2

Z Neymarem i Messim, żaden pressing nie byłby dla nas straszny.

0

@marcin62 Każdy zdrowo patrzący kibic wie, że z takim składem, taka drużyna TOP 3 to obowiązek, a nie zaskoczenie, bądź powód do dumy.

0

@Encore No tak z takim składem, to powinniśmy co mecz martwić się, czy wygramy :DDDDDD

1

@Borneo Skoro taki system zawodzi, to niech Koeman go zmieni, a nie powiela te same błędy. Idąc tym tokiem, to o czym pisze jest prawdą i każdy lepszy trener zjada naszego taktycznie.

0

@norbi77 A czy ja napisałem, że Iniesta i Xavi grali od razu taką piłkę? Nie dopowiadaj słów, których nie użyłem, aby pasowało Ci pod wypowiedź.
"Nacho i Militao to juniorzy?" A czy De Jong, który jest prawie 2 lata w Barcelonie i Busquets to juniorzy, że pomoc Realu ma ich roznieść?
Jak mamy nie ograny skład? A kiedy ten skład według Ciebie, będzie w końcu ograny? Jest końcówka sezonu i nadal się nie ograli razem? Totalna bzdura, szukanie dziury w całym, aby wybielać Koemana o czym pisałem w pierwszym komentarzu.

0

@norbi77 Mamy De Jonga i Busquetsa. Dorzucając do tego młodego Pedriego, faktycznie wypada tak źle i mamy niedoświadczoną pomoc? Może lepiej byłoby zostać przy świętej trójce Busquets-Rakitic-Vidal hm? Obrona ich tak raczkuję, że grali bez 3 podstawowych graczy w obronie, a i tak nas pykneli, no ale trzeba usprawiedliwiać Koemana byle czym. Nie przesadzajmy tak z tym, że mamy słaby skład, bo taki nie jest.

1

@BarcaInfo W mojej ocenie, w tym sezonie zagraliśmy więcej meczów słabych/średnich, niż dobrych z rywalami, których powinniśmy po prostu przejść bez większych problemów.

1

@itmustbejoke Ciekawe też, że nie ma mowy nigdy na konferencji o sezonie przejściowym po jakiejś wygranej, a gdy nadarzy się pierwsza przegrana, to zaczyna się gadka, że coś tam coś tam, bo sezon przejściowy.

1

@neeed Albo te czepianie się Varu na siłę, już czasami mam go dosyć w tym klubie, chociaż nie można mu odmówić, że jakoś to poukładał po ostatnim sezonie Valverde i Setiena.

8

Czemu w takim klubie, z takimi zawodnikami jak Barcelona, mają być sezony przejściowe i tym się usprawiedliwia Koemana? Czy wy serio uważacie, że mamy gorszy skład od takiego Realu? Po prostu w ważniejszych meczach, widać brak ręki Koemana i granie tą samą taktyką, gdy nie idzie, bo może Messi coś strzeli. Gdy nie ma już argumentów, żeby udowodnić, że Koeman to świetny trener, to ludzie wyjeżdzają, a bo Valverde na pewno bez Messiego wygrałby 2 ligi. Nikt temu nie zaprzecza, bez Messiego Barca nie wygrała by z Guardiolą i Enrique LM, ale potrafili go wykorzystać w przeciwieństwie do Koemana.

0

@Fawrf Chodziło mi bardziej, że też bez skazy nie jest.

0

@Bykunn Juz bez przesady z tym nie graniem, u nas jak miał grać to grał. W PSG robi sobie co chce, bo ma tzw. wypier***

7

No tak lepiej zostawić Griezmanna, który napluł nam wcześniej w ryj, jest tragiczny u nas i bawił się w filmiki z decyzją, zamiast Neymara, który jest jaki jest, ale chociaż jak gra, to nigdy na niego nie można narzekać.

5

@isnogood Neymar 29 lat emeryt> Modric 36 lat
Wybierz jedno XD!

0

@Rudi35 Niektórzy polują na większe kursy po prostu.

11

Grajmy do usranej śmierci obrońcami na skrzydłach + potężnym duetem francuskim i dziwmy się, że nie wygrywamy ważnych meczów.

1

@VenoM Dembele nie grał na 9. To, że tam czasami się ustawiał, to nie znaczy, że cały mecz tam grał. Ja widziałem go na lewym i prawym skrzydle, tak samo jak na 9. Nic nie jest usprawiedliwiane. Messi zagrał słabo, ale jako jedyny najwięcej próbował z graczy ofensywnych i przy Dembele i Griezmannie, zagrał dobrze.

2

@VenoM Nie usprawiedliwiam w żadnym stopniu Messiego, czytaj ze zrozumieniem. Denerwuję mnie to, że widzicie w nim winowajce, a straty Dembele i niemoc strzelecka jego jak i jego świetnego rodaka jest ingorowana i to Messi jest tym złym, bo nie strzelił od 4 lat w klasyku XD

1

@VenoM Co to za gdybanie, a może gdyby zagrał ktoś zamiast Dembele i Griezmanna, byśmy wygrali 5;0, bo umieliby wykorzystywać swoje sytuację. Idąc w przeszłość, przeszlibyśmy Liverpool, i w tym sezonie PSG. ALE TO MESSI JEST TYM ZŁYM HURR DURR. NIECH ODEJDZIE, BO CIĄGNIE TYLKO PENSJE I NIE GRA. BLOKUJE GRIEZMANNA I ZABRANIA DEMBELE DOBRZE GRAĆ.

1

@itmustbejoke Brak dobrego skrzydłowego odbija się na naszej dyspozycji, no bo ile można grać Albą i Destem po bokach? Tam potrzebny jest ktoś przebojowym, nie mówię, że ma być to drugi Neymar, ale ktoś kto udźwignie presję meczu i będzie próbował okiwać, wypracować sobie sytuacje i strzelić, nie patrząc, co pomyśli Messi, albo gdzie on jest. Griezmann to dla mnie totalna porażka i transfer w 10000000% nietrafiony, no ale ludzie będą się kłócić przez jeden jak dla mnie średni miesiąc grania, bo liczby miał, ale i tak był jednym z gorszych na boisku jak dla mnie. Dembele to kolejny ewenement, chłop który nie robi żadnych postępów od 3 sezonów i ludzie wmawiają każdemu, że to przez kontuzję i musi złapać rytm meczowy. Neymar, gdy jest kontuzjowany pół sezonu, wraca i robi robotę, ale nie Dembele to musi grać, a nawet jak gra to jest tragiczny i się potyka o własne nogi. Im dłużej będziemy trzymac kolonię Francuzką na boisku, tym dłużej, będzie tak to wyglądać, jak w ostatnim meczu.

5

@VenoM Patrzysz ze względu na bramki i asysty, a o asystach drugiego stopnia w ogóle się nie rozmawia. Wczoraj gdyby nie podanie Messiego do Alby, nawet byśmy nie pomarzyli o bramce. Messi jest jedynym który próbuję cokolwiek robić z przodu, bo sabotażysta Griezmann, sam mówi, że nie będzie dryblować i tylko stoi jak kołek, a Dembele to potyka się o własne nogi.

15

@itmustbejoke Ale czego nie rozumiesz. Dembele to jest przyszłość i w końcu odpali, tylko trzeba dać mu jeszcze z 5 sezonów i 3 podwyżki, aby chłopakowi się chciało, a Griezmann jest to defensywny napastnik i pracuję w obronie. Czego więcej chcesz?

3

Po prostu znowu skrzydła nie działały. Co my chcemy ugrać, skoro nie ma komu grać z przodu.

0

@Mario96w A co napisał?

4

Spokojnie, Dembele jeszcze odpali. Może za 2 albo 3 sezony.

0

Znowu ważny mecz i Pedri nie dociera echh

0

Czy tylko ja sie zaśmiałem jak zobaczyłem Dembele jak leci?

0

No i skład gitara.

1

Ale bym kiedyś zobaczył sobie takie El Classico w finale LM. To dopiero byłoby meczycho.

3

@IronSanHybrid Może być wielu świetnych piłkarzy, ale nigdy nie będzie takiego drugiego. Najlepszy w historii bez dyskusyjnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?