sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Foton Dzieci nie dzieci, taki hajs trzepię, że można tylko pozazdrościć.
1
@Kondziubarca Ale Griezmann pracuję w obronie, a Neymar nie. To są te detale.
2
Neymar pan piłkarz.
0
@Joe_Pesci Jak nie powinno być czerwonej kartki? Chłop z impetem wyprowadza cios w przeciwnika.
0
I to jest najlepszy bramkarz na świecie?
0
@Joe_Pesci Jak taki zachowanie było pajacowanie, to czemu Messiego nie zaliczamy do tego grona? Wytrzymał wtedy presję? Nie. Neymar dostał czerwo za popchnięcie, a Messi za cios, więc tak samo, ich zachowanie było żałosne, nie patrząc, czy zawodnikowi bilbao się należało.
0
@Joe_Pesci Porównuję czerwone kartki, a co mam porównywać? XD
1
@Joe_Pesci Messi też pokazał, jak czerwo dostał za ko xD
1
Wielkie, jakże wielkie PSG
0
@koksik2700 + za tyle L4
18
Ale bym wymienił sobie takiego Griezmanna na Neymara
0
@Nano22 Nikt o zdrowych zmysłach, nie modlił się o miejsce do LM
3
@pele1282 To był początek sezonu i bodajże mieliśmy wtedy 2 mecze w plecy, więc wiesz ;D
5
Ale wy płaczecie o wpisy jakiegoś trolla. Przecież równie dobrze ja mogę takie coś pisać albo i wy. Zmienia to coś? Kompletnie nic.
5
Ktoś wie czy przypadkiem Puig nie zerknął w strone kamery, gdy biegł do Dembele?
9
Chłop co Messim rzucił i nie ma faulu XD
0
@Ronaldinho10VB "masz tu artykuł , potem poszukaj ile razy miał nieudany drybling , ile strat i sobie zobaczysz"
To Dembele jest co mecz naszym najgorszym zawodnikiem i nie raz Messi, a wiemy, że tak nie jest. Straty są z tego, że ktoś próbuję coś zrobić, naturalna kolej rzeczy. Wiem, że jesteś trolem, bo widziałem twoje poprzednie posty, dlatego kończę tą dyskusję tutaj.
4
@Ronaldinho10VB To chyba inny finał oglądałeś. Dobrze tak naginać fakty, aby pasowały pod osobistą tezę i przez to manipulować ludźmi, którzy nie wiedzą jak było faktycznie?
2
@MaxiLopez_84 Wyobraź sobie co by było, gdyby Alba powiedział do czarnego, że go zabije na ulicy. Przecież Jordi dostałby zawieszenie na rok conajmniej.
0
@masq A Dembele jakie ma liczby w lidze? I ile meczów rozegranych.
1
@MarioVeB! kopanie>ostre wejścia WYBIERZ JEDNO
Suche statystyki, które nic nie odzwierciedlają. Na flashscore jedna drużyna też ma lepsze statystyki, a gra gorzej ;p
0
@MarioVeB! Oglądałeś chociaż ich jeden mecz, że piszesz takie głupoty?
4
Kiedy zrozumiecie, że kontuzję Neymara są głównie przez ostre wejścia farmerów z żałosnej ligi, a nie przez jego zły tryb prowadzenia. W Hiszpanii nigdy takich przerw długich nie miał.
1
Moim zdaniem, jak PSG nie wygra ligi i nie przejdzie Bayernu to Neymar będzie chciał odejść i telenowela zapewne zacznie się od nowa ;D
4
@martin3131 No bo taki jest zamysł tej federacji. Fame MMA, a nie SPORT MMA.
1
@NaFazieHitman A to ciekawe, bo my nie jesteśmy UK i u nas nie pójdzie tak sprawnie. Weź pod uwagę fakt, że połowa ludzi nie chcę przyjąć szczepionki.
3
@FC1899Barca Ty myślisz, że ponad 35 mln ludzi zaszczepi się w miesiąc? To będzie trwać latami.
1
@daniel32778 Nie był pogrom, ale zagraliśmy tragicznie.
7
@MikeBajson Chłop co nawet po piłkę nie wychodzi i mamy go nie jechać?
1
@Yosemite Zieliński wcale się nie wyróżnia techniką w reprezentacji xD!