2

@Janiama Nie będe z siebie robił głupka i nie dodam komentarzy, gdy mówiłeś, że usuniesz konto.

2

W sumie śmieszne, że były "piłkarz" czy kto tam ,mówi że taktyka nie ma znaczenia i piłkarze wiedzą co mają robić na boisku. To dlaczego nasi nie grają? Dlaczego Polska grała tak jak grała z Brzęczkiem, przecież oni wiedzieli co mają robić. Polecam obejrzeć film o Barcelonie Guardioli pt. Take the ball,Pass the ball, może wtedy będziesz wiedział co to znaczy dobra taktyka na mecz, gdy niszczyliśmy w El Classico RM jak chcieliśmy.

9

@Janiama No tak, Guardiola w każdym meczu mówi do piłkarzy przed meczem: "wiecie co macie robić" i na tym się kończy cały plan, albo niech mówi do nich żeby PRÓBOWALI XD kmwtw.

9

Po każdym przegranym meczu, będziecie pisali, że to nie wina Koemana? Jaki był pomysł na tą grę, bo ja nie znalazłem żadnego. Wiem, że murowali, ale gdyby nie karny to byśmy nie strzelili żadnego gola, a takie Bilbao, strzela im 4. Bardzo dobrze, że Lenglet znowu sfrajerzył, niech trener dalej go wystawia, żebyście pisali, że to nie jego wina. Im nawet się grać nie chciało, 90 minuta i wszyscy stoją w polu karnym, czekając na wrzutkę. Tak gra RM i cisnęli z nich beke, a teraz to samo robimy, tylko nieudolnie, bo oni to chociaż 1:0 potrafią wygrać.

1

Messi już nawet nie udaje, że ma wyje*ane. Brawo Koeman, grajmy takim składem do końca sezonu.

0

I tak dobrze, że z takim potężnym rywalem, wywieźliśmy cenny punkt z trudnego terenu.

0

Dembele strzela ciągle z prawej nogi a gra na prawym skrzydle, zamiast na lewym. Potężny zmysł taktyczny Koemana.

3

Czyli Pedri znowu 90 minut się szykuje? No tak po co dać odpocząć młodemu i wpuścić np. Puiga.

0

@Firestone A czy ja napisałem, że powinniśmy walczyć o tryplet? Czytaj ze zrozumieniem post, a potem komentuj.

2

W sumie jedyny plus jaki macie dla Koemana to to, że wprowadza młodych. Przecież gdyby nie kontuzje to 1 skład wyglądałby tak

Griezmann-Messi-Dembele
Coutinho-Kotwica-De Jong
Alba-Lenglet-Pique-Roberto
MATS

Valverde też wprowadził młodych po kontuzji graczy z pierwszego zespołu, a teraz za to Koeman jest chwalony xD

0

@Firestone Tak tak wiemy, Valverde miał taki skład jak Guardiola, a Koemana nie można krytykować bo sezon przejściowy XD gówno prawda

2

Jak takie mecze grała Barcelona Valverde to było: eee ale nuda, valverde out. Teraz, gdy gramy taki mecz ekspreci piszą: ee cadiz muruje czego wy oczekujecie.

1

@KacperVEB Zabawne, bo Koeman mówił, że piłkarze muszą grać na swoich pozycjach, po czym znowu Griezmann gra na lewym. Taki z niego był wybitny mówca i czego to on nie zrobi, a teraz powiela te same błędy i zasłania się sezonem przejściowym.

0

Jak nie którym odpowiada taki skrzydłowy jak Griezmann to ja się nie dziwie, że my z lepszymi, ledwo co bramkę potrafimy strzelić.

0

@busquets5 Cokolwiek, to nie jest pierwszy mecz tylko kolejny. On tak ciągle gra, ale potem poda Messiemu, który strzeli z 25 metra i będzie, że asyste ma XD. Albo statystyki, że posłał 5 kluczowych podań, najwiecej z drużyny.

0

@Burza_Barca No potem na LR będzie, że Griezmann miał 5 kluczowych podań, najwięcej z drużyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Griezmann pierwszy do zmiany po przerwie, no ale pewnie trenejro wpuści kogoś w 80 minucie

0

@Janiama Czyli to na co stać nasz najlepszy skład to 1;4 z PSG? Bzdura, nie wierzę, że nie dało się lepiej zagrać niż to co widzieliśmy w LM.

0

@HarveySpecter


raczej taką

1

@Kubix93 Zmienić taktyke, albo odejść od sabotażysty Busiego inaczej nic się nie zmieni i będziemy z każdym lepszym drżeć o wynik, jak nie dostawać po minimum znowu 2 bramki.

0

@Quavosk A nie możemy dać tam Moriby, albo spróbować cofnąć trochę De Jonga i wyjść z Pedrim i Puigiem? Trzeba chyba zmienić coś w składzie skoro dostajemy ciągle od tych "lepszych"

0

@Janas11224 Czyli mamy nic nie zmieniać, jak tym składem dostajemy ciągle od kogoś lepszego.

0

@Quavosk Może nie młodzieży całkiem, ale trener nie zmienia taktyki, która znowu zawodzi z lepszymi drużynami.

0

@Pawel13sz Mi się zdaję, że prawidzwe upokorzenie, to doznamy w Paryżu i ten wynik co mieliśmy w Barcelonie będzie niczym.

0

@cules100pro Jak nie ma co oceniać. Prawdopodobnie na rewanż wróci Neymar, który będzie tam kręcił naszą obronę, jeszcze bardziej niż Mbappe na CN.

3

@Quavosk Zmienić taktyke i odejść od Busiego skoro od każdego lepszego dostajemy minimum 2 bramki? XD

0

Wiem, że nie mamy szans w 2 starciu z PSG, no ale czy nie dziwi was to, że pewnie wyjdziemy takim samym składem na drugi mecz jak w pierwszym co dostaliśmy 4:1. Przecież to jest śmieszne, Koeman chyba myśli, że wtedy to dyspozycja dnia zawiodła a nie skład i taktyka XD

2

@Pawel13sz hyhy ale to przyszłość Barcelony i w końcu odpali, bo już nie ma kontuzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Quavosk Bo wtedy będą głosy, a dlaczego nie 30% skoro przy 20% nic się nie stało. Doprowadzi to do tego, że w końcu będą wzrosty zakażeń i nic się nie zmieni. Nawet teraz nie zapowiada się nic, abyśmy się tego pozbyli.

0

@Quavosk Ale wiesz, że nie wiadomo czy w nawet w 2023 będa kibice. Może wstrzymają wszystkie rozgrywki bez kibiców, bo i tak nie ma co oglądać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?