sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ach, ciekawe co dzisiaj nam zaprezentuje potężne trio francuskie.
0
@Ojciec5tkidzieci Ważę 75 kg i 0.7 to nie jest jakiś wyczyn dla mnie, aby wypić na imprezie, więc raczej waga nie ma aż tak dużo, jak ktoś może wypić.
11
@Commando Osobiście wybrałbym Ronaldo-Messi.
2
Myślicie, że jakby Messi z Ronaldo teraz by grali w jednej drużynie, mieliby duże szanse na wygranie LM?
1
Już się bałem, że Rivaldo nie skomentuje, zostania przez Laportę, nowym prezydentem.
0
@Rewolucja123 Liczby z lepszymi rywalami sugerują, że nie jest to co drugie ważne spotkanie. Od atakującego wymaga się też, aby ciągle napierał na bramkę przeciwnika, no ale jak on sam mówi, że nie umie dryblować, to ja nie wiem po co na siłę jest wpychany do pierwszego składu. Nie tylko LR tak uważa, a nawet sam Stoiczkow. Jeśli chcemy coś osiągnać, to takich graczy, z taką pensją, nie można trzymać w Barcelonie.
4
@Rewolucja123 Jest jechany tylko dlatego, bo w większości meczów znika i nawet jedno dobre podanie, nie zmieni tego, jak go postrzegamy. Też pisanie, że mógł mieć dwie asysty. Messi mógłby mieć ze 200 asyst więcej, gdyby Suarez i inni wcześniej strzelali patelnie co im wystawiał, ale nie ma, więc słaby argument, że mógłby.
3
@Jakchcesz "gdyby Haaland robił takie liczby i grał tak jak Griezmann to Rambla by go wychwalała że jest potworem"
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Jeśli mamy się męczyć z takim Griezmannem w ataku przez x sezonów, to ja się nie dziwię, czemu Messi chce odejść i nie możemy powalczyć w LM z czołówką.
5
Jak można bronić chłopa co z topowymi drużynami w 12 meczach robi 0 goli i 2 asysty. Naprawdę super, że dał nam finał, ale to nie usprawiedliwia teraz jego słabego grania. Zresztą jak Fati wróci po kontuzji, to dla niego nie będzie miejsca w ataku, więc najlepiej niech pakuje walizę w wakacje.
7
@kamilo0066 Zaraz się obrońcy zejdą, że posyła kluczowe podania i pracuje w defensywie.
3
Szczerze, wczorajszy mecz jeszcze bardziej mi uświadomił to, że jak Griezmann chcę u nas występować w pierwszym składzie, powinien to robić jako pomocnik. On nie ma problemu, aby wysłać dobre otwierające podanie, tylko problem z wykończeniem akcji. Gdyby grał w pomocy, to oczekiwania co do goli by się zmniejszyły, bo nie oszukujmy się, nie oczekujemy od takiego Pedriego gola co spotkanie. Problemem jest tylko to, za kogo on by miał w tej pomocy zastąpić. Potrzebujemy skrzydłowego z prawdziwego zdarzenie, a Griezmann nigdy nim nie był i nie będzie, za to w pomocy myślę, że może się nam przydać.
6
Największą różnicą pomiędzy Neymarem A trzema zamiennikami dembele-coutinho-griezmann jest to, że Neymar co musiał to kończył golem. Przykład mecz z Bayernem w 2015. Za to dembele z live czy dzisiaj to porażka. To samo cou rewanż z live I klapa. Griezmann nawet uderzyć nie potrafi.
0
MESSSI PROSZE STRZEEEL
0
Pedri masakra dzis
3
Dobra ja zaczne. Komean out, Xavi in. Buquets już nie te lata, trzeba się go pozbyć. Messi jak nie obniży wynagrodzenia też out, najlepiej niech gra za darmo, bo kocha klub. Lenglet znowu tragicznie, De Jong to nie te sam gracz co z Ajaxu. Alba nie ma psychy, aby grać o najwyższe cele, Dest za bardzo chaotyczny. Od następnego sezonu trzeba budować atak od Griezmanna, bo go Messi blokuje teraz, dodać do niego Dembele i LM nasza.
4
Komentarz usunięty
1
@Encore Mam nadzieję, że powalczy na Wimbledonie coś, w końcu jego turniej. Natomiast jest po kontuzji i takiej przerwie, a powroty zazwyczaj nie są łatwe.
1
Jakby kogoś interesowało, to Roger Federer wraca dzisiaj do gry, po ponad rocznej przerwie, dzisiaj o 16 ;DD
1
@PatrykBarcelona O właśnie, dzięki bardzo
1
@BarcaInfo Kurde, chodziło mi o ten, co chyba na lotnisku był i napisy były np. Firpo, Fripo wylatujesz jeszcze dziś, czy coś takiego ;D
0
Ma ktoś filmik z przeróbka jak Laporta wita się z piłkarzami?
0
Ta już widze jak Mbappe, który mówi do Alby, że go zabije na ulicy, przychodzi do Barcelony xd
4
@Barca1992 Jakby Juve tak przeszło, to by było ok.
4
@Thomas99PL "ale za pomocą sztuczek bez fizyczności nie jest w stanie mijać na tym samym poziomie co Ronaldinho ."
Przecież Messi więcej razy przedryblował całe boisko bez sztuczek, aniżeli Ronaldinho z.
0
@Rewolucja123 Racja, dzięki. Pisane na szybko to i wielbłąd się wkradł.
1
@Thomas99PL Stawiasz Ronaldinho nad Messim tylko dlatego, bo dodawał do tego sztuczki?Messi stawia efektywność nad efektownością. Nie będzie robił rulety, co drugiego zawodnika, albo sombreo, ale za to ma taki balans ciała i przyklejoną piłkę do nogi, że ciężko mu odebrać piłkę.
1
Polecam stawić jutro na mecz PSG(kurs ok. 2.2), nie dajcie się nabrać znowu na tą samą pułapkę, co przed pierwszym meczem.
0
@itmustbejoke Chcieliśmy żeby Suarez odszedł nie po to, aby kolejny "dziadek" wszedł w jego miejsce. Nie zdziwię się, jak będzie to samo co z Pjanicem jak tu przyjdzie.
3
@Kurkmen No tak niech gra za darmo, jak nie to sprzedać XD. Wtedy potężny Griezmann nie będzie blokowany i będzie nowym Messim.
3
@cchesterr43 No tak, bo na przykład jak chleb jest zły to nie można krytykować, bo piekarz wie lepiej ;D