sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No ale czemu on ucieka od tej piłki no czemu. Ktoś ogląda Napoli i powie, czy on tam gra tak samo jak tutaj?
1
Zieliński to będzie wychodzić do podania, czy będzie biegał sobie na środku boiska.
0
@busquets5 Różnie. Nie zdziw się, jak zrobisz dzisiaj i wyjdzie Ci pozytywny, a jutro negatywny.
1
@jeyx77x A ty myślisz, że on nie będzie chciał znowu podwyżki z 12 mln, po zakończeniu kontraktu?
0
@bartekvisca oj tak tak, bierzmy dziadków, potem narzekajmy, że młodzi ławka xd
0
@Gonzo349 Super, że ma to coś, tylko niech teraz strzela bramki :)
2
@FC1899Barca Messi zdobył w przeciągu 10 lat więcej trofeów, niż 60 klubów z TOP5 LIG. THIS IS MESSI, MESSI GOAT
4
Z okazji urodzin Neuera, przypomnijmy jak Messi go zjadł w tym meczu.
1
@jakub1906 Najgorsze jest to, że taki dzieciak 14 lat, co według niego jest dobry w gierkę, myśli, że ma szansę na zostanie esportowcem, co w wielu przypadkach jest bardzo nietrafionym pomysłem. Taki o to właśnie dzieciak potem ma problemy z życiem, brak pasji oprócz komputera, zaniedbana sylwetka, znajomości pewnie nikłe, bo grał po 12h dziennie. Dzieciaki nie zdają sobie z tego sprawy, ale naprawdę potem, 12h dziennie przy komputerze wykańcza człowieka. Różnica pomiędzy sportem jest taka, że w takiej piłce, idziesz na trening 2h potem wracasz i koniec, a w esporcie cały czas musisz grać i grać, żeby nie wypaść z formy, bo tam trudniej ją utrzymać.
0
@Amigo_Blanco A nawet morderca
1
@dawo17 Taaa, taki bramkarz klasy światowej, co nawet krótkiego rogu nie potrafi pokryć i dostaje szmate XD
0
@Dertinho Oczekujemy, że z takim składem, nie będziemy takimi drewnami, a nie cudów.
0
Potężna Polska!
5
@PatrychoO +1 najgorsze teksty. Jak zarabiasz 3k miesięcznie i chcesz więcej, to ktoś Ci napiszę, że nie masz nagorzej, bo inni dostają 2200 xd
0
@Nano22 Założe maseczkę, fryzjer to samo a zamykają
0
Jakieś porady, co zrobić, aby przestał boleć żołądek? Już od dwóch dni nieustannie mnie boli i dwie nocki ledwo co przespane przez to.
1
@Coutinho007 Nie być może tylko jest na pewno
0
W sumie po co porównywać Lewandowskiego z Suarezem w LM, skoro Polak strzela gole do ćwierćfinału LM, a potem często znika, tylko ostatnio jak już był wynik ustawiony dla Bayernu, to strzelał na dobitkę.
1
@pt9 No bo w końcu jakiś trener potrafi to poukładać.
0
@Tasde Ale nie są brazylijczykami i nie nazywają się Vinicius. Dla mnie to jeździec bez głowy. Co z tego, że ma 20 lat. Każdy piszę, że poprawi skuteczność, a on od dwóch tak samo pudłuje jak pudłował.
7
@Pilka_jest_okragla Rozkład jazdy na dziś
jazda z k**wami
0
@sendesara To czyli mamy mu już odpuścić, bo strzelił jedną bramkę na wyjeździe z Napoli? W Barcelonie wymaga się systematyczności, a nie jednej bramki na 2 lata.
2
@Bykunn Nikt nie napisał, że siłownia ma być koniecznie otwarta, bo jest potrzebna do życia.
0
@Bykunn Każdy, ale nie kościół, bo TAK. Naprawdę, przekładają swoje zdrowie, na potrzebę pójścia na mszę, a potem mają problem do młodych, że nie przestrzegają zasad i narażają starsze osoby.
0
@against_modern_football Najwięcej to piszą o siłowni Ci, którzy ze sportem nie mają nic do czynienia i myślą, że ćwiczyć można wszędzie i będzie taki sam efekt. Jakby tak było, to siłownie nie miałby sensu.
2
@Bykunn Można wykonywać inne ćwiczenia, ale co X czas, najlepiej zmieniać plan treningowy, aby trening był efektywniejszy. Nie mam na tyle sprzętu, aby zrobić takie jednostki treningowe, aniżeli na siłowni. Nic nie można zrobić i po prostu akceptuję to, że zamknęli. Głównie chodzi mi o to, że wszędzie jest Covid, ale nie w kościele, bo TAK. Sami wspominają na każdym kroku o tym, aby martwić się o dziadków, rodziców i ogólnie o seniorów, gdzie oni sami mają to w dupie i idąc do kościoła narażają siebie, ale to jest już w porządku, bo mają potrzebę iść do kościoła.
25
Niektórzy piszą, że starsze osoby potrzebują iść do kościoła i jest to porównywane do pójścia na zakupy, zamiast zamówić żywność do domu. Jedno z tych jest niezbędne, a drugie nie. Ja jak ćwiczę, mam potrzebę iść na basen lub na siłownie, oczywiście nie mogę, bo zamknęli, ale to nie ważne, bo nie jestem starszą osobą, która chce iść do kościoła. Najlepsze jest to, że te starsze osoby, zbierają się w X osób, nie przestrzegają zasad, a potem są pierwsi do opierdzielenia jakiegoś małolata, że nie nosi maseczki, albo nie trzyma dystansu. Czysta hipokryzja.
0
@lukasz9197 Dziwne, że jest, skoro dostajemy od ich ekip oklep.
3
@draxidox Ale Griezmann wspomaga obroncow
1
@Trexas wpisujesz przed youtube "ss" w linku i przekieruje Cie na strone gdzie mozesz pobrac.