sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Griezmann to jest jednak. Cały mecz niewidoczny, ale liczby kręci.
1
Pedri do zmiany, ale i tak bedzie grac i grac
0
BRAWOOOOOOOOOOO
5
@olsen PEWNIE NIE jEGO POZYCJA
7
Boże Griezmann odejdz i nie wracaj
0
@T^L Mieliśmy być wzorem dla Europy, tak mówił Morawiecki, a jesteśmy pośmiewiskiem. Wirus w odwrocie już od kilku miesięcy. Sytuacja sprzed roku się powtórzy i zgaduję, że na wakacje znowu full open, aż dzieciaki będą musiały wrócić do szkoły i wtedy wirus zaatakuje. Stracimy kolejny rok i nic nie zyskamy "walcząc" z wirusem, bo po prostu nic sobie z niego nie robimy. 2022 będzie prawdopodobnie taki sam jak ten. Jestem ciekawy co zrobią, kiedy gospodarka będzie na skraju upadku i ludzie nie będą patrzyć na przepisy czy zakazy, będą robić to na co będą mieć ochotę, bo jak sami widzą, lockdowny w Polsce nie działają i działać nie będą.
0
@pax Ciekawe dlaczego jest inna. Warto się nad tym zastanowić.
1
@tn.divine "jak byś znał Pismo Święte to nawet byś nie zadawał takich pytań"
To dobrze, że jednak nie znam. Zawsze, gdy pytałem o coś księdza albo katechetki na lekcjach religii, to zbywała temat i mówiła, że nie wierze, bo nie ujrzałem Boga. Ciężko jednak w tego Boga uwierzyć, skoro każdy mówi jaki to on nie jest dobry i wspaniały. Jeśli Bóg istnieje, to dlaczego Bogu winne dzieci giną na nowotwór, albo na nieuleczalne choroby w młodym wieku. Przynosi to tylko cierpienie, wręcz niewyobrażalne nie tylko mu, ale i jego bliskim. Dlaczego Bóg, który każdego kocha i chce dla niego dobrze, dopuszcza do takiego cierpienia, nic niewinnemu dziecku bądź człowiekowi.
0
@Coutinho007 A co z nim się stało? Kontuzja czy taki słaby.
0
@Barca25 Nikt nie napisał, że ma być profesorem, tylko w ważnych meczach, schodził ze swojego poziomu i często był nerwowy, przez co podejmował złe decyzje większościowo.
0
@Janas11224 +1 Nie można usprawiedliwać jego słabej gry, tym że jest jeszcze młody. Nawet taki młodzik potrzebuję odpoczynku. Fajnie jakby Moriba zaczął od początku, a w drugiej połowie przy niekorzystnym wyniku, można byłoby wpuścić Pedriego
1
@saczers438 Albo Kean-Milik-Di Maria
3
@clyde Najlepsze jest, że w tym mieście co była ta akcja, rozpoczęły się protesty czarnoskórych na ulicy xD
0
@daniel32778 Tylko, że Pedri gra wszystko od dechy do dechy, a przewaznie w ważniejszych meczach, znika ta jego "inteligencja" boiskowa i jest ewidentnie zesrany.
1
@tn.divine I co z tego, że większość wielkich ludzi wierzy w Boga. To, że oni wierzą nie oznacza, że istnieje.
Zadam Ci pytanie. Na boisku gra PSG i Barcelona, Neymar który wierzy w Boga, prosi "Boga", aby dał mu siłę i zwyciężył, w drugiej drużynie, Messi robi to samo. Oczywiste jest, że jeden z nich musi przegrać, to oznacza, że "Bóg" jest hipokrytą, bo oboje prosili o siłę i wygraną, a wygrał tylko jeden?
2
@Rust_Cohle Jeszcze śmiesznie się broni, bo mówi, że fani chcą "dymów", gdy on po prostu jest bezbekiem i patusem.
0
@LuisSalvano Też wole Neymara, raczej bez problemu odnajdzie się w naszej grze, bo już nie mogę patrzeć na Albe na skrzydle. Halland to tylko egzekutor, typowe drewno jak ma coś sam zrobić z piłką albo poklepać. Większość go chcę, bo widzi 10 sekundowe skróty z jego goli, jak wali z 15 metra, albo wyprzeda linie obrony i gol. Na ten moment bardziej potrzebujemy skrzydłowego, bo ile można grać obrońcami na LS. 4 rok bez skrzydłowych i żadnych sukcesów w Europie, ciekawe czemu
1
@Quavosk Moim zdaniem legalna w każdym przypadku. Po co mają rodzić dziecko, którego nie chcą i wiedzą, że będą mieć na nie wylane.
0
@Rewolucja123 Był samobój Lengleta? Był, czyli jest współwinowajcą gola i nie ma na to żadnego usprawiedliwienia.
0
@NeyPL ALE WAZNE ZE BYSMY MIELI CO TYDZIEN HITYYYYY
0
Dzieki lengle, przegrałeś mi 350 zł ;P
3
@Kgorecki2500 Ale tego nie zrobią, bo jest czarny i jeszcze oskarży ich o rasizm XD
0
Myślicie, że stracimy dzisiaj bramkę? Zawsze jak był wcześniejszy, ważny wygrany mecz, to drużyna wychodziła jakby rozluźniona i często wpadało nam do siatki. Getafe w tym sezonie w lidze tylko 22 bramek, ale i tak całkiem prawdopodobne, że wleci mając na obronie Lengleta.
0
@LUPR No lepsze mecze, ale po co grać wielkie mecze i w kółko te same bez znaczenia, bo w połowie sezonu będzie wiadome, kto może się bić o trofeum, a kto nie.
0
@itmustbejoke W tenisie idąc tropem Pereza, tak, bo nikt oprócz wielkiej 3 nie budzi takiego zainteresowania.
0
@LUPR No tak, lepiej oglądać pojedynek Chelsea-Barcelona, która nic nie będzie znaczyć szybko, bo i tak nie spadniesz z superligi.
3
Perez powiedział, ze nikt nie oglada meczów np jak Federer gra z 80 miejscem, bo ich to nie interesuje, a z Nadalem już tak. Problem w tym, że na te mecze się czeka, bo nie ma ich co chwilę. Jakbym miał oglądać Federera z Nadalem 15x w przeciągu całego roku, to bym chyba przestał oglądać tenisa. Wiadomo, że najlepsi przyciągną tłumy, ale nie ma tylu najlepszych, aby grali ciągle ze sobą, dlatego moim zdaniem, superliga nie mogła wypalić, tylko należy zmienić jakoś tą LM, aby była bardziej atrakcyjna dla widzów, a nie jak Perez mówił od 1/4
0
@marcin62 Wiadomo, że ktoś musiał ucierpieć, aby ktoś mógł zyskać, niestety padło na niego. Moim zdaniem powinniśmy go sprzedać, bo jak ma przyjść Depay i nawet ten Aguero, to po prostu tym bardziej nie dostanie minut.
7
Nie no ten ostatni twitter LeBrona to jest śmieszny. Szkoda, że jest zmęczony tylko oglądaniem jak to czarni zostają zabici przez policje, bo jak biali to już jest w porządku i w sumie wywalone na nich. Nie czepiałbym się go, ale wychodzi z niego hipokryzja na kilometr i tylko bierze swoje przekonania pod uwagę. Problem z agresją używaną przez policje jest zły ogólnie, a nie tylko dla czarnych, ale o tym już nie wspomni w swoim poście.
1
@msmsms Szkoda, że jest zmęczony, tylko gdy widzi zabójstwa na czarnych, bo na białych to już w porządku