0

@itmustbejoke Dobrze, ze jest zmęczony oglądania jak czarni zostają zabici przez policjantów, bo jak biali, to jest już spoko i nie jest zmęczony XD!!!!!!!!

0

@marcin62 No ale co, mieliśmy nie zmieniać ustawienia, bo robił malutki progres i wałkować 433, które z naszymi zawodnikami, nie ma racji bytu?

0

@norbi77 Dokładnie, na każdym kroku to oni robią z siebie ofiary i szukają rasizmu tam gdzie go nie ma. Przykład? Ostatnie zachowania czarnych w piłce nożnej, schodzą sobie z boiska, bo według nich zostali obrażeni na tle rasistowskim. Gdyby biały tak postąpił, to media by go wyśmiały, a liga wlepiła karę za takie zachowanie.

0

@Sempre Po co piszesz o tym co było z nimi kiedyś? To jest teraz powód, aby robić z nich bohaterów i odwracać sytuację, aby na siłe robić z nich kogoś dobrego? Kiedy czarni czarnych brali jako niewolników, ale to już jest w porządku, ale jak biały tak robił, to wielkie oburzenie i rasizm. Nie ma żadnego usprawiedliwienia, że teraz popełniają przestępstwa tylko dlatego, że kiedyś mieli gorzej.

0

@lucca87 No widać jak Liverpool jest najlepszy w swojej lidze.

26

@Chwytak Zaraz Ci ktoś napiszę, że teraz tacy są, bo już nie mogli wytrzymać tych wszystkich lat znieważeń i teraz dają upust swoim emocjom ;PP

7

@itmustbejoke No właśnie, tylko te dwa kluby przez szejka, a nie 15 przez superlige.

29

@itmustbejoke No nie. Kluby z superligi totalnie by odjechały finansowo i jak Pique mówi, te słabsze kluby straciłyby na wartości.

1

Koeman o ławce podczas finału:
"Jeśli w rozgrzewce, ter Stegen zostanie kontuzjowany, trzeba umieścić w drugiego bramkarza. Jak drugi Bramkarz dostanie czerwoną kartkę to nie mam kolejnego Bramkarza. Dla mnie to zbyt duże ryzyko."

4

@Ronaldinho10VB Ale koszykówka a piłka nożna to dwie inne dyscypliny. Umtiti poświęcił swoją kariere, aby wystąpić na MŚ i raczej wątpie, że żałuje, bo je wygrał. Praktycznie każdy piłkarz wolały wygrać MŚ niż jakiś puchar z drużyną.

0

@Ghazul3293 Ale mieliśmy odmładzać kadre, a nie brać kolejnego dziadka, co ciągle jest na L4 i liczyć, że albo odpali, albo stracimy znowu dużą kasę na jego pensję.

3

@kamilop Super, mogliśmy zostawić Suareza i liczyć, że odpali.

15

A Polsat wykupił prawa do LM XDDDDD

0

@itmustbejoke No to szykuj się na remis ;D

0

Jak mamy następny sezon męczyć się z Griezmannem z przodu, to nawet nie robię sobie złudzeń na walke w LM. Na lige może starczy albo kolejny finał PK.

0

@igor69 No skoro chcą naszemu najlepszemu zawodnikowi obciąć pensję, to dlaczego nie zrobią tego z Griezmannem, który zarabia nieadekwatnie do swojego poziomu gry?

0

@igor69 To, że Messi chociaż coś daje w zamian, a taki Griezmann zarabia krocie i tak samo jak był bezużyteczny, tak samo jest teraz.

3

Dużo osób piszę, że jak Messi ma zostać, to ma obniżyć pensję, bo innej możliwości nie ma. W takim razie co mamy powiedzieć o Griezmannie, który zarabia za dużo, ale to jest w porządku, bo nie jest Messim.

4

To lepiej, żeby już nic nie mówił XD

57

Najlepsza drużyna w historii.

0

@Arn3th No to po co piszesz, że bramka Mbappe na wyjeździe ustawiła cały dwumecz XD

0

@AmigoBlancos Wszyscy co płaczą, że Bayern odpadł przez bramki na wyjeździe i był lepszy. Klub z Niemiec mógł strzelić też 3 bramki jak PSG i nie byłoby problemu, a nie strzelili to ich problem. Gdyby było faktycznie lepsze, to strzeliliby więcej bramek w dwumeczu niż PSG.

0

@Arn3th Bayern tez mógł strzelić 3 bramki na wyjeździe i nie byłoby problemu.

0

Kochany Neymar nie strzelał, aby emocje były do końca meczu

0

To jest niemożliwe xD

0

@Mathoue Wtedy pozbyliśmy się Ronaldinho, bo Guardiola nie chciał, aby ten miał zły wpływ na Messiego. Teraz jest odwrotnie, Neymar ma dobry wpływ na Messiego i należy go ściągnąć, bo chyba nie chcesz rewolucji z Griezmannem i Dembele w ataku? Bo ja w żadnym wypadku.

9

Dembele jak odpali to będzie lepszy XDD

24

Po co gwizdać spalone, jak sie nie jest pewnym, skoro jest VAR?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

"Znakomite uderzenie Kimmicha". Piłka nawet nie leciała w światło bramki XD!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?