wolały wygrać MŚ niż jakiś puchar z drużyną.
0
@Ghazul3293 Ale mieliśmy odmładzać kadre, a nie brać kolejnego dziadka, co ciągle jest na L4 i liczyć, że albo odpali, albo stracimy znowu dużą kasę na jego pensję.
3
@kamilop Super, mogliśmy zostawić Suareza i liczyć, że odpali.
15
A Polsat wykupił prawa do LM XDDDDD
0
@itmustbejoke No to szykuj się na remis ;D
0
Jak mamy następny sezon męczyć się z Griezmannem z przodu, to nawet nie robię sobie złudzeń na walke w LM. Na lige może starczy albo kolejny finał PK.
0
@igor69 No skoro chcą naszemu najlepszemu zawodnikowi obciąć pensję, to dlaczego nie zrobią tego z Griezmannem, który zarabia nieadekwatnie do swojego poziomu gry?
0
@igor69 To, że Messi chociaż coś daje w zamian, a taki Griezmann zarabia krocie i tak samo jak był bezużyteczny, tak samo jest teraz.
3
Dużo osób piszę, że jak Messi ma zostać, to ma obniżyć pensję, bo innej możliwości nie ma. W takim razie co mamy powiedzieć o Griezmannie, który zarabia za dużo, ale to jest w porządku, bo nie jest Messim.
4
To lepiej, żeby już nic nie mówił XD
57
Najlepsza drużyna w historii.
0
@Arn3th No to po co piszesz, że bramka Mbappe na wyjeździe ustawiła cały dwumecz XD
0
@AmigoBlancos Wszyscy co płaczą, że Bayern odpadł przez bramki na wyjeździe i był lepszy. Klub z Niemiec mógł strzelić też 3 bramki jak PSG i nie byłoby problemu, a nie strzelili to ich problem. Gdyby było faktycznie lepsze, to strzeliliby więcej bramek w dwumeczu niż PSG.
0
@Arn3th Bayern tez mógł strzelić 3 bramki na wyjeździe i nie byłoby problemu.
0
Kochany Neymar nie strzelał, aby emocje były do końca meczu
0
To jest niemożliwe xD
0
@Mathoue Wtedy pozbyliśmy się Ronaldinho, bo Guardiola nie chciał, aby ten miał zły wpływ na Messiego. Teraz jest odwrotnie, Neymar ma dobry wpływ na Messiego i należy go ściągnąć, bo chyba nie chcesz rewolucji z Griezmannem i Dembele w ataku? Bo ja w żadnym wypadku.
9
Dembele jak odpali to będzie lepszy XDD
24
Po co gwizdać spalone, jak sie nie jest pewnym, skoro jest VAR?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
"Znakomite uderzenie Kimmicha". Piłka nawet nie leciała w światło bramki XD!